Статті

Сьогодні, 21 серпня, 19:03
  • Промисловість

Тайванське обладнання - оптимальний вибір для вітчизняних виробників металовиробів

Недавні зміни конкурентної ситуації у метизній сфері можуть виявитися надзвичайно сприятливими для вітчизняних підприємств-виробників. До недавнього часу китайська продукція на ринку металовиробів стримувала розвиток вітчизняних…

30 березня 2011 в 08:27

Гірнича фабрика Центральна: ми можемо бути партнерами!

Про свої потреби в обладнанні та матеріалах оголошує гірничо-збагачувальна фабрика "Центральна". Компанія спрямована на налагодження партнерських стосунків з приводу придбання наступної продукції:

22 березня 2011 в 12:07

Технологія зварювання та зварювальні випрямлячі

Процес плавлення, який призначається для з'єднання певного типу металу, називається дуговим зварюванням. Досягається він за допомогою нескладної технології - метал у місці з'єднання плавиться і змішується за рахунок високої температури.

15 березня 2011 в 10:52

Про концерн ESAB - світового лідера у виробництві зварювального обладнання та матеріалів

Більше ста років безперервних досліджень, розробок і виробництва зробили шведський концерн ESAB світовим лідером у виробництві зварювального обладнання та матеріалів для зварювання, наплавлення і різання, а також всесвітньо відомим постачальником виробів, ноу-хау технологій і унікальних послуг.

14 березня 2011 в 17:34

Про найекологічніший спосіб охолодження води... і не тільки

Градирня є найекологічнішим способом охолодження води, при цьому використання градирень дозволяє добитися мінімізації водовитрати за рахунок циркуляції рідини по замкнутому контру і зниження відсотка випаровування рідини при охолодженні.

04 березня 2011 в 14:26

Етикетувальне обладнання - на варті іміджу продукції

Етикетка — це паспорт будь-якого продукту. Нанесення етикетки на продукт є важливим і відповідальний етапом у створенні іміджу товару.

04 березня 2011 в 08:47

Огляд ринку борошна: що буде з цінами на хліб?

Пекарі почали підвищувати ціни на продукцію від 7 до 15% по Україні. Така ж ситуація зі збільшенням цін у сусідній Росії. Відсутність поставок дешевого борошна від держави, відчутне подорожчання бензину, газу та електроенерг…

03 березня 2011 в 11:18

Спеціально для магазинів роздрібної торгівлі - одяг для новонароджених українського виробництва

Одяг для новонароджених нашого виготовлення є максимально комфортним для малюка, а також практичним у використанні!

02 березня 2011 в 12:02

Дитячий трикотаж торгової марки «MiE» - підтримай вітчизняного виробника

Дитячий трикотаж від виробника «MiE» відрізняється бездоганною якістю і унікальним, продуманим до дрібниць, дизайном. У нашому одязі малюки будуть відчувати себе впевнено і комфортно.

02 березня 2011 в 11:44

Вибираєте дитячий трикотаж для свого роздрібного магазину в Україні? Тоді ця стаття для Вас

Якщо Вас цікавить якісний і недорогий дитячий трикотаж в Україні, то співпраця з нашою компанією буде кращим доповненням до Вашого бізнесу.

02 березня 2011 в 11:41

 
 
Показати ще