Статті

Сьогодні, 23 лютого, 14:11
  • Цікаво дізнатися

Як ефективно СТИМУЛЮВАТИ продажі?! Або чим годувати “жабу” конкурентів?

Хочете, щоб про вашу компанію говорили? Щоб продукція купувалась, а прибутки зростали з кожним днем? Про ефективний метод реклами читайте далі.

19 червня 2012 в 15:12

Англійська для дітей у ранньому віці сприяє розвитку мозку

Мозок дворічної дитини є надзвичайно пластичним і буквально призначеним для того, щоб сприймати світ у всіх його проявах. Дитина вловлює будь-яку мову, якої ми б хотіли її навчити. Уроки англійської для дітей у Школі Хелен Дорон - це унікальний спосіб навчити малюка розмовляти англійською і розуміти її протягом всього життя.

15 червня 2012 в 10:20

Брендові гудзики: імідж в деталях

12 червня 2012 в 09:00

Виробництво шкарпеток - від давнини до наших днів

Історія шкарпеток та їх виробництва довга і заплутана. Але практично в усі часи шкарпетки були одним з найулюбленіших предметів одягу, і лишаються ним досьогодні.

01 червня 2012 в 08:00

Дизельний генератор: вдома і на виробництві

Економічна ситуація в світі впливає на ціни палива, які ростуть з кожним місяцем. При виборі генератора вам необхідно виходити з типу палива, яке задовольнить економічні та особисті потреби.

30 травня 2012 в 14:40

Як купити печиво і не помилитися з вибором?

Солодощі - це те, від чого може відмовитися далеко не кожен з нас. Адже так приємно насолодитися смачним печивом за чашкою чаю або кави. Але сьогодні, прийшовши в магазин, доводиться довго стояти і прямим чином вгадувати…

23 травня 2012 в 08:46

Українська вишиванка — українські традиції в сучасному стилі!

Українська вишиванка — це те, без чого важко уявити українську культуру, побут і історію... Кольоровими нитками вона вплетена у наші традиції. І найважливіше те, що українська вишиванка, маючи вікову історію, не втратила своєї популярності і до сьогодні. Більше того, нині можна з впевненістю говорити про відродження українських традицій у сучасній інтерпретації. Цікаві факти про українську вишиванку, її лікувальні властивості читайте далі.

19 травня 2012 в 08:53

Що треба знати про весільні рушники?!

Весільні рушники з давніх-давен відігравали важливу роль в українських традиціях. Популярні сьогодні написи, такі як: “на щастя, на долю”, наші пращури шифрували у знаках орнаментів. Так, вишита восьмикутна зірка означала Бога, Сонце, хвиляста лінія — нескінченність життя, стилізована калина — уособлення дівочої краси, молодості, кохання, виноград — символ благополуччя, квіткові пуп’янки вказували на дітей і продовження роду. Кажуть, що весільні рушники можуть бути благословенням і прокляттям.

17 травня 2012 в 17:24

Плісе і гофре: ноу-хау у світі дизайну!

Справжнім відкриттям для дизайнерів стала поява плісе та гофре. Що це за невідомий “фрукт” і з чим його їдять, де замовити послуги плісирування та гофрування: про це та інше читайте далі.

16 травня 2012 в 17:31

Якщо хочете, щоб шлюб був щасливим, вдягайте вишиванку!

Весільна вишиванка давно перестала бути екзотикою, як це було у роки після радянського застою. Сьогодні весільна вишиванка на піку своєї популярності. На думку українців, весільна вишиванка - це гарне продовження і збереження українських традицій, а також це стильний та оригінальний варіант весільного вбрання.

15 травня 2012 в 17:43

Українська вишиванка — це модний бренд чи символ українства?

Раніше вважалось, що українська вишиванка, вишита кольоровими нитками чи бісером на домотканому полотні — це справжній талісман українства та збірник магічних тайнописів. Для наших предків українська вишиванка була щоденним і святковим вбранням, її вишивали власноруч, вкладаючи у орнаменти таємничі символи. Що змінилось відтоді? Чим стала для українців традиційна українська вишиванка? І чи залишилась вона традиційною? Про це та інше читайте далі...

14 травня 2012 в 17:25

 
 
Показати ще