Статті

Сьогодні, 27 травня, 07:24
  • Робота та кар'єра

Корпоративні подарунки - як вибрати ділові подарунки на всі свята?

Новий рік - чудове свято! І не тільки для дітей, а й для дорослих. Якщо у перших в цей період дитячі ранки, то у останніх - корпоративи, до яких потрібно ретельно підготуватися, купивши корпоративні подарунки для кожного…

07 листопада 2016 в 12:07

Убезпечте життя своїх працівників - купуйте засоби індивідуального захисту оптом в компанії ТОВ Волинь-Текстиль-Контакт!

Засоби індивідуального захисту оптом затребувані в найрізноманітніших областях виробничої діяльності, серед яких будівництво, виготовлення лікарських препаратів, хімічне виробництво різних речовин, металургія та інші сфери…

31 серпня 2015 в 10:58

Які документи потрібні для працевлаштування в Києві

Влаштування на роботу у великому місті обов'язково супроводжується документальними зобов'язаннями. На сайті http://www.trud.ua/kiev.html знайти роботу в Києві буде не складно. Але способів оформлення трудових відносин дек…

03 червня 2014 в 16:30

Високовольтні випробувальні установки: правильне рішення для безпеки бізнесу

Обладнання для високовольтних випробувань змінним струмом з високовольтними джерелами напруги змінного струму використовують для випробування ізоляції та перевірки електричної міцності діелектриків, цілісності схем заземлення електричних приладів. Щоб дізнатися більше про високовольтні випробувальні установки, переходьте на статтю. Тут ви дізнаєтесь також про те, у кого краще купувати дане устаткування!

03 грудня 2013 в 09:26

Сканер штрих коду - швидкість, ефективність, якість!

Зараз з кожним днем з'являється все більше і більше супермаркетів і гіпермаркетів. Для ефективної та надійної роботи таких торгових точок важлива кожна дрібниця. Важливо правильно вибрати і торгове обладнання. Наприклад, для якісної торгівлі та автоматизації магазину підійде сканер штрих коду. Докладніше читайте в статті.

05 листопада 2013 в 14:22

Торговельне електронне устаткування - успіх у будь-якому бізнесі!

У будь-якому торговому центрі, магазині чи супермаркеті не обійтися без торгового електронного обладнання. Воно спрощує роботу і робить обслуговування клієнтів ще швидшим і якіснішим. Хочете знати більше про обладнання для торгівлі? Читайте статтю.

05 листопада 2013 в 12:59

Найбільш виважений у життєвому і юридичному сенсах шлях — звернутися до фахівця

Журнал "Український юрист" - стаття про процес легалізації документів

26 липня 2013 в 12:40

Ремені оптом. Клієнт завжди правий або як задовольнити запити покупця

Для власників торгової точки з одягом важливим ще й наявність аксесуарів. Один з основних аксесуарів для чоловіка і жінки - це ремінь. І в цій статті розглянемо актуальне питання - портрет потенційного покупця і як задовольнити його запити.

15 липня 2013 в 15:53

7 кроків до успіху: як починаючому менеджеру з продажу навчитися продавати

Ви - менеджер з продажу, який лише починає свою кар'єру? Ви шукаєте інформацію про те, як навчитися ефективно продавати будь-який товар або послугу в реальному житті? Ця інформація для Вас життєво необхідною, інакше б Ви не читали цю статтю.

14 червня 2013 в 11:22

10 переваг роботи менеджера з продажу

Продавати може кожен, але віртуозами продажів стають одиниці. Саме ця робота дає реальні перспективи, гроші і кар'єру. Про переваги роботи менеджера з продажу розповімо в даній статті.

13 червня 2013 в 16:38

 
 
Показати ще