Статті

Сьогодні, 24 квітня, 23:35
  • Медицина і здоров'я

Зуби не на полицю: сучасне протезування зубів в Києві

Повернути красу та здоров'я посмішці можна у будь-якому віці за допомогою сучасного протезування зубів. Якщо вас цікавить, де в Києві знайти хорошого стоматолога - тоді ця стаття для вас.

16 квітня 2013 в 14:57

Естетична реставрація зубів або довіряйте свою посмішку стоматологу-художнику!

Хочете мати бездоганну посмішку? Шукаєте стоматолога-художника в Києві, який допоможе повернути красу ваших зубів? Тоді читайте про реставрацію зубів в Києві та кращу стоматологічну клініку.

11 квітня 2013 в 22:26

Гінкго Білоба - рослина, що продовжує життя

Гінкго білоба не випадково називають деревом, «що продовжує життя», символом стійкості і довголіття. Воно містить комплекс корисних речовин, що позитивно впливають при розладах мозкового кровообігу, запамороченні, розладах…

14 січня 2013 в 12:10

Історія чаю: звідки до нас прийшов улюблений напій

Батьківщина чаю є Південно-Західний Китай і прилеглі до нього райони Верхньої Бірми і Північного В'єтнаму. З чаєм пов'язана вся історія і культура Китаю. Традиція чаювання прийшла з найдавніших часів.

14 січня 2013 в 11:19

Сушені ягоди годжі - найкраще джерело поживних речовин

Ягоди - найбагатші у світі за поживними речовинами. Ягоди годжі – це червоні ягоди, які ростуть на кущах годжі (Lycium Barbarum). Вони ростуть у горах Китаю, Тібету і у Монголії. До традиційної китайської медицини, яка існує вже кілька тисяч років, входять 8 тисяч різноманітних рослин. На першому місці у цьому списку - ягоди годжі.

14 січня 2013 в 11:03

Виправлення прикусу: навіщо? як? де?

У вас далеко не голлівудська усмішка через неправильний прикус? Чим він загрожує? Який повинен бути правильний прикус? І куди потрібно звертатися з цією проблемою? З цими запитаннями ми і розберемося.

02 січня 2013 в 12:24

Все, що потрібно знати про вирівнювання зубів або зуби, шикуйсь!

Вони допомагають нам у вимові слів і звуків, з їх допомогою ми пережовуємо їжу. Без них немислима красива посмішка. Так, це зуби. Але зуби - це в той же час і проблема, яка турбує більше 85% всього населення. Про те, як досягти досконалості зубів, ми і поговоримо.

29 грудня 2012 в 08:54

Лікувальний масаж спини: ваше здоров'я - у надійних руках!

Сидяча робота, малорухливий спосіб життя, нестача часу на заняття спортом - все це призводить до розвитку захворювань спини. Щоденні навантаження на хребет в поєднанні з неправильним способом життя найчастіше стають причинами радикуліту, сколіозу, остеохондрозу та інших недуг.

17 грудня 2012 в 08:37

Хворобі - бій! Лікування остеохондрозу за допомогою тренажера-масажера Довгуна-Сергійчука

Фахівці Реабілітаційно-профілактичного центру "Уроки для хребта Довгуна-Сергійчука" довгі роки вивчали, якими саме методами можна вилікувати остеохондроз і які вправи найбільш корисні для хребта. Люди, які займаються за іхньою методикою, досягають вражаючих результатів: вони не лише повністю відновлюють функції хребта, але й оздоровлюють весь організм!

14 грудня 2012 в 12:50

Індивідуальна косметика: краса, що не вимагає жертв

Переважна більшість жінок купує косметичні засоби для догляду за зрілою шкірою, грунтуючись на рекламі та порадах подруг. «Масові» креми для обличчя чи повік, створені за певним шаблоном, не можуть забезпечити шкіру кожної жінки всіма необхідними корисними речовинами. Адже шкіра кожної людини - унікальна. Лабораторія індивідуальної косметики I.C.Lab пропонує ексклюзивні індивідуальні косметичні засоби, виготовлені спеціально для вашої шкріи.

05 грудня 2012 в 16:10

 
 
Показати ще