Статті

Сьогодні, 19 жовтня, 23:14
  • ІТ, інтернет, зв'язок

Підключення цифрового телебачення: 100% перевага над аналоговим

Підключення цифрового телебачення: коротка характеристика Ще зовсім недавно багато хто навіть не здогадувався, що цифрове телебачення з такою швидкістю увійде в наше життя. Сьогодні ж зі 100% впевненістю можна заявити, що…

03 червня 2014 в 14:02

На ваш акаунт полюють. Як його захистити?

Немає такого паролю, який неможливо зламати. Але не все так погано. Позитивний результат хакерів залежить від витрачених зусиль та часу, який може сягати кількох років. Погодьтеся: нікому не потрібні такі витрати, щоб зайти…

18 березня 2014 в 12:30

Способи роздавати WiFi з ноутбука

19 грудня 2013 в 12:27

Платформа Intel®Sandy Bridge приносить багато переваг форм-фактору PC/104

У даній статті розглянемо переваги нової платформи Intel®Sandy Bridge з точки зору розробника вбудованих систем.

29 листопада 2013 в 09:37

Мета виправдовує засоби або Що дає просування сайту в мережі Інтернет

Сам по собі сайт - це журнал на полиці з аналогічними виданнями в єдиному екземплярі. Щоб отримати вкладені в його створення кошти і перетворити в дійсно ефективний інструмент для збільшення продажу, потрібно зробити цей сайт популярним, таким, який легко знаходять основні пошукові системи Інтернету.

09 серпня 2013 в 15:59

Створення сайтів «під ключ»: що це таке і чому це вигідно

А у Вас вже є свій веб-сайт? Ні? У такому випадку, вам просто необхідно звернутися до фахівців, які допоможуть не лише його створити, але й "розкрутити" в мережі Інтернет! Навіщо це мені, запитаєте ви? Про це і йдеться мова у даній статті.

09 серпня 2013 в 12:40

Прорив у мобільній індустрії! Знайомтеся, якісні китайські телефони!

У даній статті на прикладі ринку мобільних телефонів, ми спробуємо спростувати стереотипи про те, що китайські телефони - неякісні і не варті уваги з боку споживачів.

19 червня 2013 в 08:20

Кабельне телебачення. Київ обирає найкраще

Кабельне телебачення дає можливість забезпечити людей десятками аналогових телевізійних каналів. Воно дозволяє йти в ногу з часом і отримувати звістки з усіх точок земної кулі в найкоротші терміни.

12 березня 2013 в 11:52

Весь світ у вас удома. Як вигідніше за все підключити інтернет в Києві

Мало хто в наш час уявляє своє життя без інтернету. Тому дуже актуальним є питання - де ж підключити інтернет і якого провайдера вибрати?

12 березня 2013 в 10:44

Сигнал без перешкод або переваги цифрового телебачення

Роздумуєте над підключенням цифрового телебачення, але сумніваєтеся, чи потрібне воно вам? Тоді ця стаття для вас.

07 березня 2013 в 09:47

Довгі черги відійшли в минуле! Система управління чергами - стала рішучим кроком сьогодення!

Минули часи, коли на підприємствах утворювались величезні черги з незадоволеними клієнтами. З цією проблемою намагались справитись за допомогою попереднього запису, але це в свою чергу виявилось вкрай незручним як для відвідувачів, так і для співробітників громадських установ. Вихід був знайдений, коли була впроваджена система управління чергою. Програма автоматично збирає статистику та складає звіти по клієнтах, продавцях або окремих послугах за заданий період часу. Читайте далі.

15 лютого 2013 в 09:11

 
 
Показати ще