Статті

Сьогодні, 25 травня, 09:51
  • Промисловість

Український виробник міжнародного масштабу «Вентиляційні системи»

На початку квітня компанія «Вентиляційні системи» запросила видання «ОВВК» відвідати завод, що розташований за 30 км від Києва.

27 квітня 2011 в 15:49

Дитячий трикотаж від виробника ТОВ "Лемуа" - якість і сучасний дизайн за доступними цінами

Запрошуємо до співпраці приватних підприємців та власників магазинів. У нас дуже вигідні умови для великих оптовиків.

12 квітня 2011 в 14:51

Тайванське обладнання - оптимальний вибір для вітчизняних виробників металовиробів

Недавні зміни конкурентної ситуації у метизній сфері можуть виявитися надзвичайно сприятливими для вітчизняних підприємств-виробників. До недавнього часу китайська продукція на ринку металовиробів стримувала розвиток вітчизняних…

30 березня 2011 в 08:27

Про самоклеючі етикетки або Один з інструментів просування товару

Етикетка призначена для маркування товару. Вона може містити кольорове зображення, інструкцію із застосування продукту, штрих-код, елементи захисту від підробки і т.п. Крім того, правильний вибір етикетки є одним з ефективних…

21 березня 2011 в 18:17

Оцинкована сталь: неперевершена корозійна стійкість

За останні 20 років світовий ринок оцинкованої продукції виріс більш ніж у 2 рази, причому більше 45% світового споживання оцинкованого листа припадає на частку будівельного комплексу.

21 березня 2011 в 14:36

Кращі розробки концерну Jungheinrich для обслуговування складів. Електроштабелери

Електричні штабелери виробництва Юнгхайнріх - це найкращі розробки для обслуговування складських приміщень. Jungheinrich - це вдале рішення для будь-яких транспортних майданчиків і будь-якої висоти підйому: для перевезення вантажу на невеликі відстані з режимом супроводження персоналом, для перевезення вантажу на середні відстані з комбінованим режимом супроводження персоналом (пішки/на візку), для перевезення вантажу на далекі відстані з режимом супроводження персоналом на візку.

17 березня 2011 в 13:10

Кожному навантажувачу - відповідний стелаж. Про конструкції Jungheinrich

Щоб економно використовувати площу складських приміщень, мати швидкий доступ до будь-якої продукції, без проблем знаходити потрібні товари, потрібно використовувати відповідні якісні стелажі. Такі конструкції являють собою…

16 березня 2011 в 17:04

Технологія зварювання та зварювальні випрямлячі

Процес плавлення, який призначається для з'єднання певного типу металу, називається дуговим зварюванням. Досягається він за допомогою нескладної технології - метал у місці з'єднання плавиться і змішується за рахунок високої температури.

15 березня 2011 в 10:52

Про концерн ESAB - світового лідера у виробництві зварювального обладнання та матеріалів

Більше ста років безперервних досліджень, розробок і виробництва зробили шведський концерн ESAB світовим лідером у виробництві зварювального обладнання та матеріалів для зварювання, наплавлення і різання, а також всесвітньо відомим постачальником виробів, ноу-хау технологій і унікальних послуг.

14 березня 2011 в 17:34

Етикетувальне обладнання - на варті іміджу продукції

Етикетка — це паспорт будь-якого продукту. Нанесення етикетки на продукт є важливим і відповідальний етапом у створенні іміджу товару.

04 березня 2011 в 08:47

 
 
Показати ще