Статті

Сьогодні, 17 серпня, 20:27
  • Медицина і здоров'я

Радонові ванни

Радонові ванни

09 червня 2011 в 00:21

Трохи про Трускавець ...

Трохи про Трускавець ...

09 червня 2011 в 00:17

Як зберегти зуби білими?!

01 червня 2011 в 12:30

Ходьба на милицях: секрети формування ходи та постави

Згідно із загальноприйнятою думкою, ходіння на милицях має бути жахливим і нестерпним. Проте коли знаєш, що милиці - це надовго, доводиться пристосовуватися і дивитися на проблему з практичної точки зору. І тоді виявляється, що все не так страшно і з цим теж живуть.

05 травня 2011 в 09:53

Що краще - денні чи нічні лінзи?

Мабуть, сьогодні вже нікого не здивуєш фразою «нічні лінзи». Багатьом відомо, що контактні лінзи особливого дизайну змінюють форму рогівки, поки людина спить, повертаючи їй зір.

06 квітня 2011 в 12:14

Неуважні покупці фармпрепаратів приречені на вимирання? Що треба знати про рекламу препаратів

Яскрава реклама західних фармакологічних препаратів заполонила екрани телевізорів. Великі міжнародні компанії не шкодують грошей на рекламу, у якій вони навперебій обіцяють вилікувати практично будь-яку хворобу. «Саме цей препарат гарантує ефект!», – кажуть життєрадісні люди у білих халатах з екранів телевізорів. Але чи варто їм беззастережно вірити? Чи завжди і чи всі препарати СПРАВДІ допомагають одужати? Чи всі виробники виконують свої рекламні обіцянки?

28 березня 2011 в 12:11

Слово психолога

Кожна людина здатна самостійно впоратися з труднощами на своєму шляху. Їй треба лише знати, як це зробити.

21 березня 2011 в 14:15

Що ми їмо, або як зберегти своє здоров'я

Чим харчуються люди в сучасному світі, і зокрема українці? Чи знають вони які продукти обирають, і яким чином їх вживання позначається на їхньому здоров'ї чи нездоров'ї? Чи знаємо МИ, скільки свого життя забираємо в себе тими чи іншими ласощами?

24 лютого 2011 в 15:37

Корисні і лікувальні властивості малини

Малина, будучи однією з найулюбленіших і смачних ягід, володіє потужними корисні лікарські (цілющими) властивостями. Малина широко застосовується в народній медицині для запобігання і лікування багатьох недуг і захворювань.

31 січня 2011 в 17:07

Хурма - їжа богів

На базарах і в магазинах з приходом пізньої осені з'являються плоди хурми яскраво-помаранчевого кольору. Хурма з перської мови перекладається як фінік, переклад з латинської означає «їжа богів». Хороший фрукт має солодкий смак, оскільки цукор становить одну четверту його маси. Завдяки цьому, якщо взяти з собою на роботу кілька дозрілих плодів хурми - голод буде не страшний. Вона має не тільки прекрасні смакові якості, але і живильну енергією, є повноцінним набором вітамінів і мінералів.

31 січня 2011 в 16:55

Позбуваємось офісних хвороб, доки вони не позбулись нас

Існує ряд офісних хвороб, які неминучі для пасивних працівників. Однак уникнути їх можна за допомогою елементарних правил. У даному матеріалі мова йтиме саме про те, як не підчепити прості, але все ж неприємні захворювання.

28 січня 2011 в 12:57

 
 
Показати ще