Статті

Сьогодні, 23 лютого, 14:11
  • Цікаво дізнатися

Коли і як ловити щуку? Правила вдалого “полювання”!

Ловися, рибка велика... і ще більша — це мрії сучасних рибалок. Чи не найбільшим трофеєм для кожного, хто полюбляє порибалити, є щука. Проте, піймати цю здобич не так і просто. Сьогодні секрет успішної ловлі щуки розкриє центр сучасної риболовлі “Три кита”! Про найважливіше, що повинні знати рибалки, читайте далі...

05 жовтня 2012 в 17:48

Меблеві тканини: як зробити правильний вибір

При виборі меблевої тканини дуже важливо, щоб вона була якісною і красивою. Як зробити правильний вибір - читайте у статті.

28 вересня 2012 в 16:32

Ігри за правилами або чому варто встановити ігрові комплекси?

Це колись ігровий комплекс для дітей складався максимум з металевої гірки та гойдалки, сьогодні ж існує чимало альтернатив для дитячих ігор, та й місце дитячих розваг не обмежується двором. Створення дитячих кімнат — ефективний метод приваблення клієнтів. Саме тому власники спортивних клубів, торгово-розважальних закладів створюють цілі дитячі ігрові комплекси.

10 серпня 2012 в 09:40

«Рояль в кущах» або чому кожна жінка повинна мати вишиванку?

Мода проходить швидше, аніж нам встигають набриднути нещодавно куплені джинси чи блуза… Вона мінлива і вибаглива, а, що найголовніше – непередбачувана. Ледве встигаєш за новими віяннями. Але є річ, яка має необмежений термін придатності – її дарують, передають у спадок як родинну цінність, сприймають як оберіг… Її ім’я – жіноча вишиванка.

10 серпня 2012 в 09:00

Як позбутися головних болей або в чому ефективність голкорефлексотерапії?

Вас замучили головні болі? Не дає спокою остеохондроз? Чи набридло жити з бронхіальною астмою? Медикаментозне лікування не приносить відчутних результатів? Проблеми існують для того, щоб їх вирішувати, а не колекціонувати. Так само як і хвороби, які потребують лікування. І коли традиційні методи лікування не допомагають, на допомогу приходять нетрадиційні методики. Зокрема, для вирішення вищевказаних та багатьох інших захворювань сьогодні з успіхом застосовується голкорефлексотерапія.

23 липня 2012 в 08:57

Магія світлового дизайну або як правильно “звабити” покупця?

Грамотний світловий дизайн, приємна музика в торговому закладі, компетентність та вихованість персоналу — засоби ефективного стимулювання торгівлі. Неважливо, який продукт ви продаєте. Ви зобов’язані дбати про клієнта. А ще - відверто його зваблювати! Як саме, читайте далі...

11 липня 2012 в 14:40

Світлодіодні світильники: світ уже економить. А ви?

В результаті заміни старого освітлювального обладнання на світлодіодні світильники у місті Ролі, штат Каліфорнія вдалося заощадити 46 720 кВт/год протягом року, що дорівнює економії приблизно $ 3000. Скорочення частоти обслуговування дозволило заощадити ще близько $ 3500. Питання — навіщо платити більше?

11 липня 2012 в 14:30

Сухі етикетки чи самоклеючі: хто кого?

По так званому «одягу» сьогодні зустрічають не тільки людину. Беручи до рук будь-який товар, перше, що ми бачимо - це етикетка. І від того, наскільки професійно в ній будуть враховані всі моменти, залежатиме в більшій мір…

06 липня 2012 в 08:14

Світлове обладнання. Створіть індивідуальність і особливий імідж закладу

Мало не щодня відкриваються нові клуби, ресторани і місця відпочинку... Візитною карткою таких місць після дизайну і рівня обслуговування є наявність необхідного звукового та світлового обладнання.

04 липня 2012 в 14:35

Справжній НЕформат ваших розваг! Неординарні тематичні вечірки!

Тематичні вечірки - це неймовірно цікаве, яскраве і вражаюче святкування. В основі тематичних вечірок лежить тема, знайома і близька учасникам події. І все, що відбувається на такому заході, нероздільно пов'язане із заданою темою. Це незвичайні костюми, ефектне оформлення та реалістичність декорацій, це захоплюючий сценарій і захоплююча програма, це страви та напої, що відповідають обраному вами стилю... це ніби світ іншої реальності, невідомої раніше і захоплюючої.

21 червня 2012 в 14:38

 
 
Показати ще