Статті

Сьогодні, 17 серпня, 20:17
  • Маркетинг, реклама, PR

Валентин Цейко: Ми не обіцяємо, а виконуємо!

Якщо ви читаєте цей матеріал, мабуть, неодноразово чули про портал Укрбізнес і, можливо, є його клієнтом чи активним користувачем. Навіть, якщо ви натрапили на це інтерв’ю випадково, радимо лишитись на сторінці як мінімум до останніх речень. Цього разу ми поговоримо не про специфіку роботи соціальної мережі для бізнесу ub.ua, а дізнаємось, що таке УкрБізнес зі сторони користувача — фірми, яка зареєструвалась на ресурсі і має намір побачити результат від вкладених коштів у рекламу в інтернеті

28 лютого 2012 в 09:08

Організація свята: професіоналізм завжди в пошані!

Будь-яке свято - це подія. На святі має бути весело та цікаво - чи то день народження, ювілей, сімейне або професійне свято. Усім і завжди хочеться, щоб захід пройшов на "шість балів", гладесенько-рівнесенько, залишивши по собі лише найприємніші і теплі спогади.

13 лютого 2012 в 10:11

Гра «Марко Поло», або як правильно встановлювати ціни на продукцію компанії

Компаніям необхідно прислухатися до споживачів та реагувати на них під час встановлення цін на свою продукцію. Одна ціна не підійде для всіх — успішна стратегія ціноутворення багато в чому нагадує гру «Марко Поло». Про це в статті Рафі Мухаммеда — відомого консультанта зі стратегії ціноутворення, автора книги «Один щасливий відсоток, або як успішні компанії використовують фактор ціни для прибутку і зростання».

31 травня 2011 в 21:00

Чому кожному варто хоча б деякий час попрацювати в продажах?

Багато людей, особливо у великих компаніях, не стикаються з труднощами і проблемами, з якими мають справу команди менеджерів з продажу. А це пішло б на користь усім. Чому? Про це в статті Джеффа Хейдена — людини, що пройшла шлях від водія вантажної машини до директора видавництва. Він написав понад 30 книг, 4 з яких — на теми бізнесу та інвестицій — досягали перших позицій в списку бестселерів Amazon.

31 травня 2011 в 15:48

23 слова, що занадто часто вживаються в рекламних текстах

«Засновник і директор нашої компанії, Френсіс Моран, завжди був активним противником наповнення клієнтської інформації різними безглуздими слівцями. І небезпідставно. Адже певні слова і фрази використовуються в маркетингових технологіях надто часто і фактично не мають сенсу» (Лінда Форреcт, спеціаліст маркетингової компанії Francis Moran and Associates)

27 травня 2011 в 16:16

Нові, яскраві, динамічні форми реклами. Це - LED-дисплеї

Сучасний ритм життя вимагає все динамічніших форм реклами, і LED-дисплеї (рухомі літери) є оптимальною відповідю на зростаючі потреби споживачів. Такі дисплеї, здатні привернути увагу рухливим, динамічним, привабливим, добре помітним та яскравим зображенням та також змінною інформацією, пропонує ТОВ "Укртрансмедіа".

17 травня 2011 в 08:11

Реклама на транспорті: ефективність зі смаком прибутку

Транзитна реклама - це реклама на транспорті та всередині його. Мобільна та багатофункціональна, вона дозволить проінформувати вашу аудиторію про певні зміни у вашій діяльності - будь то торгівля чи заклад відпочинку.Реклама…

29 квітня 2011 в 09:51

Проти чого виступає ваш бренд?

Компанії розуміють, що для досягнення успіху вони та їхні бренди повинні виступати за щось. «Наша компанія віддана ідеї А. Ми віримо у Б. Ми щиро піклуємося про В». Врешті-решт все це починає нагадувати стандартну рекламну балаканину. Скромне пропозиція: якщо ви дійсно хочете показати світові, у що ви вірите і що підтримуєте, то чи не варто розповісти йому, проти чого ви виступаєте? Про це в статті Скотта Гудсона - засновника і голови міжнародного рекламного агентства StrawberryFrog.

26 квітня 2011 в 15:45

10 вагомих причин, щоб придбати рекламні сувеніри

55% респондентів зберігають отримані сувеніри більше року. Проте сучасний ринок сувенірної продукції постійно пробує нові технології, і те, що здавалося неможливим ще пару років тому, сьогодні вже не вважається рідкістю або нестандартною рекламою. Однаr, якщо Ви - ще досі в категорії тих, хто не "тішить" своїх колег, бізнес-партнерів, потенційних та стабільних клієнтів приємними дрібничками, тоді точно варто перечитати наступних десять фактів. Вони не зможуть лишити вас байдужими!

14 квітня 2011 в 11:58

Як зменшити витрати на рекламу і при цьому збільшити кількість клієнтів?

Досі підприємці і власники великого бізнесу не мають чіткої відповіді на питання — скільки варто платити за рекламу, який за вкладені в рекламу гроші має бути ефект і чому так важко отримати детальний і зрозумілий звіт по рекламній кампанії. І, як результат, — на рекламу завжди шкода грошей.

03 березня 2011 в 16:33

 
 
Показати ще