Статті

Сьогодні, 25 квітня, 07:29
  • Маркетинг, реклама, PR

Як зменшити витрати на рекламу і при цьому збільшити кількість клієнтів?

Досі підприємці і власники великого бізнесу не мають чіткої відповіді на питання — скільки варто платити за рекламу, який за вкладені в рекламу гроші має бути ефект і чому так важко отримати детальний і зрозумілий звіт по рекламній кампанії. І, як результат, — на рекламу завжди шкода грошей.

03 березня 2011 в 16:33

Перша соціальна мережа для бізнесу

Соціальні мережі захопили світ. Але чого хоче людина - просиджувати свій час даремно, гортаючи сторінки з фотографіями, чи гортати ті самі сторінки й отримувати гроші?

16 лютого 2011 в 12:20

Особливості піару в інтернеті

17 січня 2011 в 10:54

Объемные буквы как элемент наружной рекламы

Объемные буквы - один из наиболее универсальных видов наружной рекламы в Украине. Изготавливаться объемные буквы могут на основе любой рекламной конструкции как дополнительный элемент. Объемные буквы могут нести основную информационную нагрузку, а также быть отдельной рекламной конструкцией, начиная от просто надписи на фасаде или стекле, заканчивая большой надкрышевой установкой любых размеров благодаря большому выбору материалов для рекламы и строительства.

19 січня 2010 в 12:00

Грані чар інтернет-реклами

Інтернет-реклама для підприємця сьогодні означає не менше, ніж чарівна паличка для Гаррі Поттера: і без неї ніби все є, але з нею все-таки набагато краще. Адже якщо використовувати можливості реклами в інтернеті на повну потужність, то ефект буде справді магічним.

18 листопада 2008 в 12:00

 
 
Показати ще