Статті

Сьогодні, 11 грудня, 02:08
  • Робота та кар'єра

Автоматизація ресторанів - на ній точно не варто економити

Головним завданням для ресторатора є відмінна якість сервісу для відвідувачів, а також контроль діяльності підприємства. Ви все це отримаєте, тільки впровадивши на підприємстві автоматизовану систему обліку. Як вибрати правильну з безлічі і не помилитися - читайте у статті.

30 листопада 2012 в 13:21

Спеціальне взуття – турбота про своїх працівників

Кращий керівник той, хто піклуюється про своїх працівників. А вас турбують умови, в яких працюють ваші люди? Спеціальне взуття - прояв вашої турботи. Ваші люди захищені і працюють набагато краще.

26 червня 2012 в 08:43

Як навчитися успішно доводити справи до кінця

Уважно подивіться на колег — і знайдете серед них чимало людей, які чудово починають справи... А потім щось трапляється. Десь на шляху до здійснення мети вони втрачають ентузіазм...Звучить знайомо?..Якщо вам властиво гарно починати справи, але погано доводити їх до кінця — на роботі чи в особистому житті — то у вас дуже розповсюджена проблема. (Хайді Грант Халворсон — кандидат наук, мотиваційний психолог).

30 червня 2011 в 21:34

Жоден керівник не хоче навмисно демотивувати свою команду. Правда?

Я припускаю, що жоден керівник не хоче демотивувати свою команду навмисно. Тоді чому ж це таке часте явище? На мою думку, тому, що дуже багато підприємців і керівників настільки егоцентричні, що справді не усвідомлюють впливу своїх дій на інших людей. (Мартін Цвіллінг — засновник і директор компанії «Startup Professional», інвестор в молоді компанії, відомий автор статей). То що ж демотивує команду?

10 червня 2011 в 14:52

Обирати собі шефа потрібно з розумом

Більшість людей не просто шукають собі підходящу роботу — вони шукають собі підходящого шефа. Значною мірою керівник контролюватиме ваші завдання і умови роботи, тому є сенс дізнатися про нього якнайбільше. Як це краще зробити під час співбесіди? Про це в статті Прісцилли Клемен — президента компанії Career Strategies, що надає консультаційні послуги з питань кар’єрного розвитку фізичним особам та організаціям.

25 травня 2011 в 16:10

5 питань, що допоможуть «конвертувати» вашу пристрасть у прибуток

«Роби те, що любиш, Вел, — і винагорода не змусить на себе чекати». Таку пораду дав мені один з моїх наставників...Якщо йти за своїм захопленням і обирати в якості професії те, до чого лежить душа, чи дійсно можна «отримати по заслузі»?..Ось п'ять питань, які слід враховувати, якщо хочете заробляти на життя тим, що любите — тим, чим пристрасно захоплюєтесь». (Валорі Бартон — відомий інструктор з персонального росту, лектор, автор книг).

16 травня 2011 в 16:23

Чи добре критикувати шефа?

Згідно з нещодавнім опитуванням, більшість працівників витрачають 10 або більше годин на місяць, скаржачись або слухаючи скарги інших на поганих керівників — і майже третина з них витрачає на це заняття 20 і більше годин на місяць. Що відбувається, коли ви критикуєте шефа? Про це в статті Маршалла Голдсміта — автора книг з менеджменту, визнаного світом спеціаліста з консалтингу.

13 травня 2011 в 16:28

Що відрізняє надзвичайно успішних людей від решти?

Більшість людей мріють про успіх. Розуміння успіху дуже індивідуальне, але більшість людей мріють про кар'єру, яка дасть їм можливість дійти до найвищих посад в компаніях. Щоб ефективніше допомагати своїм клієнтам досягати їхніх цілей, доктор педагогічних наук і директор консалтингової компанії HirschHills Consulting, Марсі Шорр Хірш, вирішила знайти секретний «рецепт» успіху.

12 травня 2011 в 16:02

Вбивця щастя номер один — бажання взяти на себе надто багато

Що вбиває щастя? Іноді щось серйозне. Але, як правило, низка дрібниць, що накопичуються з часом. Наприклад, коли ми надто часто кажемо «так» — у випадках, коли насправді варто сказати «ні». Адже є тонка грань між поняттями «брати на себе багато» і «брати на себе надто багато». У різних ситуаціях люди часто потрапляють у цю пастку надмірної самовіддачі. Про це в статті доктора Маршалла Голдсміта — відомого автора книг з менеджменту.

04 травня 2011 в 16:29

Коли погані керівники є хорошими, і навпаки?

Від чого залежить, хороший керівник чи поганий? Від того, наскільки він добрий з людьми, жорсткий чи м'який у нього стиль управління, чи вимагає він дотримання високих стандартів? Чи справді саме на жорсткість ображаються працівники? До Вашої уваги стаття відомого спеціаліста з управління — Іцхака Адізеса.

18 квітня 2011 в 12:01

 
 
Показати ще