Статті

Сьогодні, 15 грудня, 21:45
  • Робота та кар'єра

Сканер штрих коду - швидкість, ефективність, якість!

Зараз з кожним днем з'являється все більше і більше супермаркетів і гіпермаркетів. Для ефективної та надійної роботи таких торгових точок важлива кожна дрібниця. Важливо правильно вибрати і торгове обладнання. Наприклад, для якісної торгівлі та автоматизації магазину підійде сканер штрих коду. Докладніше читайте в статті.

05 листопада 2013 в 14:22

Торговельне електронне устаткування - успіх у будь-якому бізнесі!

У будь-якому торговому центрі, магазині чи супермаркеті не обійтися без торгового електронного обладнання. Воно спрощує роботу і робить обслуговування клієнтів ще швидшим і якіснішим. Хочете знати більше про обладнання для торгівлі? Читайте статтю.

05 листопада 2013 в 12:59

Переваги і недоліки, які має робота менеджера з продажу

Знаєте, чому робота менеджера з продажу так популярна сьогодні? У чому причина престижності цієї посади? Поговоримо про ті переваги і недоліки, які супроводжують роботу менеджера.

13 червня 2013 в 15:38

Робота менеджера з продажу: секрет високої зарплати

Нині одну з найвищих зарплат серед простих українців отримують менеджери з продажу. Працівникам цієї професії платять близько 4-8 тис. гривень на місяць. Правда, за такі гроші доводиться не стояти на місці, а активно «крутитися».

13 червня 2013 в 13:40

Як виглядає хороший менеджер з продажу?

Щодня у світі продаються мільярди товарів і укладаються угоди на послуги. Цю нелегку роботу роблять менеджери з продажу для того, щоб в потрібний час, у зручному місці ви могли купити все необхідне. У цій статті спробуємо розібратися, яким має бути хороший менеджер з продажу.

13 червня 2013 в 11:48

13 кроків для того, щоб стати поганим менеджером з продажу

Статей про те, як стати хорошим менеджером з продажу, написано багато. Але читати це часом буває нудновато. У цій статті ви дізнаєтеся, як складно, але можливо стати поганим сейлсом.

13 червня 2013 в 10:06

Хто такий менеджер з продажу і як його впізнати з 1000?

Сьогодні менеджер з продажу - одна з найбільш затребуваних професій. Але хто такий менеджер з продажу? Що в цій роботі цікавого може бути і чому її варто вибрати?

13 червня 2013 в 09:10

9 секретів успіху менеджера з продажу

Здавалося б, немає нічого простішого ніж продавати. Але ж ні, багато хто пробував - аж ніяк не в усіх виходить. Спробуємо розібратися, у чому секрет успіху менеджера з продажу і що для цього потрібно робити.

13 червня 2013 в 08:01

Нотатки колишнього маркетолога: як я в менеджери з продажу пішов

Якось, коли я працював маркетологом на одній з фірмочок нашого невеликого провінційного містечка, найшов на мене раптом якийсь неймовірно сумний настрій... І я вирішив зненацька змінити місце роботи. Але про роботу менеджера з продажу я тоді ще не замислювався.

12 червня 2013 в 14:42

Управлінський консалтинг: мода чи необхідність?

Досить часто керівники підприємств сумніваються в тому, чи варто залучати зовнішнього консультанта для вирішення управлінських та організаційних проблем, з якими стикається компанія. Сумніви можуть бути викликані цілим рядом причин: це нездатність самостійно розгледіти проблему, небажання показувати зовнішньому оточенню наявність яких-небудь проблем, побоювання дестабілізувати роботу компанії, побоювання підірвати власний авторитет як керівника.

07 березня 2013 в 09:47

 
 
Показати ще