Статті

Сьогодні, 15 грудня, 21:47
  • Промисловість

Кондитерські вироби БОМ-БІК: постіть смачно!

ТОВ ДЕЙ-СОН ЛОГІСТ ПРОДАКШН КОМПАНІ - відомий виробник широкого асортименту кондитерської продукції: печива, тістечок, кексів, рулетів, круасанів тощо. Добре організоване виробництво, професійна робота дистриб’юторів та широкий асортимент кондитерських виробів – такі основні чинники успіху цього підприємства.

10 грудня 2011 в 23:41

БОМ-БІК впроваджує міжнародну систему сертифікації якості продукції

Уже найближчим часом за підтримки Світового банку компанія ДЕЙ-СОН Логіст Продакшн Компані, яка є виробником кондитерських виробів під відомою торговою маркою БОМ-БІК, запровадить систему міжнародної сертифікації НАССР. Відтак, компанія ДЕЙ-СОН ЛПК відкриє нові перспективи не тільки в Україні, але і на міжнародному ринку. Адже сертифікація якості НАССР — вимога для всіх виробників та імпортерів харчових продуктів до Європейського Союзу.

09 грудня 2011 в 13:50

Монтаж резервуарів

Для проведення монтажу резервуарів застосовуються монтажні щогли, портали, різні підйомники і вантажопідйомні крани. У більшості випадків від правильного вибору монтажних механізмів залежить економічна ефективність всього монтажу резервуарів.

25 листопада 2011 в 09:05

Охорона периметра об'єкта: які засоби найдоцільніші

Серед численних питань безпеки будь-якого промислового, цивільного чи спеціального об'єкта чи не найскладніший і найважливіший — захист його периметра як першого і найбільш відповідального рубежу охорони. Захист периметра об'єкта можливий при оптимальному поєднанні механічних перешкод, що утрудняють і уповільнюють дії порушника, з технічними засобами раннього виявлення факту проникнення.

24 листопада 2011 в 14:25

Електромонтажний інструмент. Основний набір електрика

Уважно придивившись до найпростіших інструментів для електромонтажу (викрутка, круглогубці, плоскогубці і т. д.), нескладно помітити загальну особливість: або ручки інструментів покриті шаром ізоляційного матеріалу, або зроблені з нього.

24 листопада 2011 в 08:49

Колючий дріт Єгоза Супер - ефективний захист морських суден від нападу піратів

Досить часто з'являються нові повідомлення про захоплення танкерів і суховантажів в Атлантичному та Індійському океанах з вимогами викупу. Колючий дріт Єгоза Супер та інженерна система захисту морських суден «Антипірат», вироблені Групою Кайман, визнані фахівцями найбільш дешевими і ефективними засобами захисту периметра об'єктів з підвищеними вимогами до безпеки, а також для захисту морських суден від нападу піратів.

23 листопада 2011 в 16:59

Історія і сучасність лінійних направляючих

Прийнято вважати, що перші лінійні направляючі використовувалися ще в Стародавньому Єгипті при будівництві пірамід. Круглі колоди підкладали під величезні камені, полегшуючи таким чином переміщення. Однак, незважаючи на раннє визнання переваг кочення перед ковзанням, лінійні підшипники отримали масове застосування лише в середині ХХ століття, коли американська компанія Thomson розгорнула масштабне комерційне виробництво лінійних кулькових втулок.

23 листопада 2011 в 10:15

Дозувальні насоси Sera

Дозувальні насоси, або насоси-дозатори призначаються для подачі певних доз рідини в напірну систему, відкритий потік або ємність. Як правило, їх використовують для дозування розчинів, емульсій або суспензій. Дозувальний насос, крім функцій приладу для перекачування рідин, виконує функції регулювання і вимірювання, оскільки повинен забезпечувати подачу заданої кількості рідини, якщо необхідно - плавну зміну дози, вимірювання об’єму поданої рідини.

23 листопада 2011 в 09:58

Направляючі для завантажувальних систем DryLin T Automatic

Лінійна направляюча - один із найважливіших елементів механізмів і машин, що дозволяє їх вузлам здійснювати прямолінійні переміщення. Дані системи використовуються практично у всіх галузях промисловості, таких як електроніка, виробництво медичного обладнання, будівництво, автомобілебудування, військова, хімічна і т.д.

22 листопада 2011 в 12:46

Розробка і впровадження двочастотної методики діагностування якості ізоляції трубопроводів

Аналіз електрометричних методів і систем обстежень підземних трубопроводів, які застосовують для оцінки стану захисту підземних трубопроводів від корозії.

21 листопада 2011 в 15:16

 
 
Показати ще