Статті

Сьогодні, 17 березня, 08:39
  • Промисловість

Макаронні вироби по-українськи!

На сьогоднішній день кількість виробників макаронних виробів значно зросла. Це, в свою чергу, посприяло росту загальних обсягів виробництва даної продукції. Тому, макаронні вироби – далеко не делікатесний товар на полицях…

19 березня 2012 в 09:17

Інжиніринг у промисловості: всі потребують комплексних рішень!

Інжинірингові послуги - поняття досить широке. Адже під цим розуміють широкий спектр послуг - від розробки технологій та консультування щодо ефективності організації виробництва, до комплектації обладнання та нагляду за правильною експлуатацією. Ще за часів перших проектів по розробці атомної зброї в Америці з'явилося напівжартівливе визначення: «Інжиніринг - це вирішення проблем, які ніхто не передбачав, і тими методами, які незрозуміло, чому працюють».

14 березня 2012 в 08:33

Все, що ви хотіли знати про гайки

12 березня 2012 в 14:52

Токарні верстати в обробці металу

Як не дивно, токарна справа - це теж "найдревніша професія". Її витоки можна знайти ще в палеоліті, коли стародавня людина намагалася зробити отвір у камені, обертаючи долонями знаряддя праці - палицю, що притискала абразив (пісок) до оброблюваного предмету. Вже первісним людям були відомі установки з двох кілків і перекладини, які дозволяли робити глибокі отвори правильної форми.

03 березня 2012 в 13:33

Швейцарські ваги: ​​точність - ввічливість королів!

Медичні лабораторії вельми відрізняються від тих, де вивчають якість бетону та будівельної арматури. Тепловізори і стерилізатори можуть ніколи не зустрітися під одним дахом, а пірометр зовсім не потрібен там, де активно працює аналізатор молока. А ось такий представник лабораторного обладнання як ваги може бути причетний до дуже великої кількості лабораторних процесів.

01 березня 2012 в 15:37

Якість лабораторного обладнання - запорука якості продукції

Компанія Колізей ХХІ представляє на українському ринку широкий асортимент лабораторного обладнання для підприємств харчової промисловості. Лабораторне обладнання від компанії Колізей ХХI - ключ до створення Вашої високої виробничої репутації!

29 лютого 2012 в 09:22

Спецвзуття - як зробити правильний вибір

Вибір робочого спецвзуття це таке ж відповідальне завдання, як і покупка спецодягу.

27 лютого 2012 в 10:32

Електротехнічні вимірювання: заспокоїти совість чи зекономити?

Існує думка, що регулярні електротехнічні вимірювання на підприємствах - це зайвий спосіб «збити гроші» з керівництва. Звичайно, частка розумного в цьому є: оплачений папірець на деякий час дозволяє керівнику спати спокійно і не переживати про Держенергонагляд. Однак бувають випадки, коли керівник, який несе відповідальність за безпеку підприємства, потрапляє під удар, і тоді «халтура» стає не просто шкідливою, а й прямою загрозою людським життям.

22 лютого 2012 в 22:34

Футерування труб базальтом чи еукором: один раз заплати, шість разів зеконом

Плавлений базальт (кам'яне лиття) - матеріал не новий. Але загальнодоступної інформації про нього все ще недостатньо, тому прийшов час ознайомити вас з його корисними властивостями, а також розповісти про перевагу трубопроводів, футерованих базальтом або еукором, перед звичайними металевими.

21 лютого 2012 в 22:21

Базальт у будівництві, промисловості, побуті... Від римлян і до наших днів

Незважаючи на усі хитрощі сучасних дослідників, що винаходять все нові й нові надміцні матеріали, найміцнішим і найнадійнішим все ж залишається камінь - базальт. Хоча плавлений базальт не є новим матеріалом, але інформації про нього небагато, тому він часто залишається непоміченим. Ми вважаємо за потрібне ознайомити вас із його властивостями, можливостями використання і перевагами.

21 лютого 2012 в 22:17

Облік енергоресурсів енергетичних об'єктів

Облік енергоресурсів енергетичних об'єктів - трудомістка, відповідальна і потрібна справа. Чималу частину будь-якого енергоємного виробництва складають витрати на енергію (тепло, електрика та ін.) Від витрат на енергію безпосередньо залежить ціна кінцевого продукту.

21 лютого 2012 в 11:26

 
 
Показати ще