Статті

Сьогодні, 11 грудня, 02:02
  • Цікаво дізнатися

Заморожені напівфабрикати: бути чи не бути?

Сьогодні прилавки магазинів рясніють різноманітними напівфабрикатами, які дають змогу значно зменшити час, проведений "біля плити", для зайнятих жінок або просто ледачих домогосподарок.Звичайно ж, не всі ці заморожені нап…

22 лютого 2012 в 22:41

Виробництво ковбаси: історичний екскурс

Сьогодні ковбасою та ковбасними виробами навряд чи когось здивуєш, та колись вони безпосередньо впливали на хід історії.Вперше історична згадка про ковбасу, а точніше про її прототип, можна знайти в «Одіссеї». Користуючись…

21 лютого 2012 в 22:37

Кримські саджанці

У Дослідному господарстві "Приморське" представлений найширший асортимент рослин Європи, Азії та Америки. Саджанці популярних і широко поширених рослин, а також рідкісні та екзотичні саджанці - у нас Ви знайдете все необхідне для озеленення садів і парків, вулиць і скверів.

06 лютого 2012 в 10:17

Бізнес-подарунки: оригінальність понад усе!

Люди вигадали сотню приводів для відліку часу і святкування подій. Всі ці події - відмінна нагода дарувати й отримувати подарунки, бізнес-подарунки, корпоративні подарунки, великі і маленькі приємні дрібниці, які люблять абсолютно всі - від романтичних осіб до найсерйозніших бізнесменів.

05 лютого 2012 в 08:33

Свіжі ягоди і фрукти в будь-яку пору року!

Компанія АГРОФУДС імпортує на український ринок самі свіжі фрукти і овочі, ягоди і зелень із залитих сонцем південних плантацій. Вся продукція підприємства доставляється в Україну на наступний день після збору, і це дає можливість гарантувати нашим покупцям найвищу якість товарів.

01 лютого 2012 в 15:54

Продам яблука в хороші руки!

Обійдемось сьогодні без ліричних відступів - відразу до головного. Знайомтесь, компанія Голд Сад! Підприємство, що продає яблука оптом найкращих сортів, вирощені в екологічно чистій зоні та наділені цінними характеристиками та гарними смаковими якостями. Якщо для вас актуальна пропозиція за запитом “продам яблука”. Якщо купуючи яблука оптом, ви бажаєте отримати якісний продукт, а відповідно надійний фундамент власного бізнесу, тоді наступна стаття для вас.

01 лютого 2012 в 14:40

Десять найоригінальніших снеків

Зараз снеки популярний продукт і як закуска до слабоалкогольних напоїв, і як недорогі ласощі для дорослих і дітей. Але є снеки, про які Ви навіть не здогадуєтеся, представляємо Вам десятку найоригінальніших снеків...

31 січня 2012 в 10:22

Вирощування яблук в Україні: тенденції, перспективи, проблеми…

Вирощенням яблук в Україні сьогодні займається чимало компаній, загальні обсяги вирощення цього продукту стрімко зростають. Цьому сприяє, найперше, вигідне географічне розташування та оптимальні кліматичні умови України.

31 січня 2012 в 09:30

Дитячий одяг від “Валері-Текс” - формула вашого успішного бізнесу!

Якщо ви займаєтесь реалізацією дитячого одягу і хочете, щоб вашу продукцію купували, а бізнес, відповідно,“не пас задніх” на багатоконкурентному ринку, тоді вам як ніколи потрібно знати, що незважаючи на всі забаганки моди, дитячий одяг повинен бути яскравим і в той же час зручним і комфортним.

25 січня 2012 в 10:00

Пам'ятники бувають різні...

Виготовлення пам'ятників - справа нелегка, це - справжнє мистецтво бачення в камені, справа, гідна лише справжнього Майстра... Пам'ятник - об'єкт, що є частиною культурної спадщини країни, народу, людства, в більш вузькому…

24 січня 2012 в 16:07

 
 
Показати ще