Статті

Сьогодні, 19 серпня, 01:10
  • Промисловість

Бетонні ріки, залізні береги...

Автобетононасоси - будівельна спецтехніка, яка застосовується для транспортування бетонної (цементної) суміші до місця заливки в опалубку за допомогою стріли або бетоноводу. Така технологія має ряд переваг в порівнянні з…

17 листопада 2011 в 09:02

Насоси Dragflow: гідротранспортування - альтернатива перевезенням

Виїмка грунту, видобуток і транспортування піску, будівельні і комунальні роботи - все це вимагає своєчасного прибирання відходів, налагодженого від А до Я. Для цього використовуються вантажівки, конвеєри, інші механічні засоби, трудомісткі і важкі у використанні. Компанія Dragflow пропонує абсолютно інший підхід: перекачку твердих частинок трубопроводом. При цьому все, що необхідно, - це власне трубопровід, вода, електрика - і насос Dragflow.

16 листопада 2011 в 08:23

Технології сушіння деревини

03 листопада 2011 в 14:59

Порошкове фарбування: як це робиться

Порошкові фарби складаються з безлічі полімерних частинок, які методом напилення наносяться на металеву поверхню за допомогою обладнання для порошкового фарбування.

03 листопада 2011 в 14:21

Маркування товарів, або методи нанесення змінної інформації на упаковку

З ростом продуктивності промислових підприємств проставлення дати випуску продукції вручну (за допомогою штампу) стало неможливим. Замовити етикетки або упаковку з заздалегідь надрукованою датою випуску і терміном придатності продукту, звичайно, можливо, але це викличе додаткові труднощі: треба вчасно і в потрібній кількості закупити необхідні етикетки, своєчасно доставити їх на виробничі лінії.

02 листопада 2011 в 09:10

Вибираємо принтер для друку етикеток

Сучасний ринок диктує свої умови, розміщення етикетки на продукції стало необхідною умовою. Сучасна етикетка - це і реклама продукції, і неповторне обличчя торгової марки. Етикетка може захистити від підробки, а може служити додатковою інформацією. Хочете виділити свій продукт і зробити його яскравим і привабливим - до вас прийде на допомогу етикетка.

02 листопада 2011 в 08:52

Нові можливості краплеструйного маркування

На українському ринку існує висока конкуренція в галузі виробництва напоїв та харчових продуктів. Тому вітчизняні та зарубіжні виробники приділяють якості своїх виробів все більшу увагу. При цьому не останнім у довгому списку вимог до якісного товару в даний час займає наявність маркування, що містить обов'язкові відомості про дату випуску товару і термін придатності, а також товарний штрих-код.

01 листопада 2011 в 08:42

Регіон-Сервіс: передові технології промислового маркування

Результатом 13-річного досвіду роботи компанії Регіон-Сервіс з провідними виробниками продуктів харчування є розробка передових технологій в галузі маркування продукції, при яких друк може проводитися як безпосередньо на продукт, так і на його упаковку. Технологія краплеструменевого друку Регіон-Сервіс - це абсолютно нові стандарти якості друку, стабільності та надійності.

31 жовтня 2011 в 09:55

Маркувальне обладнання: типи та види

Про часи тотального дефіциту більшість населення України навіть не пам'ятає: прилавки магазинів рясніють різноманітними товарами в яскравій, барвистій упаковці. Тепер перед споживачем стоїть лише проблема вибору, що також ускладнює життя реалізаторів. В умовах жорсткої конкуренції на ринку маркувального обладнання компанії повинні враховувати попит і переваги споживача - товар необхідно не тільки зробити, але й правильно презентувати покупцеві.

31 жовтня 2011 в 09:39

Термозбіжна плівка ПВХ та поліолефінова: яка між ними різниця?

Термозбіжна плівка стала особливо популярною декілька років тому. Найчастіше її використовують на виробництві та у продажі різноманітних товарів. Причиною популярності термозбіжної плівки є, передусім, її доступна ціна. Однак не лише ціна примушує покупців звернути увагу на термозбіжну плівку. Адже вона ще й дуже зручна у використанні.

27 жовтня 2011 в 16:27

Навіщо потрібні перетворювачі частоти для двигунів? Принцип дії даного обладнання та області його застосування

Перетворювачі частоти для двигунів є одним з видів продукції, пропонованої компанією «Раско». Дана стаття розповість вам про принцип дії, а також про особливості застосування даних виробів.

25 жовтня 2011 в 11:20

 
 
Показати ще