Статті

Сьогодні, 20 березня, 15:58
  • Медицина і здоров'я

Вертикалізатор допомагає хворим піднятися...

Незамінним помічником при ДЦП, м'язовій дистрофії, розсіяному склерозі є вертикалізатор. Вертикалізатор - це самостійний пристрій, що використовується для профілактики та пом'якшення прояву негативних фізіологічних та психологічних наслідків тривалий перебування в положенні сидячи і лежачи.

26 липня 2012 в 15:14

Як кинути палити? Або усі переваги кисневих концентраторів!

Важке, забруднене повітря, побутовий пил та інші джерела забруднення здатні у прямому сенсі слова перекрити кисень. Звідси і постійні головні болі, безсоння, проблеми з серцем та низка інших захворювань. Проте, на щастя, проблема нестачі кисню, сьогодні успішно вирішується. І компанія “ОСД” як ніхто краще знає, як боротися з нею.

26 липня 2012 в 12:21

Лікуйтеся руками, а не таблетками! Мануальна терапія ефективно позбавляє від багатьох захворювань хребта

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я 80% населення має клінічні прояви захворювань хребта, а періодичні болі і дискомфорт у спині сьогодні - є проблемою практично для всіх — як для молодих, так і для літніх.

23 липня 2012 в 10:07

Брекети - ефективний дизайн вашої посмішки

Гарна посмішка дуже важлива для того, щоб людина відчувала себе впевнено. Але такі проблеми як неправильний прикус, нерівні зуби дуже знижують самооцінку. Ви можете вирішити ці проблеми за допомогою фахівців компанії Фенікс-Дент. Ми подаруємо вам бездоганну посмішку з допомогою установки брекетів.

25 червня 2012 в 12:01

Дизель генератор в секторі охорони здоров'я

Компанія НТТ-Енергія пропонує типове рішення щодо усунення можливості відсутності електроенергії в медичних установах.

31 травня 2012 в 09:44

Медикаментозне переривання вагітності без шкоди для здоров'я

Вагітність - це особливий момент в житті кожної жінки. Хтось чекає цього періоду з нетерпінням протягом тривалого часу, іншим — доля підносить це як сюрприз. Однак, є і такі жінки, хто з тих чи інших причин не може народити дитину. Фактори, які можуть завадити появі на світ маленькому організму можуть бути різними - проблеми зі здоров'ям у жінки, фінансовий стан, психологічні та особисті проблеми.

16 травня 2012 в 10:21

Кодування від алкоголізму: методи та їх ефективність

В наш час алкоголізм - це біда всього людства. Багато родин страждають від того, що у них живуть алкоголіки, багато людей помирають від алкоголізму. Можна шукати безліч причин чому людина починає зазирати у чарку. Ці фактори у кожного особисті. Та як би там не було, наявність чи відсутність причини споживання алкоголю, проблеми не змінює. Алкоголь і далі продовжує знищувати людей. Варто зауважити, що з кожним роком алкоголізм стає молодшим.

15 травня 2012 в 09:52

Денні чи нічні лінзи? Переваги ортокератології

Не секрет, що корекція окулярами чи звичайними контактними лінзами не відповідає вимогам сучасного динамічного життя, особливо у дітей та підлітків. Вона створює деякі незручності та обмеження, як при занятті спортом, так і у повсякденних справах. Некорегована короткозорість призводить до її прогресування. А досягаючи високого ступеня, міопія може ускладнитись відшаруванням сітківки, центральною дегенерацією чи крововиливами, тобто фактично втратою зору.

25 квітня 2012 в 09:42

Що краще: окуляри, лінзи. чи лазерна корекція?

Найпоширенішою причиною зниження зору як у дорослих, так і у дітей вважають аномалії рефракції, тобто погрішності в заломній силі ока через індивідуальні особливості будови його оптичних середовищ, найчастіше рогівки. Найпоширенішими способами скорегувати цей недолік досі є носіння окулярів, контактних лінз, чи лазерна корекція.

25 квітня 2012 в 09:29

Крос-лінкінг. Інновації у лікуванні кератоконусу

Крос-лінкінг – це найновіша методика лікування кератоконусу та інших дистрофічних недуг рогівки, що була розроблена в 90-х роках минулого століття та широко використовується у передових іноземних офтальмологічних клініках…

25 квітня 2012 в 08:21

 
 
Показати ще