Статті

Сьогодні, 19 березня, 16:26
  • Промисловість

Охорона периметра об'єкта: які засоби найдоцільніші

Серед численних питань безпеки будь-якого промислового, цивільного чи спеціального об'єкта чи не найскладніший і найважливіший — захист його периметра як першого і найбільш відповідального рубежу охорони. Захист периметра об'єкта можливий при оптимальному поєднанні механічних перешкод, що утрудняють і уповільнюють дії порушника, з технічними засобами раннього виявлення факту проникнення.

24 листопада 2011 в 14:25

Електромонтажний інструмент. Основний набір електрика

Уважно придивившись до найпростіших інструментів для електромонтажу (викрутка, круглогубці, плоскогубці і т. д.), нескладно помітити загальну особливість: або ручки інструментів покриті шаром ізоляційного матеріалу, або зроблені з нього.

24 листопада 2011 в 08:49

Дозувальні насоси Sera

23 листопада 2011 в 09:58

Розробка і впровадження двочастотної методики діагностування якості ізоляції трубопроводів

Аналіз електрометричних методів і систем обстежень підземних трубопроводів, які застосовують для оцінки стану захисту підземних трубопроводів від корозії.

21 листопада 2011 в 15:16

Шафа гарантованого електроживлення

Шафи гарантованого енергозабезпечення - сучасні складні електротехнічні пристрої, побудовані на новітній уніфікованій елементній базі з мікропроцесорною системою управління. Призначені для живлення ланцюгів змінного струму різних споживачів встановленою напругою без перепадів і перебоїв.

18 листопада 2011 в 13:07

Основна область застосування трифазних стабілізаторів напруги

Впроваджувальна фірма РЕТА розробляє і виробляє трифазні стабілізатори напруги, які на сьогоднішній день визнані одними з кращих на території країн СНД. Трифазні стабілізатори забезпечують відмінний захист від перекосу фаз, захист трифазного навантаження при зникненні однієї з фаз, контролюють і захищають від короткого замикання в напрузі.

18 листопада 2011 в 09:33

Трансформатори: будова і призначення

Трансформатори широко застосовуються при передачі електричної енергії на великі відстані, розподілі її між приймачами, а також у різних випрямних, підсилювальних, сигналізаційних та інших пристроях.

17 листопада 2011 в 16:11

Трансформатори «по-українськи»: у ролі шеф-кухаря - підприємство Елтіз

Унікальні запатентовані технології, професіоналізм і цілеспрямованість співробітників, а також високий рівень оснащення виробництва допомогли підприємству Елтіз стати одним з провідних підприємств у сфері проектування і виробництва силових трансформаторів, електричних реакторів та пускорегулюючих апаратів.

17 листопада 2011 в 15:25

Бетонні ріки, залізні береги...

Автобетононасоси - будівельна спецтехніка, яка застосовується для транспортування бетонної (цементної) суміші до місця заливки в опалубку за допомогою стріли або бетоноводу. Така технологія має ряд переваг в порівнянні з…

17 листопада 2011 в 09:02

Насоси Dragflow: гідротранспортування - альтернатива перевезенням

Виїмка грунту, видобуток і транспортування піску, будівельні і комунальні роботи - все це вимагає своєчасного прибирання відходів, налагодженого від А до Я. Для цього використовуються вантажівки, конвеєри, інші механічні засоби, трудомісткі і важкі у використанні. Компанія Dragflow пропонує абсолютно інший підхід: перекачку твердих частинок трубопроводом. При цьому все, що необхідно, - це власне трубопровід, вода, електрика - і насос Dragflow.

16 листопада 2011 в 08:23

Блістерна упаковка - економічно вигідний варіант

Щороку з'являється велика кількість різноманітних видів упаковки, однак блістерна упаковка залишається поза конкуренцією. Чим це пояснюється?

15 листопада 2011 в 16:35

 
 
Показати ще