Статті

Сьогодні, 20 жовтня, 11:40
  • Медицина і здоров'я

Дизель генератор в секторі охорони здоров'я

Компанія НТТ-Енергія пропонує типове рішення щодо усунення можливості відсутності електроенергії в медичних установах.

31 травня 2012 в 09:44

Медикаментозне переривання вагітності без шкоди для здоров'я

Вагітність - це особливий момент в житті кожної жінки. Хтось чекає цього періоду з нетерпінням протягом тривалого часу, іншим — доля підносить це як сюрприз. Однак, є і такі жінки, хто з тих чи інших причин не може народити дитину. Фактори, які можуть завадити появі на світ маленькому організму можуть бути різними - проблеми зі здоров'ям у жінки, фінансовий стан, психологічні та особисті проблеми.

16 травня 2012 в 10:21

Чоловіче непліддя – проблема сьогодні і в майбутньому

Безпліддя - це серйозна проблема як в медичному, так і соціальному аспекті. Точно оцінити поширеність цього стану неможливо. Вважається, що близько 25% подружніх пар протягом репродуктивного періоду стикаються з проблемою безпліддя. У побуті відповідальність за невдачу в настанні вагітності традиційно покладають на жінку. Але, за даними статистики, безплідний шлюб в 40% випадків обумовлений жіночим чинником, в 20% - чоловічим і в 25% - поєднаною формою безпліддя.

06 квітня 2012 в 12:06

Еректильна дисфункція – проблема сучасного чоловіка

Еректильну дисфункцію (ЕД) можна визначити, як нездатність чоловіка досягти або підтримувати ерекцію, достатню для введення статевого члена в піхву і здійснення задовільного статевого акту. Як свідчить статистика біля 52% чоловіків в Україні страждають на еректильну дисфункцію. Частота ЕД варіює залежно від віку. У будь-якому віці ЕД не є нормою, оскільки здатність вести регулярне і задовільне статеве життя є однією з невід'ємних функцій чоловіка будь-якого віку.

06 квітня 2012 в 11:48

Простата – друге серце чоловіка

Передміхурова залоза – один із основних органів складної системи життєдіяльності чоловічого організму. Простата в організмі чоловіка відповідає за перетворення основного чоловічого гормону - тестостерону - в активну субстанцію. Також разом з сім’яними міхурцями простата утворює всю рідку частину сперми. Цим вона відіграє важливу роль у плідності чоловіка. А наявність в ній такої структури як сім’яного бугорка відповідає за якість статевого життя (коітусу, оргазму).

06 квітня 2012 в 11:37

Здорове покоління майбутнього

Майже у кожної людини закладено життєвий потенціал 70 років "з гаком", але чомусь у кожній країні цей "гак" свій. Все залежить від екології, соціально-економічного розвитку держави та суспільства, банальної пропаганди здорового способу життя та дозрівання самосвідомості населення.

05 квітня 2012 в 16:07

Вся щедрість південного сонця від ТМ CEREZ!

Хто побував на щедрих, розкішних, ароматних і різнокольорових як веселка фруктових ринках південних країн, привіз із собою не тільки кошики з дарами щедрої природи, але і багаті враження, якими можна ділитися з друзями і близькими багато років. Якщо Ви не побували в Туреччині, не турбуйтеся, купуйте чудові продукти TM CEREZ і насолодитеся їх чудовим смаком і ароматом.

15 березня 2012 в 14:32

Чи є альтернатива хірургічному аборту?

Медикаментозний аборт (фармааборт, таблеточний аборт, аборт без операції, хто як називає) на сьогодні є більш м’якою альтернативою хірургічному аборту.

17 січня 2012 в 11:28

Питання, які часто задають про медикаментозний аборт

З 1 по 5 листопада 2004 р. у м. Белладжо (Італія) в рамках Спеціальної програми з досліджень, розвитку і підготовки дослідників в області репродукції людини ПРООН, ЮНФПА, ВООЗ та Світового банку проведено Міжнародну погоджувальну конференцію з нехірургічного (медикаментозного) аборту на початку I триместру вагітності.

17 січня 2012 в 08:23

Бурштин для здоров'я

У складі бурштину міститься близько 40 речовин, які сприятливо впливають на здоров'я людини. Деякі з них, наприклад бурштинова кислота застосовується у виготовленні косметичних і лікарських засобів.

30 грудня 2011 в 10:12

 
 
Показати ще