Статті

Сьогодні, 22 травня, 15:15
  • Дім і сім'я

Коли мікрохвильовці потрібен ремонт!

Мікрохвильовка (СВЧ піч) - прилад досить надійний і при дотриманні правил експлуатації вона справно служить довгі роки. Надійний, але не вічний. Як і для усіх побутових приладів, ремонт не є виключенням для мікрохвильовки.

26 грудня 2011 в 10:49

Ремонт побутової техніки: відкриваємо друге дихання зламаним приладам!

Побутова техніка виходить з ладу у найнесподіваніший момент. Кому не знайоме відчуття, як зламана пральна машина, здавалося б дріб’язково, але вносить свої неприємні корективи в звичний ритм життя? Інформація, яку потрібно мати на озброєнні, на випадок поломок побутової техніки, читайте далі!

26 грудня 2011 в 09:14

Сучасна електросушарка для рук

22 грудня 2011 в 12:55

Посуд Delimano — розкіш вашої кухні!

Перш ніж розповісти в деталях про посуд Delimano, про правила догляду та корисні поради, скажу найголовніше — посуд Delimano ПОВИНЕН БУТИ на вашій КУХНІ!

02 грудня 2011 в 11:51

Поради щодо вибору постільної білизни

Вибір постільної білизни - справа дуже тонка. Є люди, які навіть собі уявити не можуть, що їх наволочки і простирадла можуть бути не відпрасованими або не накрохмаленими. Як правило, такі цінителі постільної білизни віддають…

28 листопада 2011 в 15:42

Енергозберігаюча технологія опалення - довгохвильові інфрачервоні обігрівачі Геліос

Останнім досягненням в області систем прямого електричного опалення є довгохвильові стельові обігрівачі, призначені для створення теплового комфорту в будь-яких приміщеннях: квартирах, котеджах, офісах, магазинах, лікарнях, виробничих і громадських приміщеннях. Ці обігрівачі на сьогоднішній день зарекомендували себе як найбільш універсальні і економічні опалювальні прилади, які можуть використовуватися як у якості основного, так і в якості додаткового опалення, причому без величезних витрат.

18 листопада 2011 в 14:07

Віяння моди у новій колекції змішувачів

Будинок у нашій свідомості - місце для відпочинку та спілкування, наповнене теплом і затишком. Тут по-особливому спливає час, всі події сприймаються під іншим кутом зору, а проблеми відступають самі собою. Від того, яка обстановка в будинку, залежить настрій людини. Цікаві новинки, що враховують віяння моди та смаки споживачів і роблять красивими і функціональними такі важливі приміщення, як кухня і ванна кімната, представляє компанія "Аквамікс"...

23 вересня 2011 в 12:04

Поради щодо вибору дитячого трикотажного одягу

У даній статті ми розглянемо основні вимоги, які пред'являються до дитячого трикотажного одягу, як у роздрібній, так і в оптовій торгівлі.

26 серпня 2011 в 09:48

Навіть метал здатний зігріти

Здавалося б, як може зігріти жорсткий, холодний, твердий метал? Простіше-простого! Головне правильно його використовувати.

12 серпня 2011 в 10:12

Надгробні надписи - 50 найпоширеніших епітафій

Якщо у вас в родині трапилась біда і ви шукаєте як увіковічнити пам'ять про померлого родича, то ця стаття саме для Вас. Мова піде про надгробні надписи у віршованій формі, або як їх ще називають - епітафії. Зазвичай вони проголошуються на похоронах та викарбовуються на гранітних пам'ятниках померлих людей.

05 серпня 2011 в 16:56

Сучасна весільна біжутерія

Весільна біжутерія - це основний акцент у створенні неповторного образу нареченої. Кожна дівчина уявляє себе в день весілля в ролі справжньої королеви, і правильно підібрана весільна біжутерія дійсно може зробити вбрання нареченої по-справжньому чудовим.

16 травня 2011 в 11:13

 
 
Показати ще