Статті

Сьогодні, 17 серпня, 20:18
  • Маркетинг, реклама, PR

Чому українки віддають перевагу власному бізнесу: інтерв'ю з Оленою Вольською, директором компанії EBS

Читайте інтерв'ю з Оленою Вольською директором і керуючим партнером компанії EBS «Своя справа. Чому українки віддають перевагу власному бізнесу перед роботою по найму».

07 березня 2013 в 12:03

СМС Клуб Україна: сучасні технології СМС-реклами

СМС-сервіс компанії СМС Клуб Україна дозволяє відправляти масові СМС-розсилки з комп'ютера, ноутбука або смартфона на мобільні телефони.

22 жовтня 2012 в 08:35

Реклама в метро Києва та Харкова - секрет ефективного маркетингу в умовах великих міст

Реклама в метро має дуже високий рівень ефективності для просування на ринок товарів і послуг масового споживання. Споживчий кошик жителів великих міст включає в себе користування послугами стилістів, масажистів, салонів краси, косметологів, перекладачів, різних курсів, клубів, товариств. Це робить рекламу в метро для них дуже привабливою, такою що дозволяє швидко розширити клієнтську базу.

03 серпня 2012 в 12:48

Реклама на транспорті - реакція на рух і оперативна передача інформації

Реклама на транспорті - це майстерність втілення ідей! Вона дає ряд дуже суттєвих переваг порівняно з іншими видами зовнішньої реклами і з кожним роком залучає все більшу кількість рекламодавців.

03 серпня 2012 в 10:35

Ефективна реклама на LED-дисплеях в маршрутках Києва, Харкова та Черкас

Реклама на LED-дисплеях в транспорті не потребує виготовлення макета або відеоролика. Після надходження замовлення на рекламу, вона виходить на табло в найкоротші терміни і транслюється для широкої аудиторії пасажирів.

03 серпня 2012 в 09:28

Реклама на транспорті: за 2 копійки в місяць вашу рекламу бачать мінімум 100 потенційних клієнтів!

Реклама на транспорті - один із найефективніших видів масової реклами. Спектр рекламних можливостей різних транспортних засобів дуже широкий. А, як відомо, різноманітними видами транспорту у будь-якому місті користується…

31 травня 2012 в 17:10

Реклама на транспорті працює на вас 18 годин на добу! Це класно!

Реклама на транспорті - це те, без чого важко уявити сучасне місто. З кожним днем, яскравих макетів на маршрутках, тролейбусах, автомобілях стає все більше. І не дивно, бо усі, хто дбає про імідж своєї компанії чи займається…

29 травня 2012 в 17:32

Декорування посуду: цікаво про головне

Декорування посуду... Сьогодні просто неможливо уявити своє життя без скляного посуду. Він є скрізь удома, на роботі, в закладах громадського харчування, а також в багатьох інших місцях, які так чи інакше пов'язані з їжею…

19 березня 2012 в 09:51

Як поховати свій інтернет-магазин?

Якщо продажі стрімко падають, статистика нульова, а прибутку жодного, то ви дійсно постаралися і ретельно виконали всі нижче наведені правила. Але, якщо ваш інтернет-магазин ще хоч якось працює, будь ласка, ознайомтеся з основними методами знищення власного бізнесу.

02 березня 2012 в 09:23

Справа не в прибутку, а в тому, хто його отримає першим

Ринок інтернет-торгівлі активно росте і розвивається. Справжні бізнес-стратеги дивляться в майбутнє і розуміють, що сьогодні справа не в об'ємах прибутку, який можна отримати, а швидше в тому, хто отримає його першим. Залишилося не так багато часу на те, щоб зайняти гідне місце серед власників прибуткових інтернет-корпорацій. І першочерговим завданням стає розробка шляхів, за допомогою яких інтернет стане найбільш вигідним і раціональним вкладенням коштів.

02 березня 2012 в 09:08

 
 
Показати ще