Статті

Сьогодні, 11 грудня, 02:07
  • Цікаво дізнатися

Екзотичні тури — приправа для справжніх гурманів відпочинку!

Поки ви думаєте куди податися на відпочинок цього літа, хтось уже обрав для себе один із захоплюючих екзотичних турів. Що воно таке та екзотика далеких країн і з чим її їдять, а також про найпопулярніші екзотичні тури читайте далі...

04 травня 2012 в 10:50

Ще раз про одяг секонд хенд

Часи дефіциту, коли потрібний товар доводилось діставати через “треті руки” чи їхати за ним за три моря - давно минув. Будь-яку гарну річ можна купити у модних магазинах. От тільки не всі мають можливість, одягатися у фірмових бутиках. Саме тому, останнім часом досить великою популярністю користується одяг секонд хенд.

03 травня 2012 в 15:49

Гаряче тиснення фольгою — «страва», що подається гарячою!

Гаряче тиснення фольгою - це технологія декорування, в основі якої лежить перенесення за рахунок тиску і нагрівання металізованої або кольорової плівки з основи на відбиток. Гаряче тиснення фольгою здійснюється нагрітими…

25 квітня 2012 в 14:22

Технологія приготування їжі у вакуумі: історія до наших днів

Технологія приготування їжі в вакуумі (sous vide) відносно нова, незважаючи на це, вона отримала широке поширення на ресторанних кухнях світу. Плюсами методу є можливість готувати їжу при низькій температурі, не руйнуючи її структуру і зберігаючи природний смак.

24 квітня 2012 в 11:53

Насіння соняшника і національні особливості споживання

Незважаючи на всю популярність лузання насіння соняшника в колишніх країнах СРСР, доводиться визнати: ми в цій справі не монополісти. Мало того: навіть самі соняшники були невідомі в Європі аж до XVI століття. А сьогодні насіння соняшника відоме у всьому світі - від обох Америк (практично батьківщини) до Європи і Азії.

04 квітня 2012 в 08:45

Насіння соняшника: те, чого ви не знали

Культура споживання насіння соняшника є дуже давньою і багатою різними цікавими і пізнавальними фактами. Читайте нашу добірку найцікавішого про насіння.

02 квітня 2012 в 10:54

Ода склу (історичний екскурс)

Винахід скла - матеріалу, який завдяки унікальним фізико-механічним і естетичним характеристикам застосовується сьогодні не лише у побуті, але й практично у всіх галузях промисловості, є воістину одним з найбільших досягнень людства.

02 квітня 2012 в 10:11

Компанія «Елвас» - філософія лідерства!

Ситуація на вітчизняному ринку металопрокату останнім часом помітно покращилась. Завдяки нарощенню об’ємів виробництва, відкриттю нових горизонтів імпорту, сьогодні можна говорити про перспективи та динаміку розвитку цієї сфери промисловості в Україні.

21 березня 2012 в 09:16

Мікроскоп - цікава річ і серйозний девайс

Мікроскоп досить давній винахід, він уже відзначив своє 500-річчя, якщо рахувати від моменту першої згадки. Тривалий час мікроскоп представляв собою сукупність лінз, але з середини 20-го століття з'явилися атомні і рентгенівські мікроскопи, в яких оптика вже втратила першочергове значення.

29 лютого 2012 в 09:32

Як зберегти м'ясо свіжим?

М'ясо - невід'ємна і необхідна будь-якій людині частина раціону. Але далеко не всі знають, як правильно зберігати свіже м'ясо, щоб воно не лише не псувалося, але навіть після досить тривалого зберігання залишалося таким…

23 лютого 2012 в 16:33

 
 
Показати ще