Статті

Сьогодні, 19 серпня, 01:11
  • Робота та кар'єра

7 кроків до успіху: як починаючому менеджеру з продажу навчитися продавати

Ви - менеджер з продажу, який лише починає свою кар'єру? Ви шукаєте інформацію про те, як навчитися ефективно продавати будь-який товар або послугу в реальному житті? Ця інформація для Вас життєво необхідною, інакше б Ви не читали цю статтю.

14 червня 2013 в 11:22

10 переваг роботи менеджера з продажу

Продавати може кожен, але віртуозами продажів стають одиниці. Саме ця робота дає реальні перспективи, гроші і кар'єру. Про переваги роботи менеджера з продажу розповімо в даній статті.

13 червня 2013 в 16:38

Хто такий менеджер з продажу і як його впізнати з 1000?

Сьогодні менеджер з продажу - одна з найбільш затребуваних професій. Але хто такий менеджер з продажу? Що в цій роботі цікавого може бути і чому її варто вибрати?

13 червня 2013 в 09:10

9 секретів успіху менеджера з продажу

Здавалося б, немає нічого простішого ніж продавати. Але ж ні, багато хто пробував - аж ніяк не в усіх виходить. Спробуємо розібратися, у чому секрет успіху менеджера з продажу і що для цього потрібно робити.

13 червня 2013 в 08:01

Нотатки колишнього маркетолога: як я в менеджери з продажу пішов

Якось, коли я працював маркетологом на одній з фірмочок нашого невеликого провінційного містечка, найшов на мене раптом якийсь неймовірно сумний настрій... І я вирішив зненацька змінити місце роботи. Але про роботу менеджера з продажу я тоді ще не замислювався.

12 червня 2013 в 14:42

Управлінський консалтинг: мода чи необхідність?

Досить часто керівники підприємств сумніваються в тому, чи варто залучати зовнішнього консультанта для вирішення управлінських та організаційних проблем, з якими стикається компанія. Сумніви можуть бути викликані цілим рядом причин: це нездатність самостійно розгледіти проблему, небажання показувати зовнішньому оточенню наявність яких-небудь проблем, побоювання дестабілізувати роботу компанії, побоювання підірвати власний авторитет як керівника.

07 березня 2013 в 09:47

Автоматизація ресторанів - на ній точно не варто економити

Головним завданням для ресторатора є відмінна якість сервісу для відвідувачів, а також контроль діяльності підприємства. Ви все це отримаєте, тільки впровадивши на підприємстві автоматизовану систему обліку. Як вибрати правильну з безлічі і не помилитися - читайте у статті.

30 листопада 2012 в 13:21

Спеціальне взуття – турбота про своїх працівників

Кращий керівник той, хто піклуюється про своїх працівників. А вас турбують умови, в яких працюють ваші люди? Спеціальне взуття - прояв вашої турботи. Ваші люди захищені і працюють набагато краще.

26 червня 2012 в 08:43

Викладання англійської дітям у Школі Хелен Дорон. Як стати ідеальним вчителем?

Знайти цікаву роботу із хорошою платнею для вчителя - реально, якщо він добре володіє англійською мовою та любить спілкуватися з дітьми. Сьогодні школи англійської мови Хелен Дорон функціонують у шістнадцяти містах України, і мережа продовжує розвиватись. Збільшується й кількість вакансій на посаду вчителя англійської мови. Тож поговоримо про підготовку вчителів до роботи у навчальних центрах мережі "Рання англійська Хелен Дорон".

19 червня 2012 в 10:15

Бурштин - "дар сонця" для здоров'я, щастя і краси

Янтар не є каменем, це скам'янілий деревний сік. Викопна смола - продукт життєдіяльності дерев.

23 травня 2012 в 09:19

 
 
Показати ще