Статті

Сьогодні, 20 березня, 15:58
  • Промисловість

Електричні парогенератори - альтернатива газовим котлам

Електричні парогенератори - найпоширеніший вид опалювального обладнання, це пристрої перетворення води в пару під впливом електричного струму. Газові і дизельні котли можливо використовувати не в усіх випадках через специфіку палива. Електромережі ж є усюди: і в житлових, і у виробничих приміщеннях

14 листопада 2011 в 09:27

Знезаражування води - ваше здоров’я

Сучасна екологія не надто дружня здоров'ю людини; в воді, зокрема, міститься величезна кількість мікроорганізмів, які не тільки викликають скаламучення, "цвітіння" води, а й загрожують здоров'ю. Щоб убезпечити воду для людини, застосовуються різні методи знезараження води: ультрафіолет, озонування, хлорування, сріблення, ультразвук та інші.

07 листопада 2011 в 14:45

Технології сушіння деревини

03 листопада 2011 в 14:59

Нові можливості краплеструйного маркування

На українському ринку існує висока конкуренція в галузі виробництва напоїв та харчових продуктів. Тому вітчизняні та зарубіжні виробники приділяють якості своїх виробів все більшу увагу. При цьому не останнім у довгому списку вимог до якісного товару в даний час займає наявність маркування, що містить обов'язкові відомості про дату випуску товару і термін придатності, а також товарний штрих-код.

01 листопада 2011 в 08:42

Регіон-Сервіс: передові технології промислового маркування

Результатом 13-річного досвіду роботи компанії Регіон-Сервіс з провідними виробниками продуктів харчування є розробка передових технологій в галузі маркування продукції, при яких друк може проводитися як безпосередньо на продукт, так і на його упаковку. Технологія краплеструменевого друку Регіон-Сервіс - це абсолютно нові стандарти якості друку, стабільності та надійності.

31 жовтня 2011 в 09:55

Маркувальне обладнання: типи та види

Про часи тотального дефіциту більшість населення України навіть не пам'ятає: прилавки магазинів рясніють різноманітними товарами в яскравій, барвистій упаковці. Тепер перед споживачем стоїть лише проблема вибору, що також ускладнює життя реалізаторів. В умовах жорсткої конкуренції на ринку маркувального обладнання компанії повинні враховувати попит і переваги споживача - товар необхідно не тільки зробити, але й правильно презентувати покупцеві.

31 жовтня 2011 в 09:39

Термозбіжна плівка ПВХ та поліолефінова: яка між ними різниця?

Термозбіжна плівка стала особливо популярною декілька років тому. Найчастіше її використовують на виробництві та у продажі різноманітних товарів. Причиною популярності термозбіжної плівки є, передусім, її доступна ціна. Однак не лише ціна примушує покупців звернути увагу на термозбіжну плівку. Адже вона ще й дуже зручна у використанні.

27 жовтня 2011 в 16:27

Навіщо потрібні перетворювачі частоти для двигунів? Принцип дії даного обладнання та області його застосування

Перетворювачі частоти для двигунів є одним з видів продукції, пропонованої компанією «Раско». Дана стаття розповість вам про принцип дії, а також про особливості застосування даних виробів.

25 жовтня 2011 в 11:20

Вакуумний пакувальник: надійне зберігання продуктів вам забезпечено

Вакуумний пакувальник широко застосовується на сучасних харчових виробництвах і підприємствах громадського харчування, тому що дозволяє надійно зберігати продукти харчування.

20 жовтня 2011 в 16:17

Колеса для візків. Правила підбору

Сер Ісаак Ньютон - один з найвидатніших учених в історії. Його наукова цікавість процвітала з раннього віку. У тринадцять років він уже захоплювався конструюванням різних моделей. Одного разу він вирішив удосконалити шкільний стілець, на якому можна було добиратися до школи швидко і легко, прикріпивши до нього те, що зараз ми називаємо колеса для візків.

15 жовтня 2011 в 18:23

На що ж можна замінити термостійкі колеса, які відслужили свій термін

Сьогодні ми поговоримо про колеса для візків, колеса і ролики. В Україні цивілізований ринок термостійких коліс і роликів з'явився порівняно недавно. Йому трохи більше 10 років. У цій статті ми хочемо зробити огляд характеристик різних серій термостійких коліс, а також представити нові позиції термостійких роликів.

15 жовтня 2011 в 18:17

 
 
Показати ще