Статті

Сьогодні, 25 квітня, 13:52
  • Цікаво дізнатися

Електронашийник - що про це думають люди і собаки?

"Дуже важливо, щоб покарання відбувалося за проступком негайно. Немає ніякого сенсу бити собаку навіть через кілька хвилин після того, як вона зробить щось не так, оскільки вона не в змозі зрозуміти зв'язок подій". Конрад Лоренц

28 вересня 2011 в 08:52

Пасажирський ліфт: транспорт чи щось більше?

Ліфт займає не останнє місце у сучасних спорудах-хмарочосах, у великих бізнес-центрах, залізничних вокзалах великих міст, торговельних центрах, готелях та житлових багатоквартирних будинках. Сучасний пасажирський ліфт - це не тільки зручна й функціональна річ, але й елемент інтер'єру.

27 вересня 2011 в 16:31

Як правильно вибрати ковбасу?

26 серпня 2011 в 11:27

Де роздобути свіжість в літню спеку?

Обмахуєтеся папірцем? Спекотно? Ви правильно зайшли, зараз ми розповімо, як заманити свіже повітря в задушливий, тісний кабінет. Увага ... Колись, щоб влітку не було жарко, треба було народитися єгипетським фараоном, під…

28 липня 2011 в 14:11

Вибухове щастя в одній склянці!

Незнаю, чи варто говорити про зростаючу популярність попкорну, але про стабільну - сказати можна. Не дивно - попкорн володіє по істині дивовижними властивостями, адже він здатний запобігати раку і серцево-судинним захворюванням.

27 липня 2011 в 10:30

П'ять "так" на користь алюмінієвого посуду

Алюмінієвий посуд найбільш поширений сьогодні на кухнях сучасних господинь. Але не думайте, що відкривши шафку, яка зберігає каструльки зі сковорідками ви потрапите у світ сірого, похмурого металу. Алюмінієвий посуд сьогодні, це висока якість та сучасний дизайн, який радує око та ніжить смак.

30 червня 2011 в 09:53

Не робіть того, до чого вас змушує стрес

Пам'ятаєте, коли востаннє натискали кнопку «відправити» в електронній скриньці, а потім відразу шкодували про це? Або зривалися на когось у момент роздратування?..Без нашого відома в кожному з нас живут принаймні дві абсолютно різні людини. Вони одна про одну не дуже багато знають. Сумніваєтесь, що це так? Задумайтесь на хвилинку, який ви, коли «на висоті» і проявляєте себе з найкращого боку, а який — коли, навпаки, з найгіршого. В якому з цих варіантів — «справжній» ви? (Тоні Шварц).

20 червня 2011 в 16:50

Секонд-хенд: що нам привозять з багатої Європи?

Звідки береться секонд хенд в Україні? Наскільки він безпечний? Чи можна знайти на секонд хенді модні речі з бірочками? На всі ці питання ви знайдете відповіді у даній статті. І вам вирішувати, купувати чи не купувати секонд хенд.

16 червня 2011 в 08:13

Як виготовляються медалі? Мистецтво геральдики у Києві

Компанія "Горант" стояла у витоках української геральдики ще з часів отримання незалежності. Відтоді сотні подій - корпоративних, державних, сімейних, були прикрашені неймовірно витонченими та розкішними нагородами: медалі, ордени, знаки і значки, іменні каблучки знайшли своїх власників та подарували їм захват. Однак створення медалі - ще досі поза кадром. Ми вирішили показати HOW TO, при чому для цього скористалися допомогою справжніх профі - фахівців компанії "Горант".

06 червня 2011 в 16:46

Три неприємні звички успішних людей

Ви думаєте, що не маєте звичок, які по-справжньому дратують людей. І помиляєтесь. Швидше за все, ви трохи лестите собі. І чим успішніші ви, тим більше собі лестите. Про це в статті Келлі Голдсміт (викладача Келлогської школи менеджементу Північно-Західного університету) і Маршалла Голдсміта (автора книг з менеджменту, визнаного світом авторитета з консалтингу).

30 травня 2011 в 16:50

Захищаємо «ахіллесові п'яти» - обираючи робоче взуття!

Пам'ятаєте легенду про героя Стародавньої Греції Ахіллеса?! Сина морської богині Фетіди і простого смертного Пелея... Боячись за сина, мати вирішила викупати його у водах священної ріки Стікс, що робили смертну людину невразливою. Але, занурюючи немовля у воду, вона тримала його за п'яту і коли стріла троянця Паріса встромилася в п'яту Ахіллеса, він загинув.

17 травня 2011 в 16:32

 
 
Показати ще