Статті

Сьогодні, 21 травня, 13:42
  • Промисловість

Зварювальні інвертори - сучасний лідер в технології зварювання!

Раніше зварнику необхідно було тащити за собою візок з неймовірно важким і дуже габаритним зварювальним трансформатором. Сьогодні ж подібні зварювальні апарати замінили легкі й компактні зварювальні інвертори.

15 травня 2012 в 12:40

Зварювальні електроди ESAB - ідеальний шов, надійне з'єднання!

Сьогодні кожен раз, коли зварники беруть в руки пачку електродів ESAB, вони зустрічають абревіатуру ОК. Це ініціали засновника шведської фірми ESAB Оскара Келберга. Інженер Оскар Келберг спеціалізувався в галузі монтажу та ремонту пароплавів. У 90-х роках XIX століття, при виготовленні та ремонті суден, використовувалися клепані з'єднання, які часто призводили до протікання. Процес усунення протікання в корпусах клепаних судів був трудомістким і недостатньо ефективним.

15 травня 2012 в 12:36

Реле часу - електромагнітних ланцюгів стремена!

Реле часу служать на благо людства більше 150 років. Реле часу електромагнітні РЕВ широко застосовуються в схемах управління і автоматики.

11 травня 2012 в 08:33

Сучасні матраси - в питаннях сну ми просто "аси"!

Міцний, здоровий сон - це запорука гарного самопочуття і настрою, один з найважливіших факторів, що обумовлюють працездатність і життєвий тонус Вашого організму.

08 травня 2012 в 11:43

Бавовняні робочі рукавички. Спецодяг на всі випадки

Для захисту рук при роботі з небезпечними, або просто брудними, речовинами бавовняні робочі рукавички є не просто примхою білоручок, а й необхідністю. Особливо потрібні робочі рукавички на небезпечному виробництві, де висока можливість появи саден, подряпин, дрібних травм або хімічних опіків. Деякі моделі, які виробляють утепленими, забезпечують захист під час роботи при низьких температурах.

03 травня 2012 в 11:22

Система «Palliflex» для зберігання ягід!

Виробник з метою отримання максимального прибутку зацікавлений у постачанні на ринок якісної продукції. Це можливо здійснити, маючи сучасні системи зберігання, які дозволяють запропонувати товар в момент найбільшого попиту.

30 квітня 2012 в 15:10

Як вибрати робочі рукавички для різних потреб

Робочі рукавички різних видів і підвидів можна виявити в будь-якому господарському, будівельному магазині або на ринку. Однак, вибираючи рукавички, мало хто замислюється про те, що саме їм потрібно купити. Як правило, і самі продавці не надто орієнтуються в різновидах робочих рукавичок, а значить, прийшов час поговорити про це більш детально.

27 квітня 2012 в 12:39

Рукавички з ПВХ точкою. Виготовлення та особливості

Сьогодні робочі рукавички з ПВХ точкою використовуються в безлічі галузей виробництва, а також в сільському господарстві і в побуті. Тут вони взагалі практично відносяться до видаткових матеріалів. Популярність використання рукавичок з ПВХ точкою обумовлюється їх особливостями.

27 квітня 2012 в 08:26

Габіонна сітка і багато інших корисних в будівництві матеріалів

ТОВ МАРКО продає будівельні матеріали та габіонну сітку. У нас Ви завжди можете придбати будівельні матеріали найвищої споживчої якості.

26 квітня 2012 в 14:23

Система моніторингу холодильного обладнання: тверде "ні" несправностям!

Компанія "Інсолар" за 2 десятиліття своєї діяльності на ринку холодильного обладнання встигла не лише опанувати світові тренди та адаптувати їх на українському ринку. Крім того, "Інсолар" генерує напрочуд ефективні рішення для комплектації підприємств холодильним обладнанням.

20 квітня 2012 в 16:48

 
 
Показати ще