Статті

Сьогодні, 17 жовтня, 12:19
  • Промисловість

Розробка і впровадження двочастотної методики діагностування якості ізоляції трубопроводів

Аналіз електрометричних методів і систем обстежень підземних трубопроводів, які застосовують для оцінки стану захисту підземних трубопроводів від корозії.

21 листопада 2011 в 15:16

Шафа гарантованого електроживлення

Шафи гарантованого енергозабезпечення - сучасні складні електротехнічні пристрої, побудовані на новітній уніфікованій елементній базі з мікропроцесорною системою управління. Призначені для живлення ланцюгів змінного струму різних споживачів встановленою напругою без перепадів і перебоїв.

18 листопада 2011 в 13:07

Бетонні ріки, залізні береги...

17 листопада 2011 в 09:02

Насоси Dragflow: гідротранспортування - альтернатива перевезенням

Виїмка грунту, видобуток і транспортування піску, будівельні і комунальні роботи - все це вимагає своєчасного прибирання відходів, налагодженого від А до Я. Для цього використовуються вантажівки, конвеєри, інші механічні засоби, трудомісткі і важкі у використанні. Компанія Dragflow пропонує абсолютно інший підхід: перекачку твердих частинок трубопроводом. При цьому все, що необхідно, - це власне трубопровід, вода, електрика - і насос Dragflow.

16 листопада 2011 в 08:23

Блістерна упаковка - економічно вигідний варіант

Щороку з'являється велика кількість різноманітних видів упаковки, однак блістерна упаковка залишається поза конкуренцією. Чим це пояснюється?

15 листопада 2011 в 16:35

Електричні парогенератори - альтернатива газовим котлам

Електричні парогенератори - найпоширеніший вид опалювального обладнання, це пристрої перетворення води в пару під впливом електричного струму. Газові і дизельні котли можливо використовувати не в усіх випадках через специфіку палива. Електромережі ж є усюди: і в житлових, і у виробничих приміщеннях

14 листопада 2011 в 09:27

Знезаражування води - ваше здоров’я

Сучасна екологія не надто дружня здоров'ю людини; в воді, зокрема, міститься величезна кількість мікроорганізмів, які не тільки викликають скаламучення, "цвітіння" води, а й загрожують здоров'ю. Щоб убезпечити воду для людини, застосовуються різні методи знезараження води: ультрафіолет, озонування, хлорування, сріблення, ультразвук та інші.

07 листопада 2011 в 14:45

Технології сушіння деревини

Сушіння деревини - це процес видалення зайвої вологи. Способів сушіння існує декілька: атмосферна, камерна, вакуумна, контактна, сушка в полі струмів високої частоти.

03 листопада 2011 в 14:59

Порошкове фарбування: як це робиться

Порошкові фарби складаються з безлічі полімерних частинок, які методом напилення наносяться на металеву поверхню за допомогою обладнання для порошкового фарбування.

03 листопада 2011 в 14:21

Маркування товарів, або методи нанесення змінної інформації на упаковку

З ростом продуктивності промислових підприємств проставлення дати випуску продукції вручну (за допомогою штампу) стало неможливим. Замовити етикетки або упаковку з заздалегідь надрукованою датою випуску і терміном придатності продукту, звичайно, можливо, але це викличе додаткові труднощі: треба вчасно і в потрібній кількості закупити необхідні етикетки, своєчасно доставити їх на виробничі лінії.

02 листопада 2011 в 09:10

Вибираємо принтер для друку етикеток

Сучасний ринок диктує свої умови, розміщення етикетки на продукції стало необхідною умовою. Сучасна етикетка - це і реклама продукції, і неповторне обличчя торгової марки. Етикетка може захистити від підробки, а може служити додатковою інформацією. Хочете виділити свій продукт і зробити його яскравим і привабливим - до вас прийде на допомогу етикетка.

02 листопада 2011 в 08:52

 
 
Показати ще