Статті

Сьогодні, 22 січня, 07:57
  • ІТ, інтернет, зв'язок

Звичайні люди одержимі розвагами. Лідери одержимі освітою. Огляд від УкрБізнес

Ми продовжуємо знайомити своїх читачів з якісними ресурсами українського інтернету і сьогодні вашій увазі пропонуємо черговий інтернет-портал, який, впевнені, стане справжньою знахідкою для сучасного управлінця. Про це далі в матеріалі.

14 березня 2011 в 08:55

Хто, як і скільки заробляє і витрачає у ЗМІ. Огляд від УкрБізнес

Якісний сайт, який пише про одну сферу діяльності - чимала праця, адже необхідно постійно знаходити цікаві теми для розмірковування. Хоча для професіоналів це нескладно, особливо якщо вони пишуть про те, хто, як і скільки заробляє і витрачає у ЗМІ.

13 березня 2011 в 08:45

Капіталізувати в наш час легко, варто лише знати - де

Як виявилось, попри всю масштабність інтернету, часто буває так, що відшукати цінну інформацію неймовірно важко. На очі потрапляє маса мережевого “сміття” або ж незрозумілі для пересічного користувача ресурси. Сьогодні портал УкрБізнес познайомить вас із ресурсом де знайти необхідну сучасному підприємцю інформацію дуже легко. Окрім того, там є все необхідне для успішного ведення власної справи. До вашої уваги - КапитализаторЪ.КОМ.

25 лютого 2011 в 09:30

Інтернет не змінює бізнес-моделі, а всього лише дає нові потужні інструменти вже існуючим

Інтернет - штука корисна, однак певною мірою злопам'ятна. Одна помилка може коштувати цілого статку, або авторитету компанії. Портал УкрБізнес розпочинає знайомити своїх користувачів зі спеціалізованими та авторитетними ресурсами українського інтернету, щоб попередити можливі помилки у виборі інтернет-партнера. Що з цього вийшло читайте далі.

25 лютого 2011 в 09:00

Що безкоштовно, то не здорово

"Безкоштовний сир тільки в мишоловці" — давно знайома фраза. Ніхто не буде безкоштовно роздавати на вулицях цінні речі. На те вони і цінні, щоб їх належно оцінили й придбали. Рідко трапляється так, що одержувач не платить за певні блага, але, якщо й трапляється, то, як правило, за нього це робить хтось інший, або він же, але в якійсь прихованій формі.

23 лютого 2011 в 15:23

Обмеження показів — обмеження продажів

Цікава властивість людини — кидатися на все, що нове і незвідане, особливо не замислюючись — а чи варто? Кожна модна тенденція виявляє свою ефективність або неефективність лише з часом. Новинки інтернет-реклами — не виняток.

23 лютого 2011 в 11:37

Таємниці SEO, або як оптимізувати свій сайт

Згідно з дослідженням аналітичної американської компанії "Marketing Sherpa", 8 з 10 людей для пошуку товарів і послуг використовують інтернет. Якщо ви хочете досягти успіху в бізнесі, просування компанії в інтернеті має стати пріоритетом вашої рекламної діяльності.

21 лютого 2011 в 11:14

11 причин, чому потрібно оформити платну реєстрацію підприємства на порталі Укрбізнес 3.0

Окрім усіх атрибутів звичайної соціальної мережі, на порталі передбачено цілий ряд інструментів, які розроблені спеціально для успішної бізнес-діяльності. Платна реєстрація — це фактично створення повноцінного інтернет-представництва компанії в першій соціальній мережі для бізнесу.

16 лютого 2011 в 14:04

Анатомія сайту: які сторінки обов'язково повинен мати сайт?

Незалежно від того, чи Ви створюєте сайт для свого нового бізнесу, чи хочете поліпшити свій уже існуючий сайт - варто перевірити, чи все Ви робите вірно. Хороший сайт надає відвідувачам всю необхідну інформацію про бізнес і продукцію, в ньому легко орієнтуватися, він правильно розроблений з точку зору пошукових систем. Ці та інші поради від Еріка Брантнера з американського інтернет-ресурсу seohosting.com обов'язково допоможуть у роботі.

15 лютого 2011 в 12:56

5 дурниць, які фірми роблять на Твіттері

Багато підприємств досі намагаються вивідати, як краще використовувати Twitter для побудови власного бренду. Ерік Брантнер з американського інтернет-ресурсу seohosting.com не вважає, що є лише один вірний спосіб використання мережі Twitter. Але, на його думку, існують беззаперечні помилки, що можуть суттєво ускладнити просування фірм в соціальних мережах.

10 лютого 2011 в 15:06

 
 
Показати ще