Статті

Сьогодні, 24 лютого, 18:07
  • Промисловість

Застосування крохмалю: за чи проти?

Застосування крохмалю у харчовій промисловості - питання неоднозначне для технологів. Хтось за, а хтось - абсолютно проти. Фахівці компанії "Текстра Віта" вирішили об'єктивно проаналізувати, яка ж ситуація із застосуванням крохмалю у харчовій промисловості.

05 квітня 2011 в 15:44

Конвеєрна стрічка - незамінний помічник у виробництві

Конвеєр (англ. conveyer, від convey - перевозити), транспортер - безперервно працююча машина, призначена для переміщення різних вантажів.

04 квітня 2011 в 11:26

Кращі розробки концерну Jungheinrich для обслуговування складів. Електроштабелери

Електричні штабелери виробництва Юнгхайнріх - це найкращі розробки для обслуговування складських приміщень. Jungheinrich - це вдале рішення для будь-яких транспортних майданчиків і будь-якої висоти підйому: для перевезення вантажу на невеликі відстані з режимом супроводження персоналом, для перевезення вантажу на середні відстані з комбінованим режимом супроводження персоналом (пішки/на візку), для перевезення вантажу на далекі відстані з режимом супроводження персоналом на візку.

17 березня 2011 в 13:10

Кожному навантажувачу - відповідний стелаж. Про конструкції Jungheinrich

Щоб економно використовувати площу складських приміщень, мати швидкий доступ до будь-якої продукції, без проблем знаходити потрібні товари, потрібно використовувати відповідні якісні стелажі. Такі конструкції являють собою…

16 березня 2011 в 17:04

Технологія зварювання та зварювальні випрямлячі

Процес плавлення, який призначається для з'єднання певного типу металу, називається дуговим зварюванням. Досягається він за допомогою нескладної технології - метал у місці з'єднання плавиться і змішується за рахунок високої температури.

15 березня 2011 в 10:52

Про концерн ESAB - світового лідера у виробництві зварювального обладнання та матеріалів

Більше ста років безперервних досліджень, розробок і виробництва зробили шведський концерн ESAB світовим лідером у виробництві зварювального обладнання та матеріалів для зварювання, наплавлення і різання, а також всесвітньо відомим постачальником виробів, ноу-хау технологій і унікальних послуг.

14 березня 2011 в 17:34

Етикетувальне обладнання - на варті іміджу продукції

Етикетка — це паспорт будь-якого продукту. Нанесення етикетки на продукт є важливим і відповідальний етапом у створенні іміджу товару.

04 березня 2011 в 08:47

Огляд ринку борошна: що буде з цінами на хліб?

Пекарі почали підвищувати ціни на продукцію від 7 до 15% по Україні. Така ж ситуація зі збільшенням цін у сусідній Росії. Відсутність поставок дешевого борошна від держави, відчутне подорожчання бензину, газу та електроенерг…

03 березня 2011 в 11:18

Спеціально для магазинів роздрібної торгівлі - одяг для новонароджених українського виробництва

Одяг для новонароджених нашого виготовлення є максимально комфортним для малюка, а також практичним у використанні!

02 березня 2011 в 12:02

Дитячий трикотаж торгової марки «MiE» - підтримай вітчизняного виробника

Дитячий трикотаж від виробника «MiE» відрізняється бездоганною якістю і унікальним, продуманим до дрібниць, дизайном. У нашому одязі малюки будуть відчувати себе впевнено і комфортно.

02 березня 2011 в 11:44

 
 
Показати ще