Статті

Сьогодні, 11 грудня, 05:58
  • Медицина і здоров'я

Як вибрати інвалідні візки або правила комфортного пересування!

Інвалідні візки покликані дати більше можливостей людям, що мають обмеження в пересуванні. Правильно вибрані інвалідні візки дозволяють полегшити пересування та попереджують зіткнення і тертя ділянок тіла об бічні стінки. Як правильно вибрати інвалідні візки - читайте далі.

25 липня 2012 в 12:33

Епоха лазерного лікування або в чому особливості та переваги лазерної терапії?

Сьогодні з допомогою лазеру можна вилікувати мало не всі хвороби. Це звичайно перебільшення, але тим не менше лазерна терапія сьогодні використовується для лікування досить широкого спектру захворювань, починаючи від патології шкіри і підшкірно-жирової клітковини до запальних захворювань дихальної та сечостатевої систем, хвороб нервової, ендокринної та серцево-судинної систем.

24 липня 2012 в 15:08

Кодування від алкоголізму: методи та їх ефективність

В наш час алкоголізм - це біда всього людства. Багато родин страждають від того, що у них живуть алкоголіки, багато людей помирають від алкоголізму. Можна шукати безліч причин чому людина починає зазирати у чарку. Ці фактори у кожного особисті. Та як би там не було, наявність чи відсутність причини споживання алкоголю, проблеми не змінює. Алкоголь і далі продовжує знищувати людей. Варто зауважити, що з кожним роком алкоголізм стає молодшим.

15 травня 2012 в 09:52

Денні чи нічні лінзи? Переваги ортокератології

Не секрет, що корекція окулярами чи звичайними контактними лінзами не відповідає вимогам сучасного динамічного життя, особливо у дітей та підлітків. Вона створює деякі незручності та обмеження, як при занятті спортом, так і у повсякденних справах. Некорегована короткозорість призводить до її прогресування. А досягаючи високого ступеня, міопія може ускладнитись відшаруванням сітківки, центральною дегенерацією чи крововиливами, тобто фактично втратою зору.

25 квітня 2012 в 09:42

Що краще: окуляри, лінзи. чи лазерна корекція?

Найпоширенішою причиною зниження зору як у дорослих, так і у дітей вважають аномалії рефракції, тобто погрішності в заломній силі ока через індивідуальні особливості будови його оптичних середовищ, найчастіше рогівки. Найпоширенішими способами скорегувати цей недолік досі є носіння окулярів, контактних лінз, чи лазерна корекція.

25 квітня 2012 в 09:29

Крос-лінкінг. Інновації у лікуванні кератоконусу

Крос-лінкінг – це найновіша методика лікування кератоконусу та інших дистрофічних недуг рогівки, що була розроблена в 90-х роках минулого століття та широко використовується у передових іноземних офтальмологічних клініках…

25 квітня 2012 в 08:21

Чоловіче непліддя – проблема сьогодні і в майбутньому

Безплідним шлюбом називається шлюб, в якому відсутня вагітність протягом 12 місяців регулярного статевого життя без контрацепції. Безпліддя - це серйозна проблема як в медичному, так і соціальному аспекті. Точно оцінити…

06 квітня 2012 в 12:06

Еректильна дисфункція – проблема сучасного чоловіка

Еректильну дисфункцію (ЕД) можна визначити, як нездатність чоловіка досягти або підтримувати ерекцію, достатню для введення статевого члена в піхву і здійснення задовільного статевого акту. Як свідчить статистика біля 52% чоловіків в Україні страждають на еректильну дисфункцію. Частота ЕД варіює залежно від віку. У будь-якому віці ЕД не є нормою, оскільки здатність вести регулярне і задовільне статеве життя є однією з невід'ємних функцій чоловіка будь-якого віку.

06 квітня 2012 в 11:48

Простата – друге серце чоловіка

Передміхурова залоза – один із основних органів складної системи життєдіяльності чоловічого організму. Простата в організмі чоловіка відповідає за перетворення основного чоловічого гормону - тестостерону - в активну субстанцію. Також разом з сім’яними міхурцями простата утворює всю рідку частину сперми. Цим вона відіграє важливу роль у плідності чоловіка. А наявність в ній такої структури як сім’яного бугорка відповідає за якість статевого життя (коітусу, оргазму).

06 квітня 2012 в 11:37

Здорове покоління майбутнього

Майже у кожної людини закладено життєвий потенціал 70 років "з гаком", але чомусь у кожній країні цей "гак" свій. Все залежить від екології, соціально-економічного розвитку держави та суспільства, банальної пропаганди здорового способу життя та дозрівання самосвідомості населення.

05 квітня 2012 в 16:07

 
 
Показати ще