Статті

Сьогодні, 18 лютого, 05:23
  • Медицина і здоров'я

Хвороба замерзлих думок і почуттів... Або де проводять ефективне лікування наркоманії в Одесі?

Як назавжди вилікувати хворобу, яка стала "епідемією", читайте далі...

02 серпня 2012 в 17:05

Як жити «на повну котушку» і не хворіти, знає львівський цілитель Славолюб Богач

До нього за зціленням приїздять з усієї України та з-за кордону. Він допомагає навіть тоді, коли надії не залишилось, а традиційні методи лікування не принесли очікуваного результату. Він лікує руками та знає давні секрети здорового та щасливого життя. Сьогодні спадковий львівський цілитель Славолюб Богач розкриє деякі з них... Про його цінні поради та інше читайте далі...

02 серпня 2012 в 11:06

Як боротися з пролежнями або вибираємо протипролежневий матрац правильно!

Різні травми, серйозні захворювання систем організму найчастіше можуть стати причиною зміни звичного активного життя людини на лежачий. У таких ситуаціях важливо проводити профілактику розвитку пролежнів. Це є першим кроком до швидкого одужання хворого та ефективним способом попередження виникнення різноманітних ускладнень.

26 липня 2012 в 10:12

Ходунки для інвалідів як ваша надійна та стійка опора

Ходунки для інвалідів дозволяють підтримувати рівновагу, знижують навантаження на ноги і хребет при ходьбі.

25 липня 2012 в 12:39

Як вибрати інвалідні візки або правила комфортного пересування!

Інвалідні візки покликані дати більше можливостей людям, що мають обмеження в пересуванні. Правильно вибрані інвалідні візки дозволяють полегшити пересування та попереджують зіткнення і тертя ділянок тіла об бічні стінки. Як правильно вибрати інвалідні візки - читайте далі.

25 липня 2012 в 12:33

Епоха лазерного лікування або в чому особливості та переваги лазерної терапії?

Сьогодні з допомогою лазеру можна вилікувати мало не всі хвороби. Це звичайно перебільшення, але тим не менше лазерна терапія сьогодні використовується для лікування досить широкого спектру захворювань, починаючи від патології шкіри і підшкірно-жирової клітковини до запальних захворювань дихальної та сечостатевої систем, хвороб нервової, ендокринної та серцево-судинної систем.

24 липня 2012 в 15:08

Лікуйтеся руками, а не таблетками! Мануальна терапія ефективно позбавляє від багатьох захворювань хребта

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я 80% населення має клінічні прояви захворювань хребта, а періодичні болі і дискомфорт у спині сьогодні - є проблемою практично для всіх — як для молодих, так і для літніх.

23 липня 2012 в 10:07

Брекети - ефективний дизайн вашої посмішки

Гарна посмішка дуже важлива для того, щоб людина відчувала себе впевнено. Але такі проблеми як неправильний прикус, нерівні зуби дуже знижують самооцінку. Ви можете вирішити ці проблеми за допомогою фахівців компанії Фенікс-Дент. Ми подаруємо вам бездоганну посмішку з допомогою установки брекетів.

25 червня 2012 в 12:01

Дизель генератор в секторі охорони здоров'я

Компанія НТТ-Енергія пропонує типове рішення щодо усунення можливості відсутності електроенергії в медичних установах.

31 травня 2012 в 09:44

Медикаментозне переривання вагітності без шкоди для здоров'я

Вагітність - це особливий момент в житті кожної жінки. Хтось чекає цього періоду з нетерпінням протягом тривалого часу, іншим — доля підносить це як сюрприз. Однак, є і такі жінки, хто з тих чи інших причин не може народити дитину. Фактори, які можуть завадити появі на світ маленькому організму можуть бути різними - проблеми зі здоров'ям у жінки, фінансовий стан, психологічні та особисті проблеми.

16 травня 2012 в 10:21

 
 
Показати ще