Статті

Сьогодні, 20 серпня, 10:49
  • Цікаво дізнатися

Як виготовляються медалі? Мистецтво геральдики у Києві

Компанія "Горант" стояла у витоках української геральдики ще з часів отримання незалежності. Відтоді сотні подій - корпоративних, державних, сімейних, були прикрашені неймовірно витонченими та розкішними нагородами: медалі, ордени, знаки і значки, іменні каблучки знайшли своїх власників та подарували їм захват. Однак створення медалі - ще досі поза кадром. Ми вирішили показати HOW TO, при чому для цього скористалися допомогою справжніх профі - фахівців компанії "Горант".

06 червня 2011 в 16:46

Три неприємні звички успішних людей

Ви думаєте, що не маєте звичок, які по-справжньому дратують людей. І помиляєтесь. Швидше за все, ви трохи лестите собі. І чим успішніші ви, тим більше собі лестите. Про це в статті Келлі Голдсміт (викладача Келлогської школи менеджементу Північно-Західного університету) і Маршалла Голдсміта (автора книг з менеджменту, визнаного світом авторитета з консалтингу).

30 травня 2011 в 16:50

Як я став оптимістом

27 квітня 2011 в 14:52

Землетрус в Японії — справа людських рук?

Через кілька днів після початку в Японії циклу жахів “землетрус-цунамі-радіація” в інтернеті з'явився ряд теорій, що називають японську трагедію справою людських рук.

15 квітня 2011 в 10:18

Цінуємо власне здоров'я? Тоді вибираємо матрац правильно!

Давайте поговоримо про те, як вибирати матрац, адже не складно і заблукати у різноманітті моделей і конфігурацій, пропонованих виробниками.

14 квітня 2011 в 16:19

Про перешкоди на шляху до прийняття рішень

Чому діти іноді бачать суть проблеми набагато краще, ніж ми, дорослі? Особливо освічені дорослі? Тому що під час пошуку проблеми ми уже маємо рішення. Ми знаємо, якою повинна бути проблема — у нас є шаблони та назви для проблем. Як з цим бути? Пропонуємо Вашій увазі чергову статтю провідного світового спеціаліста з менеджменту — доктора Іцхака Адізеса.

13 квітня 2011 в 16:25

Міцні горішки: секретні файли для чоловіків

Чи знаєте Ви, шановні чоловіки, що запорукою стабільно якісної ерекції східні чоловіки вважають фісташки, які, мабуть, невипадково набули популярності в останні декілька років. Саме горіхи, різновиди горіхів та сухофрукти сміливо підкорюють топ-рейтинги афродизіаків та списки харчових продуктів, котрі рекомендують для "чоловічої сили".

08 квітня 2011 в 18:00

Вирішення проблем: де саме ми можемо помилитися?

Добре поставлений діагноз ще не ґарантує, що рецепт буде виписано правильно. Можна вірно встановити проблему, але знайти для неї невірне вирішення. Рішення може бути невдалим, тому що не були враховані “чотири імперативи”. Про це у статті провідного світового спеціаліста з менеджменту — доктора Іцхака Ідізеса.

06 квітня 2011 в 15:29

“Свідоме управління”, або як ми приймаємо і не приймаємо рішення

Уявіть, що ви йдете незнайомою вулицею і доходите до перехрестя. Тепер ви повинні прийняти рішення: піти наліво? Направо? Вперед? Чи розвернутися і піти назад? Деяким людям надзвичайно важко приймати рішення, коли з цим пов'язаний високий ступінь невизначеності та ризику. Що відбувається тоді? До вашої уваги стаття одного з найкращих у світі фахівців з управління — доктора Іцхака Адізеса.

04 квітня 2011 в 16:39

10 найсмішніших першоквітневих розіграшів журналістів

1 квітня весь світ відзначає знаменитий «День Дурня». Це єдиний день, в який журналістам дозволено розслабитися і по-дорослому «обдурити» читачів. MIGnews.com.ua приводить 10 найсмішніших розіграшів, проведених газетами, журналами і телеканалами світу.

01 квітня 2011 в 15:27

Історія виникнення супербрендів: від памперсів до віагри

Перечитувати історії стартапів мегабрендів - справа захоплююча та пізнавальна. Пропонуємо і вам декілька надихаючих історій великих підприємців і їх бізнес-починань.

30 березня 2011 в 16:10

 
 
Показати ще