Статті

Сьогодні, 19 жовтня, 23:05
  • Цікаво дізнатися

Вирощування яблук в Україні: тенденції, перспективи, проблеми…

Вирощенням яблук в Україні сьогодні займається чимало компаній, загальні обсяги вирощення цього продукту стрімко зростають. Цьому сприяє, найперше, вигідне географічне розташування та оптимальні кліматичні умови України.

31 січня 2012 в 09:30

Дитячий одяг від “Валері-Текс” - формула вашого успішного бізнесу!

Якщо ви займаєтесь реалізацією дитячого одягу і хочете, щоб вашу продукцію купували, а бізнес, відповідно,“не пас задніх” на багатоконкурентному ринку, тоді вам як ніколи потрібно знати, що незважаючи на всі забаганки моди, дитячий одяг повинен бути яскравим і в той же час зручним і комфортним.

25 січня 2012 в 10:00

Пам'ятники бувають різні...

24 січня 2012 в 16:07

Чиста правда про машинки для чищення взуття!

Колись доглядом за взуттям займалися фахівці - чистильники взуття. Ця професія була дуже поширеною і добре оплачувалася. Але на сьогоднішній день, коли час летить дуже швидко і цінується кожна секунда, а справи не змушують себе чекати, на заміну прийшли швидкі і надійні машинки для чищення взуття. Компанія «Авіаль» пропонує широкий асортимент машинок для чищення взуття.

19 січня 2012 в 10:18

Парафін: від появи до повсюдного використання

Скільки років ми користуємося колесом? А дзеркалом? Водопроводом? Є на цей предмет безліч версій і припущень, але точної цифри поки ніхто не назвав. А скільки років ми користуємося стеариновою свічкою? Давно, думаєте ви? А ось і ні!

17 січня 2012 в 14:03

М'ясо: кулінарний лікнеп

Найбільш звичні види м'яса, що займають основне місце на нашому столі та найчастіше з'являються в нашому раціоні - це свинина, яловичина, баранина, козлятина. На які види поділяється м'ясо і що з нього можна зробити?

11 січня 2012 в 10:14

Стародавня сила бурштинового оберега

З тих пір, як люди почали обробляти бурштин, з'явилися магічні бурштинові амулети і обереги. Представники багатьох древніх народів вірили, що бурштинова фігурка здатна захистити від порчі і навроків, привернути успіх і навіть врятувати людині життя.

30 грудня 2011 в 08:28

Пісне печиво: смачна альтернатива чи дефіцит?

Ароматні кекси, запашні булочки і неймовірно смачне печиво, круасани, безе, заварна смакота та вафельні вироби. Різноманіття смачних кондитерських виробів на українському ринку дійсно вражає. І навіть у найсуворіший піст можна знайти солодку альтернативу! Її найкращі варіанти пропонує компанія ДЕЙ-СОН ЛПК, що виготовляє продукцію під торговою маркою БОМ-БІК. Пісне печиво БОМ-БІК вражає дивовижним смаком навіть найвибагливіших гурманів.

28 грудня 2011 в 12:49

Історія виникнення м'якої іграшки

М'які іграшки - один з найпопулярніших видів дитячих іграшок. Вони викликають особливу ніжність і прихильність. Пухнасті, милі і добрі - м'які іграшки дуже подобаються дітям і навіть багатьом дорослим. Їх дарують на дні народження, ними прикрашають кімнату, та й просто - їх дуже люблять.

28 грудня 2011 в 12:44

Піромузичне шоу від ТД Ломакіна — для справжніх «гурманів» видовищ!

Піромузичне шоу! Не чули? Не знаєте як це виглядає? Ясна річ, що не знаєте. Якби знали, не витрачали б часу на ліричні відступи, а телефонували б до "Торгового Дому Ломакіна" і замовляли піромузичне шоу... В іншому випадку, якщо вас цікавить детальна інформація про незабутнє дійство під назвою — піромузичне шоу, тоді ця стаття для вас!

28 грудня 2011 в 10:18

Сучасні, модні і пунктуальні або знову про годинники

Ми живемо в сучасному світі електроніки та високих технологій, пов'язані з ними і навіть залежимо від них щохвилини. Ми вже не уявляємо собі життя без мобільного телефону і комп'ютера. Мобільні телефони замінили нам живе спілкування, стаціонарні телефони і полегшили наше життя.

22 грудня 2011 в 14:40

 
 
Показати ще