Статті

Сьогодні, 17 березня, 08:39
  • Промисловість

Рукавички з ПВХ точкою. Виготовлення та особливості

Сьогодні робочі рукавички з ПВХ точкою використовуються в безлічі галузей виробництва, а також в сільському господарстві і в побуті. Тут вони взагалі практично відносяться до видаткових матеріалів. Популярність використання рукавичок з ПВХ точкою обумовлюється їх особливостями.

27 квітня 2012 в 08:26

Габіонна сітка і багато інших корисних в будівництві матеріалів

ТОВ МАРКО продає будівельні матеріали та габіонну сітку. У нас Ви завжди можете придбати будівельні матеріали найвищої споживчої якості.

26 квітня 2012 в 14:23

Як з'явився колючий дріт

Як правило, колючий дріт асоціюється у людей з негативними уявленнями і спогадами, але з'явився і активно використовувався він в Америці ще в 19 столітті для дуже прогресивних цілей.

28 березня 2012 в 09:45

Компанія ТАН: «Сумно без конкурентів!»

Якісне обладнання для виробництва рослинної олії, що користується неабиякою популярністю на ринках світу. Тісні партнерські зв’язки, добре налагоджена система виробництва і злагоджена робота підприємства. Постійне розширення асортименту та горизонтів збуту продукції. Приємна цінова політика, багаторічний і цінний досвід у сфері проектування та створення обладнання для виробництва рослинної олії... Саме так, кількома реченнями, можна охарактеризувати діяльність компанії ТАН.

28 березня 2012 в 09:30

Користь смаженого насіння!!! Як правильно смажити зернята?

З'ївши 200 г. смажених зернят (це приблизно 2 склянки), ви забезпечите свій організм 100 г рослинної олії і 40 г білка. У споживанні цього продукту немає абсолютно ніяких медичних протипоказань. Так як же правильно смажити насіння, щоб воно стало дійсно ласощами? Є кілька практичних порад.

27 березня 2012 в 16:17

Кілька слів про використання вугілля антрациту

Кам'яне вугілля, з часів відкриття його людством, застосовувалося і застосовується в найрізноманітніших сферах. Крім найпрозаїчнішого використання - для опалення приміщень - вугілля антрацит служить сировиною для металургійного палива, воно незамінне у хімічній промисловості та у фармацевтиці. В силу умов свого формування, кам'яне вугілля (зокрема вугілля антрацит) служить невичерпним джерелом елементів, що рідко зустрічаються у вільному вигляді.

26 березня 2012 в 09:15

Плівка поліпропіленова - ваш вдалий вихід!

Багато покупців навіть не замислюються про матеріали, в які упаковується продукт, про їх властивості та інші параметри. Проте виробники, особливо продуктів харчування, зобов'язані знати такі тонкощі. Спеціально для тих виробник…

23 березня 2012 в 11:54

Рахунок 1:0 на користь поліпропіленових пакетів!

Поліпропіленові пакети - один із сучасних пакувальних матеріалів, що з кожним днем ​​стає все більш популярним. Слід зауважити, що поліпропіленові пакети застосовувалися виробниками товарів ще в середині XX століття.

23 березня 2012 в 11:41

ТОВ Антарекс - металообробка швидко, якісно і недорого

ТОВ Антарекс пропонує виготовлення металоконструкцій і виготовлення деталей на сучасному високотехнологічному обладнанні з ЧПУ в найкоротші терміни і за бажанням замовника проводить сертифікацію виготовленої продукції.

19 березня 2012 в 16:56

Якість і швидкість металообробки на верстатах з ЧПУ

Виготовлення металоконструкцій і самого широкого асортименту деталей для двигунів і механізмів, відновлювальні та ремонтні роботи, ось далеко не повний перелік послуг, які надає ТОВ Антарекс з міста Харкова. Висока якість при невисокій ціні і швидкість виконання замовлення, ось основні переваги роботи ТОВ Антарекс.

19 березня 2012 в 12:37

 
 
Показати ще