Статті

Сьогодні, 19 жовтня, 23:13
  • ІТ, інтернет, зв'язок

Тренди заробітку в інтернеті в 2011 році

Падіння рентабельності створення ГС і, як результат, навіть сателіти тепер створюються на унікальному контенті. По-іншому просто ніяк не можна. Та й дизайн краще урізноманітнити компонентами, які нададуть йому унікальності.

26 січня 2011 в 15:35

Суперфони: Огляд елітних телефонів 2011 року

2010 рік на ринку мобільних пристроїв проходив під знаком розвитку планшетів. Їх анонсували та запускали у виробництво не лише комп'ютерні компанії, а й творці мобільних телефонів. Сучасні смартфони та комунікатори вже важко назвати портативними пристроями. Тому для них було створено спеціальну категорію – суперфони.

26 січня 2011 в 12:16

Як заробити в інтернеті

24 січня 2011 в 16:01

Чому необхідно бути присутнім в Інтернеті

Все більше українців сприймають колись страшне поєднання слів «глобальна мережа Інтернет» як щось звичне і навіть буденне. Вже більше десяти мільйонів українців в Інтернеті працюють, купують, продають, спілкуються, шукають необхідну або просто цікаву інформацію, здобувають освіту або надають її, ведуть щоденники і просто живуть.

03 грудня 2008 в 12:00

Зареєстровано авторське право на пакетну інтернет-рекламу

Комп'ютерна програма порталу «Укрбізнес» «Пакети реклами в інтернеті» успішно пройшла процедуру реєстрації як об'єкт авторського права. Відтепер виключне право на винахід належить його розробникам, і охороняється Законом.

18 листопада 2008 в 12:00

@ UB.UA - коротка адреса тривалого успіху!

Електронна адреса - давно вже не новинка. Вона міцно зайняла одне з великих місць в рядку «Контакти» кожного сучасного спеціаліста та підприємства. Послугу відкриття електронного ящика сьогодні пропонує безліч ресурсів в мережі. Питання «який вибрати» кожен вирішує по-своєму. Але всі без винятку враховують два чинники: надійність і авторитетність «господаря», а також максимальну зручність написання адреси. Портал «УКРБІЗНЕС» має в своєму розпорядженні як перший, так і другий....

14 травня 2008 в 12:00

Комерційна таємниця – досі Ваша?

Безпека ділового листування – основа збереження комерційної таємниці. Аби захистити конфіденційність листів користувачів, портал УКРБІЗНЕС розробив унікальну електронну пошту, що надійно охороняє кореспонденцію.

14 травня 2008 в 12:00

 
 
Показати ще