Статті

Сьогодні, 27 червня, 03:13
  • Медицина і здоров'я

Ходьба на милицях: секрети формування ходи та постави

Згідно із загальноприйнятою думкою, ходіння на милицях має бути жахливим і нестерпним. Проте коли знаєш, що милиці - це надовго, доводиться пристосовуватися і дивитися на проблему з практичної точки зору. І тоді виявляється, що все не так страшно і з цим теж живуть.

05 травня 2011 в 09:53

Що краще - денні чи нічні лінзи?

Мабуть, сьогодні вже нікого не здивуєш фразою «нічні лінзи». Багатьом відомо, що контактні лінзи особливого дизайну змінюють форму рогівки, поки людина спить, повертаючи їй зір.

06 квітня 2011 в 12:14

Слово психолога

21 березня 2011 в 14:15

Хурма - їжа богів

На базарах і в магазинах з приходом пізньої осені з'являються плоди хурми яскраво-помаранчевого кольору. Хурма з перської мови перекладається як фінік, переклад з латинської означає «їжа богів». Хороший фрукт має солодкий смак, оскільки цукор становить одну четверту його маси. Завдяки цьому, якщо взяти з собою на роботу кілька дозрілих плодів хурми - голод буде не страшний. Вона має не тільки прекрасні смакові якості, але і живильну енергією, є повноцінним набором вітамінів і мінералів.

31 січня 2011 в 16:55

Позбуваємось офісних хвороб, доки вони не позбулись нас

Існує ряд офісних хвороб, які неминучі для пасивних працівників. Однак уникнути їх можна за допомогою елементарних правил. У даному матеріалі мова йтиме саме про те, як не підчепити прості, але все ж неприємні захворювання.

28 січня 2011 в 12:57

Посмішка - шлях до успіху... або як зберегти зуби здоровими

Важко не погодитися з думкою, що посмішка — найкраща косметика! Проте, нині “голлівудська посмішка”, “зуби як перлини”, “сліпуча посмішка” - компліменти, які можна, “приписати” не усім. Оскільки від природи красиві, здорові зуби зустрічаються рідко.

27 січня 2011 в 12:10

Офісні хвороби! Знайте ворога в обличчя!

Офісні працівники більше третини свого життя проводять сидячи. На роботі вони сидять мінімум, як 8-ми годинний робочий день. Прийшовши додому, роблять всі основні домашні справи і знову ж таки зручно сідають біля телевізорів. Вони змінюють положення тіла на тривалий час лише в період сну, однак назвати його сприятливим для спини після сидячого робочого дня не те що важко, але й не можливо.

26 січня 2011 в 14:45

Плюси і мінуси лікарняної каси

Проект лікарняні каси нарешті запрацював на повну потужність: за даними на 13 січня близько 1 тис. киян вже оформили членство. Для цього відкрито особовий рахунок у банку, де можна сплатити внески, щоб через три місяці з квитанціями прийти в найближчу з філій лікарняної каси та отримати іменну членську картку. Лікарняна каса врятує киян і приїжджих від зайвих витрат і дозволить заощадити на обстеженні та лікуванні, обіцяють чиновники. Щоправда, наскільки це відповідає дійсності - питання спірне.

18 січня 2011 в 08:10

Прянощі допоможуть подолати застуду

Ось і настав час, коли ми все частіше зустрічаємо чхаючих і кашляючих людей. Про те, виявляється застуду можна подолати не лише приймаючи антибіотики та розрекламовані противірусні препарати, а й за допомогою звичайних прянощів.

10 січня 2011 в 16:22

Вітаміни, що так необхідні взимку

Зима — тяжкий період для всього організму. Позначається не тільки зміна клімату, нашестя вірусів, але й відсутність вітамінів. Перші сигнали авітамінозу подає шкіра.

31 грудня 2010 в 09:25

Кавітація замість ліпосакції!

Метод кавітації складає серйозну конкуренцію хірургічній ліпосакції, і це єдиний терапевтичний метод, який може це зробити.

08 серпня 2010 в 12:00

 
 
Показати ще