Статті

Сьогодні, 25 червня, 22:05
  • Робота та кар'єра

Як навчитися успішно доводити справи до кінця

Уважно подивіться на колег — і знайдете серед них чимало людей, які чудово починають справи... А потім щось трапляється. Десь на шляху до здійснення мети вони втрачають ентузіазм...Звучить знайомо?..Якщо вам властиво гарно починати справи, але погано доводити їх до кінця — на роботі чи в особистому житті — то у вас дуже розповсюджена проблема. (Хайді Грант Халворсон — кандидат наук, мотиваційний психолог).

30 червня 2011 в 21:34

Жоден керівник не хоче навмисно демотивувати свою команду. Правда?

Я припускаю, що жоден керівник не хоче демотивувати свою команду навмисно. Тоді чому ж це таке часте явище? На мою думку, тому, що дуже багато підприємців і керівників настільки егоцентричні, що справді не усвідомлюють впливу своїх дій на інших людей. (Мартін Цвіллінг — засновник і директор компанії «Startup Professional», інвестор в молоді компанії, відомий автор статей). То що ж демотивує команду?

10 червня 2011 в 14:52

Чи добре критикувати шефа?

13 травня 2011 в 16:28

Вбивця щастя номер один — бажання взяти на себе надто багато

Що вбиває щастя? Іноді щось серйозне. Але, як правило, низка дрібниць, що накопичуються з часом. Наприклад, коли ми надто часто кажемо «так» — у випадках, коли насправді варто сказати «ні». Адже є тонка грань між поняттями «брати на себе багато» і «брати на себе надто багато». У різних ситуаціях люди часто потрапляють у цю пастку надмірної самовіддачі. Про це в статті доктора Маршалла Голдсміта — відомого автора книг з менеджменту.

04 травня 2011 в 16:29

Коли погані керівники є хорошими, і навпаки?

Від чого залежить, хороший керівник чи поганий? Від того, наскільки він добрий з людьми, жорсткий чи м'який у нього стиль управління, чи вимагає він дотримання високих стандартів? Чи справді саме на жорсткість ображаються працівники? До Вашої уваги стаття відомого спеціаліста з управління — Іцхака Адізеса.

18 квітня 2011 в 12:01

Хто він, хороший програміст?

Як правило, хорошого фахівця знайти складно, а от гарного програміста - ще важче. Справа йде в особливості цієї професії. І особливість цю мало хто розуміє, включаючи і самих програмістів. Хороший програміст - знаючий програм…

10 лютого 2010 в 12:00

 
 
Показати ще