Статті

Сьогодні, 27 червня, 03:02
  • Маркетинг, реклама, PR

Організація свята: професіоналізм завжди в пошані!

Будь-яке свято - це подія. На святі має бути весело та цікаво - чи то день народження, ювілей, сімейне або професійне свято. Усім і завжди хочеться, щоб захід пройшов на "шість балів", гладесенько-рівнесенько, залишивши по собі лише найприємніші і теплі спогади.

13 лютого 2012 в 10:11

Інтернет-сайт - нове обличчя бізнесу

Всього лише десять років тому ноутбук і комп'ютер були предметами розкоші і заздрості, а зараз складно уявити сучасну людину без цих благ цивілізації і технічної революції. Світ бізнесу взагалі не може обходитися без комп'ютера, підключеного до Інтернету. Робота через Інтернет і віддалено стала звичним явищем. Багато бізнесменів мають не тільки солідні фірми, а й розкручують або вже розкрутили свій бізнес на Інтернет сайтах.

22 грудня 2011 в 15:16

Чому кожному варто хоча б деякий час попрацювати в продажах?

Багато людей, особливо у великих компаніях, не стикаються з труднощами і проблемами, з якими мають справу команди менеджерів з продажу. А це пішло б на користь усім. Чому? Про це в статті Джеффа Хейдена — людини, що пройшла шлях від водія вантажної машини до директора видавництва. Він написав понад 30 книг, 4 з яких — на теми бізнесу та інвестицій — досягали перших позицій в списку бестселерів Amazon.

31 травня 2011 в 15:48

23 слова, що занадто часто вживаються в рекламних текстах

«Засновник і директор нашої компанії, Френсіс Моран, завжди був активним противником наповнення клієнтської інформації різними безглуздими слівцями. І небезпідставно. Адже певні слова і фрази використовуються в маркетингових технологіях надто часто і фактично не мають сенсу» (Лінда Форреcт, спеціаліст маркетингової компанії Francis Moran and Associates)

27 травня 2011 в 16:16

Нові, яскраві, динамічні форми реклами. Це - LED-дисплеї

Сучасний ритм життя вимагає все динамічніших форм реклами, і LED-дисплеї (рухомі літери) є оптимальною відповідю на зростаючі потреби споживачів. Такі дисплеї, здатні привернути увагу рухливим, динамічним, привабливим, добре помітним та яскравим зображенням та також змінною інформацією, пропонує ТОВ "Укртрансмедіа".

17 травня 2011 в 08:11

Реклама на транспорті: ефективність зі смаком прибутку

Транзитна реклама - це реклама на транспорті та всередині його. Мобільна та багатофункціональна, вона дозволить проінформувати вашу аудиторію про певні зміни у вашій діяльності - будь то торгівля чи заклад відпочинку.Реклама…

29 квітня 2011 в 09:51

Проти чого виступає ваш бренд?

Компанії розуміють, що для досягнення успіху вони та їхні бренди повинні виступати за щось. «Наша компанія віддана ідеї А. Ми віримо у Б. Ми щиро піклуємося про В». Врешті-решт все це починає нагадувати стандартну рекламну балаканину. Скромне пропозиція: якщо ви дійсно хочете показати світові, у що ви вірите і що підтримуєте, то чи не варто розповісти йому, проти чого ви виступаєте? Про це в статті Скотта Гудсона - засновника і голови міжнародного рекламного агентства StrawberryFrog.

26 квітня 2011 в 15:45

10 вагомих причин, щоб придбати рекламні сувеніри

55% респондентів зберігають отримані сувеніри більше року. Проте сучасний ринок сувенірної продукції постійно пробує нові технології, і те, що здавалося неможливим ще пару років тому, сьогодні вже не вважається рідкістю або нестандартною рекламою. Однаr, якщо Ви - ще досі в категорії тих, хто не "тішить" своїх колег, бізнес-партнерів, потенційних та стабільних клієнтів приємними дрібничками, тоді точно варто перечитати наступних десять фактів. Вони не зможуть лишити вас байдужими!

14 квітня 2011 в 11:58

Як зменшити витрати на рекламу і при цьому збільшити кількість клієнтів?

Досі підприємці і власники великого бізнесу не мають чіткої відповіді на питання — скільки варто платити за рекламу, який за вкладені в рекламу гроші має бути ефект і чому так важко отримати детальний і зрозумілий звіт по рекламній кампанії. І, як результат, — на рекламу завжди шкода грошей.

03 березня 2011 в 16:33

Перша соціальна мережа для бізнесу

Соціальні мережі захопили світ. Але чого хоче людина - просиджувати свій час даремно, гортаючи сторінки з фотографіями, чи гортати ті самі сторінки й отримувати гроші?

16 лютого 2011 в 12:20

 
 
Показати ще