Статті

Сьогодні, 20 жовтня, 11:32
  • Цікаво дізнатися

М'ясні снеки - новий модний продукт та обладнання для його виробництва

Снек - що це? Цим словом позначають легку закуску. Вона може бути солодкою або солоною, це не має значення. Шоколадка, пакетик з горіхами, маленькими копченими ковбасками, чіпси або міні-тортик - все це смачні снеки, так популярні сьогодні. Виробники не збираються розчаровувати клієнтів-поціновувачів, які люблять похрумати чимось смачним у вільний від основної їжі час, і продовжують вводити моду на все нові й нові види снеків.

14 грудня 2011 в 12:51

Тест: мисливські ковбаски. Полювання на ковбаски (за матеріалами сайту test.org.ua)

Як би погано не думали споживачі про ковбаси, а відмовитися від них повністю не виходить, та й навряд чи вийде. По-перше, не все так погано в "ковбасному світі", як люблять розповідати. І це не просто слова, ковбасних вироб…

12 грудня 2011 в 11:02

Сауна: живильне тепло

08 грудня 2011 в 15:50

Top Shop - так купує весь світ! А ви?

05 грудня 2011 в 09:16

Гравірування на склі: тонкощі подарункової майстерності

Освідчення в коханні на записках? Привітання зі святом, як завжди, у кольоровій листівці. А молодятам на річницю весілля – щось символічне? Стоп! Ви певно забули про оригінальність, якщо досі даруєте, вітаєте і освідчуєтесь у вищезгаданих форматах.

30 листопада 2011 в 10:12

«Аeterna historia» - «вічна історія» золотих обручок

Вони бувають різні: золоті і платинові, з гравіруванням і з гладенькою поверхнею, «три в одному» і класичні, з дорогоцінним камінням і без… Хто вони: знайомі незнайомці і що про них варто знати, читайте далі...

29 листопада 2011 в 12:07

Вантажні підйомники: від Єгипетських пірамід до наших днів

За допомогою вантажного підйомника вантаж підіймається на будь-яку висоту без зусиль. Коли ж виникли перші вантажні підйомники? Перші вантажні підйомники були відомі людству ще з часів глибокої старовини - адже вже на перших щаблях розвитку у людей виникала потреба в пристроях для підняття вантажів.

22 листопада 2011 в 15:34

Стилізуємо інтер'єр: вибираємо дверні ручки

Дверні ручки - це не тільки необхідний елемент для відкривання-закривання, а ще й гарна прикраса будь-яких дверей. Надзвичайно важливим моментом при підборі ручки є те, що вона має гармоніювати з самими дверима та іншою дверною фурнітурою.

21 листопада 2011 в 16:39

Як впливає інфрачервоне випромінювання на людський організм?

Всі нагріті тією чи іншою мірою тіла випромінюють інфрачервоні промені. Організм людини виключенням з цього правила не є - він випромінює інфрачервоні промені в діапазоні від 6 до 20 мкм, з піком випромінювання 9,6 мкм. Тому будь-яке зовнішнє випромінювання з такими довжинами хвиль наш організм сприймає як своє власне і інтенсивно поглинає його.

18 листопада 2011 в 10:40

Що таке інфрачервоне випромінювання?

З давніх часів люди добре знали благотворну силу тепла або, кажучи науковою мовою, інфрачервоного випромінювання. Інфрачервоне випромінювання - це частина спектру випромінювання Сонця, що безпосередньо примикає до червоної частини видимої області спектра і яка має здатність нагрівати більшість предметів.

18 листопада 2011 в 08:52

На кістках «офісного раю»

Щодня страждаючи від офісних протягів і напруженої роботи, які призводять до проблем зі здоров'ям і нервових стресів, ми, як справжні українці, не перестаємо задаватися питанням: а як йдуть справи з офісними хворобами у країн-сусідів?

07 листопада 2011 в 11:37

Оболонки для ковбасних виробів: з чого їх роблять?

Розвиток технологій виготовлення оболонок для ковбас і сосисок враховує всі новітні відкриття в області упаковки. Незважаючи на це, натуральна ковбасна оболонка, невід'ємна частина ковбасних продуктів, залишається найбільш консервативною, зберігаючи, здавалося б, застарілі методи, які залишаються затребуваними в силу особливостей поведінки споживачів. Натуральна ковбасна оболонка ідеально підходить для копчення, приємна на дотик, вона може пропускати м'ясної запах.

29 вересня 2011 в 16:58

 
 
Показати ще