Статті

Сьогодні, 21 травня, 13:43
  • Промисловість

Компанія Авіліна шукає партнерів для співпраці!

Компанія Авіліна, один з найбільших українських постачальників панчішно-шкарпеткової продукції, пропонує співпрацю в області продажів шкарпетково-панчішної продукції, білизняного трикотажу. До вашої уваги колготки, шкарпетки оптом власного виробництва компанії Авіліна, а також таких торгових марок, як «Дюна - Веста» та «Prestige».

19 квітня 2012 в 16:45

Комплектні трансформаторні підстанції - що вони таке і навіщо вони потрібні

Комплектні трансформаторні підстанції (КТП) - електроустановки, призначені для перетворення, пониження або підвищення, напруги в мережах змінного струму і розподілу електричної енергії. Складовими КТП є силові трансформатори, розподільчі пристрої (РП), пристрої автоматичного захисту та управління, а також допоміжні споруди.

17 квітня 2012 в 08:38

Як з'явився колючий дріт

28 березня 2012 в 09:45

Кілька слів про використання вугілля антрациту

Кам'яне вугілля, з часів відкриття його людством, застосовувалося і застосовується в найрізноманітніших сферах. Крім найпрозаїчнішого використання - для опалення приміщень - вугілля антрацит служить сировиною для металургійного палива, воно незамінне у хімічній промисловості та у фармацевтиці. В силу умов свого формування, кам'яне вугілля (зокрема вугілля антрацит) служить невичерпним джерелом елементів, що рідко зустрічаються у вільному вигляді.

26 березня 2012 в 09:15

Плівка поліпропіленова - ваш вдалий вихід!

Багато покупців навіть не замислюються про матеріали, в які упаковується продукт, про їх властивості та інші параметри. Проте виробники, особливо продуктів харчування, зобов'язані знати такі тонкощі. Спеціально для тих виробник…

23 березня 2012 в 11:54

Рахунок 1:0 на користь поліпропіленових пакетів!

Поліпропіленові пакети - один із сучасних пакувальних матеріалів, що з кожним днем ​​стає все більш популярним. Слід зауважити, що поліпропіленові пакети застосовувалися виробниками товарів ще в середині XX століття.

23 березня 2012 в 11:41

ТОВ Антарекс - металообробка швидко, якісно і недорого

ТОВ Антарекс пропонує виготовлення металоконструкцій і виготовлення деталей на сучасному високотехнологічному обладнанні з ЧПУ в найкоротші терміни і за бажанням замовника проводить сертифікацію виготовленої продукції.

19 березня 2012 в 16:56

Якість і швидкість металообробки на верстатах з ЧПУ

Виготовлення металоконструкцій і самого широкого асортименту деталей для двигунів і механізмів, відновлювальні та ремонтні роботи, ось далеко не повний перелік послуг, які надає ТОВ Антарекс з міста Харкова. Висока якість при невисокій ціні і швидкість виконання замовлення, ось основні переваги роботи ТОВ Антарекс.

19 березня 2012 в 12:37

Макаронні вироби по-українськи!

На сьогоднішній день кількість виробників макаронних виробів значно зросла. Це, в свою чергу, посприяло росту загальних обсягів виробництва даної продукції. Тому, макаронні вироби – далеко не делікатесний товар на полицях…

19 березня 2012 в 09:17

Інжиніринг у промисловості: всі потребують комплексних рішень!

Інжинірингові послуги - поняття досить широке. Адже під цим розуміють широкий спектр послуг - від розробки технологій та консультування щодо ефективності організації виробництва, до комплектації обладнання та нагляду за правильною експлуатацією. Ще за часів перших проектів по розробці атомної зброї в Америці з'явилося напівжартівливе визначення: «Інжиніринг - це вирішення проблем, які ніхто не передбачав, і тими методами, які незрозуміло, чому працюють».

14 березня 2012 в 08:33

Про сировини для косметики, компанію "Біолайн" і не тільки

Сьогодні споживчий попит на косметичні засоби стрімко росте. Ними користуються чоловіки і жінки всіх вікових груп. Косметика - це різноманітні засоби, які дозволяють поліпшити зовнішність людини, надати обличчю і тілу св…

12 березня 2012 в 15:58

 
 
Показати ще