Статті

Сьогодні, 20 січня, 18:44
  • Дім і сім'я

Машинки для чищення взуття як необхідний атрибут нашого життя

Всі пам'ятають культовий фільм «Москва сльозам не вірить» - епізод в електричці, з Баталовим в заляпаних черевиках і його фразу про те, що він терпіти не може брудне взуття. З тих часів нічого не змінилося, і люди як і раніше хочуть ходити в чистому взутті. Цю можливість нам надають машинки для чищення взуття, які стали невід'ємним атрибутом багатьох установ і організацій

21 січня 2011 в 14:09

Сучасні зручності за бажанням

Біотуалети поступово входять в наше життя, міняючи звичні уявлення про подорожі на машині і на яхті, про поїздки на пікнік і на дачу, надаючи сучасні зручності там, де лише можна побажати. Судите самі: вже є вироби різної класифікації за видами знищення відходів, по розмірах і місці установки, по кількості додаткових конструктивних елементів і інше.

19 січня 2011 в 11:51

Вибір форми будинку

08 грудня 2010 в 12:00

Переваги будинків з дерева

06 грудня 2010 в 12:00

Яку вибрати каструлю

Якими бувають каструлі, з чого виготовляються і як за ними правильно доглядати, щоб продовжити термін служби? Ці та інші питання цікавлять Вас перед покупкою каструлі. Перш за все, каструлі розрізняються за матеріалом, з якого вони зроблені. Найчастіше на прилавках Ви побачите: емальовані каструлі; каструлі з нержавіючої сталі; керамічні каструлі.

22 червня 2010 в 12:00

Світ кондиціонерів

Перший кондиціонер - це була промислова холодильна машина для друкарні Брукліна в Нью-Йорку - зібрав в 1902 році американський інженер-винахідник Вілліс Керріер. Більш ніж через сторіччя таким обладнанням нікого не здиву…

13 листопада 2009 в 12:00

Цінні поради: як правильно вибрати газову колонку

Газова колонка не тільки строго враховує споживання окропу, але виявляється набагато економічніше центрального водопостачання. При установці колонки необхідно зробити попередні розрахунки щодо вживання палива. Але для початку треба правильно вибрати потужність.

01 червня 2009 в 12:00

 
 
Показати ще