Статті

Сьогодні, 24 квітня, 23:35
  • Медицина і здоров'я

Дентальний рентген, який повинен бути в кожній стоматологічній клініці

Дентальний рентген - це обладнання, без якого не обійтися стоматологу. Тому актуальним є питання вибору хороших рентгенівських апаратів для стоматологічної клініки.

25 липня 2013 в 09:39

Кодування від алкоголізму або Порятунок потопаючих — справа самих потопаючих?

Алкоголізм - те, про що не варто багато говорити. Якщо проблема торкнулась вас особисто чи ваших близьких, час діяти. Пропонуємо поговорити про один із сучасних методів лікування - кодування від алкоголізму.

23 липня 2013 в 14:23

Затьмарте дівчат з реклами - купіть хороший шампунь для волосся Neways!

Шик, блиск та магнетична краса волосся - це не дар природи, а результат використання хорошого шампуню. Не варто купувати базарний варіант шампуню сумнівної якості. Адже рекламують, що він відновляє, а насправді тільки руйнує волосся. Ви цього хочете? Звичайно, що ні! Ми відкриваємо для Вас секрет доглянутого волосся...

14 червня 2013 в 11:11

Медичні маски затримують до 95% бактерій - цього достатньо для захисту здоров’я людини!

Медичні маски тришарові знайшли своє застосування не тільки в медицині, але і в повсякденному житті. Особливо ефективне використання масок під час виникнення небезпечних епідемічних ситуацій. Адже така маска перешкоджає попаданню бактерій, вірусів та забруднювальних речовин у дихальні шляхи людини.

03 червня 2013 в 14:52

Скажемо смертельній дії отруйних речовин - Ні! Протигаз ГП-7 здатний максимально захистити Ваш організм

На сьогоднішній день протигаз - це не проста коробка з активованим вугіллям, яка колись ще могла захистити людей на війні. Ця конструкція удосконалилась та стала більш надійним і зручним захистом органів дихання та обличчя. У цій статті ми розповімо про цивільний протигаз ГП-7 — найкраще рішення від компанії Спецтехпром!

03 червня 2013 в 13:40

«Дихай на повну» із засобами індивідуального захисту органів дихання!

Не в усіх випадках можна вдихати повітря "на повну", адже є люди, які постійно контактують із шкідливими речовинами, бактеріями, інфекціями... І як таким людям дихати? Тільки із засобами індивідуального захисту органів дихання можна насолоджуватись повітрям та не боятися про своє здоров’я!

01 червня 2013 в 10:03

Як вирватися з лап вогняного змія. Ефективне лікування алкоголізму

Ви або ваші близькі страждаєте від алкоголізму? Ми розповімо про кращий спосіб позбавлення від цієї недуги.

14 травня 2013 в 11:03

Аборт без операції. Переваги медикаментозного переривання вагітності

До переривання вагітності вдається безліч жінок з різних причин. Тим часом, традиційний аборт може призвести до безлічі ускладнень. Ось чому багато хто вибирає його альтернативу - безпечний медикаментозний метод.

13 травня 2013 в 16:35

Спілкування з душею через тіло

Справжній цілитель править душу через тіло, а тіло через душу і все це відбувається одночасно, зрушуючи свідомість, прибираючи з неї блоки, наповнюючи душу і тіло новими силами та інформацією (образами), розмовляючи в цей час з Божественним світом і родом людини.

07 травня 2013 в 08:09

Про семінар «Переродження»

Ми розуміємо, що цей тренінг БУДЕ дуже потужним і дійсно УНІКАЛЬНИМ. Так він і задумувався. Були навіть побоювання, чи зможуть люди впоратися з такою потужністю практик і технік, які, працюючи по-різному, з різних боків, різних шкіл і традицій, підсилюють одна одну (ефект синергії) і доповнюють.

26 квітня 2013 в 08:04

 
 
Показати ще