Статті

Сьогодні, 23 лютого, 13:57
  • Медицина і здоров'я

Пропіленгліколь або як змішати незмішуване

Різні засоби косметики, парфумерії та фармацевтики використовуються людьми постійно. Звичайно ж, мало хто, застосовуючи той чи інший засіб - шампунь, лосьйон або помаду, замислюється про речовини, які входять до їх складу…

21 березня 2013 в 11:12

Загущувач, якому немає рівних. Кілька слів на користь карбополу

Косметична промисловість у наш час стрімко розвивається. Косметичними засобами користуються практично всі - чоловіки і жінки різних вікових категорій. Величезний попит на різні косметологічні засоби і велика конкуренція…

21 березня 2013 в 10:50

Виправлення прикусу: навіщо? як? де?

У вас далеко не голлівудська усмішка через неправильний прикус? Чим він загрожує? Який повинен бути правильний прикус? І куди потрібно звертатися з цією проблемою? З цими запитаннями ми і розберемося.

02 січня 2013 в 12:24

Все, що потрібно знати про вирівнювання зубів або зуби, шикуйсь!

Вони допомагають нам у вимові слів і звуків, з їх допомогою ми пережовуємо їжу. Без них немислима красива посмішка. Так, це зуби. Але зуби - це в той же час і проблема, яка турбує більше 85% всього населення. Про те, як досягти досконалості зубів, ми і поговоримо.

29 грудня 2012 в 08:54

Лікувальний масаж спини: ваше здоров'я - у надійних руках!

Сидяча робота, малорухливий спосіб життя, нестача часу на заняття спортом - все це призводить до розвитку захворювань спини. Щоденні навантаження на хребет в поєднанні з неправильним способом життя найчастіше стають причинами радикуліту, сколіозу, остеохондрозу та інших недуг.

17 грудня 2012 в 08:37

Хворобі - бій! Лікування остеохондрозу за допомогою тренажера-масажера Довгуна-Сергійчука

Фахівці Реабілітаційно-профілактичного центру "Уроки для хребта Довгуна-Сергійчука" довгі роки вивчали, якими саме методами можна вилікувати остеохондроз і які вправи найбільш корисні для хребта. Люди, які займаються за іхньою методикою, досягають вражаючих результатів: вони не лише повністю відновлюють функції хребта, але й оздоровлюють весь організм!

14 грудня 2012 в 12:50

Індивідуальна косметика: краса, що не вимагає жертв

Переважна більшість жінок купує косметичні засоби для догляду за зрілою шкірою, грунтуючись на рекламі та порадах подруг. «Масові» креми для обличчя чи повік, створені за певним шаблоном, не можуть забезпечити шкіру кожної жінки всіма необхідними корисними речовинами. Адже шкіра кожної людини - унікальна. Лабораторія індивідуальної косметики I.C.Lab пропонує ексклюзивні індивідуальні косметичні засоби, виготовлені спеціально для вашої шкріи.

05 грудня 2012 в 16:10

Апаратна діагностика: професійний погляд на вашу шкіру

Кожна жінка рано чи пізно стикається з різними проблемами шкіри обличчя. Лабораторія індивідуальної косметики I.C.Lab пропонує вам ближче познайомитися зі своєю шкірою і визначити, чого вона потребує. Апаратна діагностика - правильний підхід до усунення недоліків шкіри.

04 грудня 2012 в 14:29

Все, що ви хотіли дізнатися про повітряні стерилізатори

Який спосіб стерилізації хірургічних інструментів є найбільш надійним та ефективним? Дізнайтеся про це у статті.

23 листопада 2012 в 17:05

Стерилізація гарячим повітрям. Чому варто обрати повітряний метод стерилізації?

Стерилізація гарячим повітрям у наш час є найпопулярнішим способом стерилізації медичних інструментів. Про її переваги читайте у цій статті.

23 листопада 2012 в 15:41

 
 
Показати ще