Статті

Сьогодні, 11 грудня, 02:20
  • ІТ, інтернет, зв'язок

Ремонт мобільних телефонів або Якщо вашому помічнику знадобилась допомога

Нехай кожного із вас ремонт мобільних телефонів обминає, нехай техніка справно служить і не ламається! Але ж у житті трапляється різне, і як би ми не хотіли, щоб наше побажання для вас здійснилося, якось може трапитися небажана…

05 червня 2014 в 14:29

Підключення цифрового телебачення: 100% перевага над аналоговим

Підключення цифрового телебачення: коротка характеристика Ще зовсім недавно багато хто навіть не здогадувався, що цифрове телебачення з такою швидкістю увійде в наше життя. Сьогодні ж зі 100% впевненістю можна заявити, що…

03 червня 2014 в 14:02

Способи роздавати WiFi з ноутбука

Що робити, якщо в наявності є кабель, який дає Інтернет, ноутбук, який його приймає, смартфон, оснащений WiFi модулем, але немає роутера? Однак сьогодні, щоб виходити в Інтернет з телефону, купувати його зовсім необов'язково. Можна використовувати ноутбук у якості точки доступу. Такий спосіб має свій мінус - радіус дії такої мережі може бути невеликий. Втім, рішення є і тут, можна придбати WiFi-підсилювач для модуля ноутбука.

19 грудня 2013 в 12:27

Платформа Intel®Sandy Bridge приносить багато переваг форм-фактору PC/104

У даній статті розглянемо переваги нової платформи Intel®Sandy Bridge з точки зору розробника вбудованих систем.

29 листопада 2013 в 09:37

Мета виправдовує засоби або Що дає просування сайту в мережі Інтернет

Сам по собі сайт - це журнал на полиці з аналогічними виданнями в єдиному екземплярі. Щоб отримати вкладені в його створення кошти і перетворити в дійсно ефективний інструмент для збільшення продажу, потрібно зробити цей сайт популярним, таким, який легко знаходять основні пошукові системи Інтернету.

09 серпня 2013 в 15:59

Створення сайтів «під ключ»: що це таке і чому це вигідно

А у Вас вже є свій веб-сайт? Ні? У такому випадку, вам просто необхідно звернутися до фахівців, які допоможуть не лише його створити, але й "розкрутити" в мережі Інтернет! Навіщо це мені, запитаєте ви? Про це і йдеться мова у даній статті.

09 серпня 2013 в 12:40

Прорив у мобільній індустрії! Знайомтеся, якісні китайські телефони!

У даній статті на прикладі ринку мобільних телефонів, ми спробуємо спростувати стереотипи про те, що китайські телефони - неякісні і не варті уваги з боку споживачів.

19 червня 2013 в 08:20

Кабельне телебачення. Київ обирає найкраще

Кабельне телебачення дає можливість забезпечити людей десятками аналогових телевізійних каналів. Воно дозволяє йти в ногу з часом і отримувати звістки з усіх точок земної кулі в найкоротші терміни.

12 березня 2013 в 11:52

Весь світ у вас удома. Як вигідніше за все підключити інтернет в Києві

Мало хто в наш час уявляє своє життя без інтернету. Тому дуже актуальним є питання - де ж підключити інтернет і якого провайдера вибрати?

12 березня 2013 в 10:44

Сигнал без перешкод або переваги цифрового телебачення

Роздумуєте над підключенням цифрового телебачення, але сумніваєтеся, чи потрібне воно вам? Тоді ця стаття для вас.

07 березня 2013 в 09:47

 
 
Показати ще