Статті

Сьогодні, 18 березня, 17:16
  • Промисловість

Технологія зварювання та зварювальні випрямлячі

Процес плавлення, який призначається для з'єднання певного типу металу, називається дуговим зварюванням. Досягається він за допомогою нескладної технології - метал у місці з'єднання плавиться і змішується за рахунок високої температури.

15 березня 2011 в 10:52

Про концерн ESAB - світового лідера у виробництві зварювального обладнання та матеріалів

Більше ста років безперервних досліджень, розробок і виробництва зробили шведський концерн ESAB світовим лідером у виробництві зварювального обладнання та матеріалів для зварювання, наплавлення і різання, а також всесвітньо відомим постачальником виробів, ноу-хау технологій і унікальних послуг.

14 березня 2011 в 17:34

Вибираєте дитячий трикотаж для свого роздрібного магазину в Україні? Тоді ця стаття для Вас

Якщо Вас цікавить якісний і недорогий дитячий трикотаж в Україні, то співпраця з нашою компанією буде кращим доповненням до Вашого бізнесу.

02 березня 2011 в 11:41

Кронштейн для термостійких коліс. Тонкощі експлуатації

Часто навіть європейські виробники комплектували термостійкі колеса кронштейнами від стандартних серій. В цьому нема нічого кримінального. У Європі більш досконалі і сучасні печі. Вони мають верхню або центральну подачу гарячого повітря. Тому термостойкі колеса менш схильні до дії високих температур і зношуються не інтенсивно. В Україні та Росії ситуація інша.

02 лютого 2011 в 12:11

Твердість по Шору - що це таке?

При покупці коліс для візків, коліс і роликів фахівці керуються таким параметром як "Твердість по Шору (Shore)".

31 січня 2011 в 09:05

Дивне слово - блокхаус

Багато хто чув слово «блокхауз», але що ж воно означає? Блокхаус (ви також можете зустріти наступне написання: блокхауз, або блок-хауз) - це один з видів дерев'яних стінових панелей. Виготовляється блокхаус, як правило…

07 грудня 2010 в 12:00

Зварна і металева сітка

Зварна сітка не перестає набирати популярність не тільки в цивільному будівництві та промисловості, але і в домашньому господарстві. Висока міцність, надійність і довговічність зварної сітки поряд з невисокою питомою вартістю в порівнянні з субститутами забезпечує їй постійно високий попит.

03 грудня 2010 в 12:00

Що потрібно знати при виборі дитячого стола-парти

З самого народження людину оточують меблі. Дитина тільки з'явилася на світ, а її вже одягають у сорочечки на пеленальному столі, годують, саджаючи на високий стільчик з "ременями безпеки" і укладають в колиску. Пізніше, коли малюк починає підростати, важливо, щоб він відчував себе маленьким господарем цілого світу - вабливого, інтригуючого і в той же час комфортного.

30 серпня 2010 в 12:00

Вибираємо джерело безперебійного живлення

Ви вже на власному гіркому досвіді знаєте якою нестабільною буває напруга в мережі? Через це у вас зламався холодильник і комп'ютер не встиг зберегти дванадцятигодинну роботу? Тоді ви читаєте потрібну статтю ...

10 серпня 2010 в 12:00

Деякі відомості про харчові стабілізатори

Для того, щоб розібратися що написано на етикетці товару і чим це загрожує або не загрожує вашому здоров'ю рекомендуємо спочатку вивчити інгредієнти з яких готується сам продукт. Далі про харчові стабілізатори.

09 квітня 2010 в 12:00

 
 
Показати ще