Статті

Сьогодні, 25 червня, 06:38
  • Робота та кар'єра

Переваги і недоліки, які має робота менеджера з продажу

Знаєте, чому робота менеджера з продажу так популярна сьогодні? У чому причина престижності цієї посади? Поговоримо про ті переваги і недоліки, які супроводжують роботу менеджера.

13 червня 2013 в 15:38

Робота менеджера з продажу: секрет високої зарплати

Нині одну з найвищих зарплат серед простих українців отримують менеджери з продажу. Працівникам цієї професії платять близько 4-8 тис. гривень на місяць. Правда, за такі гроші доводиться не стояти на місці, а активно «крутитися».

13 червня 2013 в 13:40

Нотатки колишнього маркетолога: як я в менеджери з продажу пішов

Якось, коли я працював маркетологом на одній з фірмочок нашого невеликого провінційного містечка, найшов на мене раптом якийсь неймовірно сумний настрій... І я вирішив зненацька змінити місце роботи. Але про роботу менеджера з продажу я тоді ще не замислювався.

12 червня 2013 в 14:42

Управлінський консалтинг: мода чи необхідність?

Досить часто керівники підприємств сумніваються в тому, чи варто залучати зовнішнього консультанта для вирішення управлінських та організаційних проблем, з якими стикається компанія. Сумніви можуть бути викликані цілим рядом причин: це нездатність самостійно розгледіти проблему, небажання показувати зовнішньому оточенню наявність яких-небудь проблем, побоювання дестабілізувати роботу компанії, побоювання підірвати власний авторитет як керівника.

07 березня 2013 в 09:47

Автоматизація ресторанів - на ній точно не варто економити

Головним завданням для ресторатора є відмінна якість сервісу для відвідувачів, а також контроль діяльності підприємства. Ви все це отримаєте, тільки впровадивши на підприємстві автоматизовану систему обліку. Як вибрати правильну з безлічі і не помилитися - читайте у статті.

30 листопада 2012 в 13:21

Спеціальне взуття – турбота про своїх працівників

Кращий керівник той, хто піклуюється про своїх працівників. А вас турбують умови, в яких працюють ваші люди? Спеціальне взуття - прояв вашої турботи. Ваші люди захищені і працюють набагато краще.

26 червня 2012 в 08:43

Викладання англійської дітям у Школі Хелен Дорон. Як стати ідеальним вчителем?

Знайти цікаву роботу із хорошою платнею для вчителя - реально, якщо він добре володіє англійською мовою та любить спілкуватися з дітьми. Сьогодні школи англійської мови Хелен Дорон функціонують у шістнадцяти містах України, і мережа продовжує розвиватись. Збільшується й кількість вакансій на посаду вчителя англійської мови. Тож поговоримо про підготовку вчителів до роботи у навчальних центрах мережі "Рання англійська Хелен Дорон".

19 червня 2012 в 10:15

Бурштин - "дар сонця" для здоров'я, щастя і краси

Янтар не є каменем, це скам'янілий деревний сік. Викопна смола - продукт життєдіяльності дерев.

23 травня 2012 в 09:19

Подарунок шефу: є оригінальна ідея!

Пам'ятаєте широко відому приказку про те, що дорогий не подарунок, а увага?Якщо зібралися вибирати подарунок керівникові, краще про приказку забути.....Високопоставленим людям прийнято дарувати речі з дорогих натуральних…

29 грудня 2011 в 10:26

7 речей, які працівники думають, але ніколи не скажуть

Всі ми «фільтруємо» те, що кажемо іншим людям — особливо тим, що стоять вище за нас у корпоративному «харчовому ланцюзі». (Покажіть мені працівника, який каже своєму шефу все, що в нього на думці, — і я покажу вам працівника, який незабаром буде звільнений). Іноді певна словесна стриманість не завадить. Але тоді ви не будете розуміти, що працівники насправді думають і — що ще більш важливо — чого вони потребують. Ось 7 речей, які працівники, швидше за все, думають, але ніколи не скажуть:

04 липня 2011 в 16:38

 
 
Показати ще