Статті

Сьогодні, 16 грудня, 18:49
  • Медицина і здоров'я

Як зберегти зуби білими?!

Відбілювання зубів - чи не найпопулярніша стоматологічна процедура сьогодні. Про гарну голлівудську посмішку мріє кожен. Якщо природа обділила вас білосніжною посмішкою, все ж цю проблему можна вирішити. Стоматологи компанії Фенікс-Дент знають як це зробити!

01 червня 2011 в 12:30

Озонатори: дієвий засіб знезараження води й повітря

Озон-це нестійкий трьохатомний кисень, що володіє найсильнішими знезаражувальні властивості і є сильним окислювачем. Озон руйнує органічні сполуки і мікроорганізми, при цьому розкладаючись на кисень. Озон отримують при коронному (тихому) розряді, який утворюється між електродами. Такі апарати називаються генераторами озону або озонаторами.

13 травня 2011 в 14:57

Що краще - денні чи нічні лінзи?

06 квітня 2011 в 12:14

Слово психолога

21 березня 2011 в 14:15

Що ми їмо, або як зберегти своє здоров'я

Чим харчуються люди в сучасному світі, і зокрема українці? Чи знають вони які продукти обирають, і яким чином їх вживання позначається на їхньому здоров'ї чи нездоров'ї? Чи знаємо МИ, скільки свого життя забираємо в себе тими чи іншими ласощами?

24 лютого 2011 в 15:37

Корисні і лікувальні властивості малини

Малина, будучи однією з найулюбленіших і смачних ягід, володіє потужними корисні лікарські (цілющими) властивостями. Малина широко застосовується в народній медицині для запобігання і лікування багатьох недуг і захворювань.

31 січня 2011 в 17:07

Хурма - їжа богів

На базарах і в магазинах з приходом пізньої осені з'являються плоди хурми яскраво-помаранчевого кольору. Хурма з перської мови перекладається як фінік, переклад з латинської означає «їжа богів». Хороший фрукт має солодкий смак, оскільки цукор становить одну четверту його маси. Завдяки цьому, якщо взяти з собою на роботу кілька дозрілих плодів хурми - голод буде не страшний. Вона має не тільки прекрасні смакові якості, але і живильну енергією, є повноцінним набором вітамінів і мінералів.

31 січня 2011 в 16:55

Позбуваємось офісних хвороб, доки вони не позбулись нас

Існує ряд офісних хвороб, які неминучі для пасивних працівників. Однак уникнути їх можна за допомогою елементарних правил. У даному матеріалі мова йтиме саме про те, як не підчепити прості, але все ж неприємні захворювання.

28 січня 2011 в 12:57

Посмішка - шлях до успіху... або як зберегти зуби здоровими

Важко не погодитися з думкою, що посмішка — найкраща косметика! Проте, нині “голлівудська посмішка”, “зуби як перлини”, “сліпуча посмішка” - компліменти, які можна, “приписати” не усім. Оскільки від природи красиві, здорові зуби зустрічаються рідко.

27 січня 2011 в 12:10

Офісні хвороби! Знайте ворога в обличчя!

Офісні працівники більше третини свого життя проводять сидячи. На роботі вони сидять мінімум, як 8-ми годинний робочий день. Прийшовши додому, роблять всі основні домашні справи і знову ж таки зручно сідають біля телевізорів. Вони змінюють положення тіла на тривалий час лише в період сну, однак назвати його сприятливим для спини після сидячого робочого дня не те що важко, але й не можливо.

26 січня 2011 в 14:45

Плюси і мінуси лікарняної каси

Проект лікарняні каси нарешті запрацював на повну потужність: за даними на 13 січня близько 1 тис. киян вже оформили членство. Для цього відкрито особовий рахунок у банку, де можна сплатити внески, щоб через три місяці з квитанціями прийти в найближчу з філій лікарняної каси та отримати іменну членську картку. Лікарняна каса врятує киян і приїжджих від зайвих витрат і дозволить заощадити на обстеженні та лікуванні, обіцяють чиновники. Щоправда, наскільки це відповідає дійсності - питання спірне.

18 січня 2011 в 08:10

Прянощі допоможуть подолати застуду

Ось і настав час, коли ми все частіше зустрічаємо чхаючих і кашляючих людей. Про те, виявляється застуду можна подолати не лише приймаючи антибіотики та розрекламовані противірусні препарати, а й за допомогою звичайних прянощів.

10 січня 2011 в 16:22

 
 
Показати ще