Статті

Сьогодні, 25 квітня, 13:51
  • Цікаво дізнатися

Як я став оптимістом

«Протягом більшої частини мого життя я був людиною, яка бачила склянку наполовину порожньою. Я вважав, що песимізм — це просто реалізм», — розповідає Тоні Шварц, президент і виконавчий директор компанії «The Energy Project» і автор книг з ефективного управління. Змінивши мислення, він побудував компанію, якою всім серцем пишається, і вважає попередню втрату роботи найкращою подією в своєму житті.

27 квітня 2011 в 14:52

Життя прекрасне, коли нічого не очікуєш

Очікування — це шлях до розчарування. Коли ви очікуєте, що щось відбудеться, або хтось щось зробить, то страждаєте від синдрому “це-повинно-відбутися-і-я-хочу-цього-але-це-не-відбувається”. Звільніться від переконання, що ви повинні тримати під контролем усе, що відбувається з вами, або все, що повинно з вами відбуватися. Про це у статті провідного спеціаліста Іцхака Адізеса.

22 квітня 2011 в 09:54

Міцні горішки: секретні файли для чоловіків

Чи знаєте Ви, шановні чоловіки, що запорукою стабільно якісної ерекції східні чоловіки вважають фісташки, які, мабуть, невипадково набули популярності в останні декілька років. Саме горіхи, різновиди горіхів та сухофрукти сміливо підкорюють топ-рейтинги афродизіаків та списки харчових продуктів, котрі рекомендують для "чоловічої сили".

08 квітня 2011 в 18:00

Вирішення проблем: де саме ми можемо помилитися?

Добре поставлений діагноз ще не ґарантує, що рецепт буде виписано правильно. Можна вірно встановити проблему, але знайти для неї невірне вирішення. Рішення може бути невдалим, тому що не були враховані “чотири імперативи”. Про це у статті провідного світового спеціаліста з менеджменту — доктора Іцхака Ідізеса.

06 квітня 2011 в 15:29

“Свідоме управління”, або як ми приймаємо і не приймаємо рішення

Уявіть, що ви йдете незнайомою вулицею і доходите до перехрестя. Тепер ви повинні прийняти рішення: піти наліво? Направо? Вперед? Чи розвернутися і піти назад? Деяким людям надзвичайно важко приймати рішення, коли з цим пов'язаний високий ступінь невизначеності та ризику. Що відбувається тоді? До вашої уваги стаття одного з найкращих у світі фахівців з управління — доктора Іцхака Адізеса.

04 квітня 2011 в 16:39

10 найсмішніших першоквітневих розіграшів журналістів

1 квітня весь світ відзначає знаменитий «День Дурня». Це єдиний день, в який журналістам дозволено розслабитися і по-дорослому «обдурити» читачів. MIGnews.com.ua приводить 10 найсмішніших розіграшів, проведених газетами, журналами і телеканалами світу.

01 квітня 2011 в 15:27

Історія виникнення супербрендів: від памперсів до віагри

Перечитувати історії стартапів мегабрендів - справа захоплююча та пізнавальна. Пропонуємо і вам декілька надихаючих історій великих підприємців і їх бізнес-починань.

30 березня 2011 в 16:10

А чим отруюєшся особисто ти? Мембранні фільтри vs ядовитість води

Очищення води і потреба в цьому станом на 21 століття - ідея Х, котра не полишає в спокої жодна з наукових лабораторій у світі. Але це - глобально. А локально - тисячі людей потерпають від отруєності ковтків, які не просто отруюють, а призводять до руйнівних наслідків в організмі.

30 березня 2011 в 14:10

Басейн - це не просто бетонна споруда, наповнена водою!

Хто не мріє про власний шматочок моря під вікном?! Про кольорову парасольку, шезлонг і відчуття відпустки щодня... І для цього зовсім не обов’язково купувати будинок біля моря, можна перенести клаптик “синьої безодні” на власне подвір'я, дачу, тощо. Як? Достатньо збудувати власний басейн, потурбуватися про вибір якісного обладнання та аксесуарів для басейну, прикрасити фонтанами та іншими дизайнерськими елементами і насолоджуватися...

29 березня 2011 в 11:45

Хвилюєтесь через грошові питання? Давайте поговоримо про це

Хвилювання — одна з найбільш марних і непродуктивних емоцій. Вона не здатна ні запобігти ситуації, ні знайти рішення. І все ж більшість людей віддаються цій негативній емоції сповна. Якщо ви готові припинити хвилюватися, але не впевнені, як це зробити — наступні поради від американського інтернет-видання “Helium” можуть стати в нагоді.

28 березня 2011 в 16:52

 
 
Показати ще