Статті

Сьогодні, 20 лютого, 21:52
  • ІТ, інтернет, зв'язок

50 простих порад, що допоможуть зробити сайт кращим

Сайт може бути хорошим, а може - просто чудовим. Ось 50 простих порад від американського інтернет-ресурсу Seohosting.com, які допоможуть зробити ваш сайт ще кращим.

10 березня 2011 в 12:42

Головне — знайти свою нішу. Огляд від УкрБізнес

Для того, щоб у світі досягти успіху, не потрібно знати все — адже це все одно неможливо. Досить розбиратися в чомусь одному, але настільки добре, щоб стати незамінним. Сьогодні портал УкрБізнес пропонує вашій увазі черговий огляд одного з українських сайтів, який ось уже близько року інформує інтернет-аудиторію про все, що стосується сучасних телекомунікацій.

03 березня 2011 в 09:40

Що безкоштовно, то не здорово

"Безкоштовний сир тільки в мишоловці" — давно знайома фраза. Ніхто не буде безкоштовно роздавати на вулицях цінні речі. На те вони і цінні, щоб їх належно оцінили й придбали. Рідко трапляється так, що одержувач не платить за певні блага, але, якщо й трапляється, то, як правило, за нього це робить хтось інший, або він же, але в якійсь прихованій формі.

23 лютого 2011 в 15:23

Обмеження показів — обмеження продажів

Цікава властивість людини — кидатися на все, що нове і незвідане, особливо не замислюючись — а чи варто? Кожна модна тенденція виявляє свою ефективність або неефективність лише з часом. Новинки інтернет-реклами — не виняток.

23 лютого 2011 в 11:37

Таємниці SEO, або як оптимізувати свій сайт

Згідно з дослідженням аналітичної американської компанії "Marketing Sherpa", 8 з 10 людей для пошуку товарів і послуг використовують інтернет. Якщо ви хочете досягти успіху в бізнесі, просування компанії в інтернеті має стати пріоритетом вашої рекламної діяльності.

21 лютого 2011 в 11:14

11 причин, чому потрібно оформити платну реєстрацію підприємства на порталі Укрбізнес 3.0

Окрім усіх атрибутів звичайної соціальної мережі, на порталі передбачено цілий ряд інструментів, які розроблені спеціально для успішної бізнес-діяльності. Платна реєстрація — це фактично створення повноцінного інтернет-представництва компанії в першій соціальній мережі для бізнесу.

16 лютого 2011 в 14:04

Анатомія сайту: які сторінки обов'язково повинен мати сайт?

Незалежно від того, чи Ви створюєте сайт для свого нового бізнесу, чи хочете поліпшити свій уже існуючий сайт - варто перевірити, чи все Ви робите вірно. Хороший сайт надає відвідувачам всю необхідну інформацію про бізнес і продукцію, в ньому легко орієнтуватися, він правильно розроблений з точку зору пошукових систем. Ці та інші поради від Еріка Брантнера з американського інтернет-ресурсу seohosting.com обов'язково допоможуть у роботі.

15 лютого 2011 в 12:56

5 дурниць, які фірми роблять на Твіттері

Багато підприємств досі намагаються вивідати, як краще використовувати Twitter для побудови власного бренду. Ерік Брантнер з американського інтернет-ресурсу seohosting.com не вважає, що є лише один вірний спосіб використання мережі Twitter. Але, на його думку, існують беззаперечні помилки, що можуть суттєво ускладнити просування фірм в соціальних мережах.

10 лютого 2011 в 15:06

10 найкращих мобільних телефонів, що готуються до продажу

Маєте намір придбати новий мобільний телефон? Не поспішайте приймати остаточне рішення - ми розповімо про мобільні телефони, виходу яких варто дочекатися. Тепер, коли 4G-технології - вже не дивина, а технічні і програмні характеристики мобільних телефонів все більше вдосконалюються, вам обов'язково варто розглянути новинки найближчих кількох місяців, перш ніж зробити покупку.

08 лютого 2011 в 15:54

Витрати на рекламу в соціальних мережах в 2011 році сягнуть майже $ 6 мільярдів

В усьому світі зростають доходи соціальних мереж. Завдяки Facebook соціальні мережі неухильно збільшують свою частку в інтернет-рекламі США і всього світу. В 2011 році реклама в соціальних мережах буде складати 10,8% всього онлайн-ринку США і 8,7% всього світового онлайн-ринку.

04 лютого 2011 в 15:20

 
 
Показати ще