Статті

Сьогодні, 11 грудня, 05:58
  • Медицина і здоров'я

Медикаментозний аборт, що не нашкодить вашому здоров’ю

Вагітність - це не завжди радість...Існує безліч факторів, які не дозволяють зберегти вагітність: серйозні проблеми зі здоров’ям, матеріальні, вікові та соціальні.

02 жовтня 2012 в 18:31

Як заспокоїти нерви? Настойка півонії — життєвий еліксир та природне заспокійливе!

Темпи сучасного життя стають стрімкіші з кожним днем. Люди намагаючись досягти все більших висот, доводячи себе до нервових зривів і психічних перевантажень. У такому разі не поспішайте пити таблетки. Скористайтеся народними засобами, які допоможуть краще і не принесуть ніякої шкоди.

02 жовтня 2012 в 09:18

Інвалідні візки. Купуй правильно!

23 серпня 2012 в 09:59

Хвороба замерзлих думок і почуттів... Або де проводять ефективне лікування наркоманії в Одесі?

Як назавжди вилікувати хворобу, яка стала "епідемією", читайте далі...

02 серпня 2012 в 17:05

Як жити «на повну котушку» і не хворіти, знає львівський цілитель Славолюб Богач

До нього за зціленням приїздять з усієї України та з-за кордону. Він допомагає навіть тоді, коли надії не залишилось, а традиційні методи лікування не принесли очікуваного результату. Він лікує руками та знає давні секрети здорового та щасливого життя. Сьогодні спадковий львівський цілитель Славолюб Богач розкриє деякі з них... Про його цінні поради та інше читайте далі...

02 серпня 2012 в 11:06

Санаторій Глорія – лікувати хребет сюди їдуть з усієї України!

Санаторій Глорія – два слова, в яких ідеально поєднується хороший відпочинок та кваліфіковане лікування. Сюди на оздоровлення приїздять з усієї України та закордону.

30 липня 2012 в 16:07

Свобода слова або як позбавитись заїкання?

Лікування заїкання, як і сама хвороба логоневроз, має давнє коріння. У свій час ще Гіпократ детально описав цю досить поширену хворобу. Виявляється таких видатних людей як Мерилін Монро, Вінстон Черчіль, Ісак Ньютон поєднує не лише талант і популярність, але і заїкання. Як сьогодні проводиться боротьба з цим дивний дефектом мови? Де здійснюють ефективне лікування заїкання в Україні? Відповіді на ці та інші питання читайте далі...

27 липня 2012 в 15:22

Вертикалізатор допомагає хворим піднятися...

Незамінним помічником при ДЦП, м'язовій дистрофії, розсіяному склерозі є вертикалізатор. Вертикалізатор - це самостійний пристрій, що використовується для профілактики та пом'якшення прояву негативних фізіологічних та психологічних наслідків тривалий перебування в положенні сидячи і лежачи.

26 липня 2012 в 15:14

Як кинути палити? Або усі переваги кисневих концентраторів!

Важке, забруднене повітря, побутовий пил та інші джерела забруднення здатні у прямому сенсі слова перекрити кисень. Звідси і постійні головні болі, безсоння, проблеми з серцем та низка інших захворювань. Проте, на щастя, проблема нестачі кисню, сьогодні успішно вирішується. І компанія “ОСД” як ніхто краще знає, як боротися з нею.

26 липня 2012 в 12:21

Як боротися з пролежнями або вибираємо протипролежневий матрац правильно!

Різні травми, серйозні захворювання систем організму найчастіше можуть стати причиною зміни звичного активного життя людини на лежачий. У таких ситуаціях важливо проводити профілактику розвитку пролежнів. Це є першим кроком до швидкого одужання хворого та ефективним способом попередження виникнення різноманітних ускладнень.

26 липня 2012 в 10:12

Ходунки для інвалідів як ваша надійна та стійка опора

Ходунки для інвалідів дозволяють підтримувати рівновагу, знижують навантаження на ноги і хребет при ходьбі.

25 липня 2012 в 12:39

 
 
Показати ще