Статті

Сьогодні, 27 червня, 03:06
  • Маркетинг, реклама, PR

Промостіл як інструмент розвитку Вашого бізнесу

Якщо Вам потрібно провести великомасштабний захід, презентацію або виставку, купуйте промостоли від компанії “Спорт Альянс Холдинг”. Вони допоможуть зацікавити велику кількість людей та вдало розрекламувати Ваші товари чи послуги.

19 вересня 2013 в 15:00

Штендер – ідеальний засіб залучення потенційних покупців

Розпочали власний бізнес, але не знаєте, яку саме рекламу вибрати? Конкуренція просто зашкалює, а ви хочете бути на коні? Штендер – ось справжній «рекламний порятунок» для підприємців-початківців і невеликих фірм, рекламний бюджет яких не дуже високий.

19 вересня 2013 в 10:00

Широкоформатний погляд на зовнішню рекламу в Донецьку

Сьогодні без реклами не можна уявити жодне місто, яким би великим або маленьким воно не було. Білборди, вивіски, відеоролики, рекламні плакати - все це оточує нас у нашому повсякденному житті. Які переваги несе в собі зовнішня реклама і як правильно заробити на зовнішній рекламі в Донецьку, поговоримо в цій статті.

26 червня 2013 в 16:33

Широкоформатний друк в Донецьку: битва за погляди покупців почалась

У сьогоднішньому світі, де люди не відчувають дефіциту ні в чому, головним товаром будь-якого магазину, підприємства або компанії є він сам. Уміння вигідно подати себе - це 50% успіху сучасної торгівлі. Потрібно вміти презентувати публіці щось, за що вона заплатить своїми поглядами. Як це зробити за допомогою широкоформатного друку в Донецьку, читайте в статті.

26 червня 2013 в 16:27

Як правильно продати слона, не тренуючись на кішках?

Іноді трапляється, що вам просто необхідно продати слона. Виготовленого або купленого - не має значення. Ось слон у вас вже є...

14 червня 2013 в 12:55

Металеві значки. Презент з металу із втіленням вашої ідеї

Значки з металу можна подарувати як нагороду за конкурс або на честь пам'ятної події. Важливо вибрати якісний та цікавий подарунок. Як вибрати гідну медаль і як її замовити, читайте в статті.

11 червня 2013 в 15:27

Пам'ятна медаль. Оригінальний презент не залежний від часу

Що подарувати дорогій людині на ювілей? Що подарувати колезі? Пам'ятна медаль - прекрасний вибір. Такий подарунок буде довгі роки нагадувати власнику про дружбу, щасливі моменти. Основні моменти, пов'язані з виготовленням медалей, читайте у статті.

11 червня 2013 в 15:09

Розміщення реклами на бігбордах - потрапляння прямо в яблучко!

Багато компаній розміщують свою рекламу в газетах, журналах і довідниках, розклеюють рекламу на дошках оголошень, витрачаючи на це купу часу і грошей. Однак існує сучасний підхід до подання інформації, набагато оптимальн…

22 квітня 2013 в 15:10

Делікатна справа: кому довіряють декорування посуду?

На сьогодні ринок України пропонує широкий асортимент посуду, який приваблює своїми формами та візерунками, проте не завжди можна серед цього різноманіття обрати те, що потрібно, тому що всі візерунки на даній продукції…

28 березня 2013 в 14:26

Декорування пляшок: як оригінальність вашої продукції допоможе підняти продажі!

Сьогодні вже всі знають, що "рушійною силою" продажів у більшості випадків виступає красивий "фантик", обгортка продукції. Це стосується й декорування пляшок з алкогольними та безалкогольними напоями. Які оригінальні розписи…

28 березня 2013 в 10:14

 
 
Показати ще