Статті

Сьогодні, 20 серпня, 11:06
  • ІТ, інтернет, зв'язок

Суперфони: Огляд елітних телефонів 2011 року

2010 рік на ринку мобільних пристроїв проходив під знаком розвитку планшетів. Їх анонсували та запускали у виробництво не лише комп'ютерні компанії, а й творці мобільних телефонів. Сучасні смартфони та комунікатори вже важко назвати портативними пристроями. Тому для них було створено спеціальну категорію – суперфони.

26 січня 2011 в 12:16

Як заробити в інтернеті

Інтернет як повноцінне соціальне середовище існує не лише для розваг, отримання необхідної інформації чи безцільного мандрування безмежними віртуальними просторами. Світова мережа відкриває багато можливостей для покращення вашого фінансового становища, не виходячи з власного дому. Але не все те золото, що блищить. Про це не варто забувати, виходячи на пошуки валюти в інтернеті.

24 січня 2011 в 16:01

Зареєстровано авторське право на пакетну інтернет-рекламу

Комп'ютерна програма порталу «Укрбізнес» «Пакети реклами в інтернеті» успішно пройшла процедуру реєстрації як об'єкт авторського права. Відтепер виключне право на винахід належить його розробникам, і охороняється Законом.

18 листопада 2008 в 12:00

@ UB.UA - коротка адреса тривалого успіху!

Електронна адреса - давно вже не новинка. Вона міцно зайняла одне з великих місць в рядку «Контакти» кожного сучасного спеціаліста та підприємства. Послугу відкриття електронного ящика сьогодні пропонує безліч ресурсів в мережі. Питання «який вибрати» кожен вирішує по-своєму. Але всі без винятку враховують два чинники: надійність і авторитетність «господаря», а також максимальну зручність написання адреси. Портал «УКРБІЗНЕС» має в своєму розпорядженні як перший, так і другий....

14 травня 2008 в 12:00

Комерційна таємниця – досі Ваша?

Безпека ділового листування – основа збереження комерційної таємниці. Аби захистити конфіденційність листів користувачів, портал УКРБІЗНЕС розробив унікальну електронну пошту, що надійно охороняє кореспонденцію.

14 травня 2008 в 12:00

 
 
Показати ще