Статті

Сьогодні, 20 травня, 13:25
  • Цікаво дізнатися

Дев'ять речей, які успішні люди роблять по-іншому

Чому ви успішно досягаєте деяких із своїх цілей, а інших — ні? Ідея, що деякі люди народжуються з певними талантами — насправді лише один маленький шматочок “пазла” успіху. Насправді десятилітні дослідження історій успіху показують, що успішні люди досягають своїх цілей не тільки завдяки тому, ким вони є, але й — ще частіше — завдяки тому, що вони роблять. Про це в статті мотиваційного психолога Хайді Грант Халворсон.

20 квітня 2011 в 16:46

Землетрус в Японії — справа людських рук?

Через кілька днів після початку в Японії циклу жахів “землетрус-цунамі-радіація” в інтернеті з'явився ряд теорій, що називають японську трагедію справою людських рук.

15 квітня 2011 в 10:18

“Свідоме управління”, або як ми приймаємо і не приймаємо рішення

Уявіть, що ви йдете незнайомою вулицею і доходите до перехрестя. Тепер ви повинні прийняти рішення: піти наліво? Направо? Вперед? Чи розвернутися і піти назад? Деяким людям надзвичайно важко приймати рішення, коли з цим пов'язаний високий ступінь невизначеності та ризику. Що відбувається тоді? До вашої уваги стаття одного з найкращих у світі фахівців з управління — доктора Іцхака Адізеса.

04 квітня 2011 в 16:39

10 найсмішніших першоквітневих розіграшів журналістів

1 квітня весь світ відзначає знаменитий «День Дурня». Це єдиний день, в який журналістам дозволено розслабитися і по-дорослому «обдурити» читачів. MIGnews.com.ua приводить 10 найсмішніших розіграшів, проведених газетами, журналами і телеканалами світу.

01 квітня 2011 в 15:27

Історія виникнення супербрендів: від памперсів до віагри

Перечитувати історії стартапів мегабрендів - справа захоплююча та пізнавальна. Пропонуємо і вам декілька надихаючих історій великих підприємців і їх бізнес-починань.

30 березня 2011 в 16:10

А чим отруюєшся особисто ти? Мембранні фільтри vs ядовитість води

Очищення води і потреба в цьому станом на 21 століття - ідея Х, котра не полишає в спокої жодна з наукових лабораторій у світі. Але це - глобально. А локально - тисячі людей потерпають від отруєності ковтків, які не просто отруюють, а призводять до руйнівних наслідків в організмі.

30 березня 2011 в 14:10

Басейн - це не просто бетонна споруда, наповнена водою!

Хто не мріє про власний шматочок моря під вікном?! Про кольорову парасольку, шезлонг і відчуття відпустки щодня... І для цього зовсім не обов’язково купувати будинок біля моря, можна перенести клаптик “синьої безодні” на власне подвір'я, дачу, тощо. Як? Достатньо збудувати власний басейн, потурбуватися про вибір якісного обладнання та аксесуарів для басейну, прикрасити фонтанами та іншими дизайнерськими елементами і насолоджуватися...

29 березня 2011 в 11:45

Хвилюєтесь через грошові питання? Давайте поговоримо про це

Хвилювання — одна з найбільш марних і непродуктивних емоцій. Вона не здатна ні запобігти ситуації, ні знайти рішення. І все ж більшість людей віддаються цій негативній емоції сповна. Якщо ви готові припинити хвилюватися, але не впевнені, як це зробити — наступні поради від американського інтернет-видання “Helium” можуть стати в нагоді.

28 березня 2011 в 16:52

ТОР-10 фраз, які не варто казати шефу

Нещодавно було складено рейтинг фраз, які не рекомендується вимовляти в присутності керівництва. Його упорядники зазначають - знайомство з рейтингом дозволить кожному працівнику зробити собі, своєму шефу і власній кар'єрі неоціненну послугу.

25 березня 2011 в 12:36

А ваш сайт відлякує клієнтів?

В чому секрет успішного сайту, пов'язаного з інтернет-торгівлею? В тому, щоб зробити всі операції легкими і приємними для клієнтів. Американське інтернет-видання Entrepreneur.com пропонує вашій увазі список найпоширеніших скарг відвідувачів про проблеми на сайтах, які доводять їх до божевілля, а також способи вирішення цих проблем. Нехай клієнти хочуть повертатися на ваш сайт знову і знову!

24 березня 2011 в 15:34

 
 
Показати ще