Статті

Сьогодні, 22 квітня, 23:11
  • Цікаво дізнатися

Технологія монтажу колючо-ріжучої огорожі або захист за допомогою дроту Єгоза

Ви переймаєтеся через неякісну огорожу біля будинку чи підприємства? Спокій та впевненість вам подарують рішення від виробничої групи Кайман!

14 грудня 2012 в 17:05

Кращі друзі жінок — чоловіки, які обирають обручки з діамантами…

Кращими друзями жінок є зовсім не діаманти... а чоловіки, які купують обручки з цим дорогоцінним камінням.

03 грудня 2012 в 18:19

Уроки водіння авто: краш-тест на якість або як готують водіїв у Черкасах?

Якщо ви шукаєте хорошу автошколу в Черкасах, придивіться уважніше до одного із кращих в цьому регіоні закладу з підготовки водіїв – автошколи «МІК-АВТО». Тут проводять курси з підготовки водіїв різних категорій: А1, А, В…

23 жовтня 2012 в 16:04

Дзвін кришталевих келихів - симфонія гарного смаку та елегантного стилю

Кришталеві келихи, склянки, чарки, салатниці та вази є у кожного з нас. У багатьох кришталь асоціюється з «совком» і вважається пережитком минулого. Дійсно, скляний посуд - практичніший і дешевший, але коли треба створити особливу атмосферу вишуканості - потрібен кришталь. Крім того, кришталеві сувеніри та подарункові набори стануть чудовим та елегантним подарунком для шефа, партнера або близьких людей.

11 жовтня 2012 в 11:34

Вибираємо скляні келихи для вина - форма має значення

Розмір і форма скляного келиха для вина – не просто естетичні умовності. Існує багато фужерів для вина, серед яких досить складно вибрати потрібні для ресторану чи кафе. У цій статті ми спробуємо розібратися у призначенні основних видів келихів.

09 жовтня 2012 в 11:23

Набори вишивки бісером від компанії «Барвиста вишиванка» - нове дихання українських традицій

Вишивка бісером - старовинне мистецтво, яке користується популярністю в багатьох народів світу. Для українців вишивання є невід’ємною частиною традицій та культури. З давніх-давен і донині вишуканими візерунками прикрашають одяг, взуття, предмети побуту, ікони тощо.

09 жовтня 2012 в 10:37

Як перетворити стару блузку на хіт сезону?

Як перетворити звичайну блузку на хіт сезону? Відповідь на це питання знає компанія "Барвиста вишиванка". Деталі читайте далі.

08 жовтня 2012 в 08:17

Вишивки бісером на одязі - яскраве вирішення проблеми нудного гардеробу

Як у сірому і одноманітному світі знайти своє джерело ексклюзиву, як створити власний неповторний стиль в одязі? Відповідь на ці питання як ніхто краще знає майстерня “Барвиста вишиванка”. Детальніше читайте далі...

05 жовтня 2012 в 19:00

Коли і як ловити щуку? Правила вдалого “полювання”!

Ловися, рибка велика... і ще більша — це мрії сучасних рибалок. Чи не найбільшим трофеєм для кожного, хто полюбляє порибалити, є щука. Проте, піймати цю здобич не так і просто. Сьогодні секрет успішної ловлі щуки розкриє центр сучасної риболовлі “Три кита”! Про найважливіше, що повинні знати рибалки, читайте далі...

05 жовтня 2012 в 17:48

Меблеві тканини: як зробити правильний вибір

При виборі меблевої тканини дуже важливо, щоб вона була якісною і красивою. Як зробити правильний вибір - читайте у статті.

28 вересня 2012 в 16:32

 
 
Показати ще