Статті

Сьогодні, 25 червня, 06:34
  • Наука і технології

Як правильно вибрати пошукові системи для собак?

Втрата улюбленої собаки - це ніщо інше як сімейна трагедія. Для того, щоб уникнути таких випадків доцільно використовувати пошукові системи для собак. Це справжня знахідка для господарів, адже з його допомогою в будь-який…

01 вересня 2014 в 10:00

Електронна огорожа для собак і всі переваги її використання

Злий пес / хороший пес Будь-який собака, перебуваючи на дачі або у приватному будинку, - це вірний захисник від злодіїв. Але не варто забувати про те, що насамперед ця тварина любить трішки (або «не трішки») побешкетувати…

29 серпня 2014 в 12:00

Пневматичні розподільники: посібник для чайників!

Всім відомо, для чого потрібні пневморозподільники? Вони змінюють напрямок, запускають і зупиняють потоки стисненого повітря. Це відбувається в пневматичній або гідравлічній системі. На розподільник здійснюється зовнішній керуючий вплив. Вам відомо, а багато хто може не знати. Давайте розберемося з усіма тонкощами пневматичних розподільників прямо зараз.

01 листопада 2013 в 15:38

Електронашийник для собак: перетворіть свого чотириногого хулігана в дисциплінованого розумного пса

Ваша собака не реагує на традиційні методи навчання? У Вас вже не вистачає сил та терпіння на тренування домашнього улюбленця? Вас більше не приваблює альтернатива «бути вигуляним собакою»? Електронашийник – ось, що допоможе!

18 вересня 2013 в 10:00

Біпер для собаки – незамінна річ під час полювання з домашнім улюбленцем

Не вдається контролювати собаку під час полювання? Нуль здобичі та безліч проблем? Ваше мисливство перетворилося на марну трату часу? Біпер для собаки – вдале вирішення цієї проблеми…

17 вересня 2013 в 10:00

Флексодрук: маленький секрет великого успіху вашої продукції

Як ви думаєте, що приваблює покупця до якогось товару на полиці магазину? Звичайно ж, це зовнішній вигляд продукту, тобто її упаковка. Тому виробники часто «ламають голову» над тим, як зробити зовнішній вигляд своїх товарів ще більш привабливим. Флексодрук є однією з найпопулярніших послуг, що замовляються в типографії. Що таке флексодрук, як він використовується і яку роль відіграє в рекламній поліграфії. Відповіді на ці питання, ви знайдете в статті.

24 січня 2013 в 16:11

Тонке мистецтво і сучасні технології, об'єднані в цифровому друці на металі

Друк на металі можна застосовувати в будь-якій сфері нашого життя: ви можете ефектно оформити дипломи, нагороди, медалі, сертифікати, вивіски, персональні ідентифікатори та пам'ятні подарунки. І з кожним днем цією унікальною…

21 січня 2013 в 11:23

Виготовлення хрестів зі штучного золота: економте кошти на золоті справи!

Науково-виробнича компанія ЛАД пропонує виготовлення хрестів з металу, що за зовнішнім виглядом та якісними властивостями не поступається золоту. Середній термін експлуатації таких виробів - понад 50 років. Водночас, вартість у кілька разів нижча, ніж ціна на аналогічні вироби з сусальним золотом чи позолотою.

08 листопада 2012 в 10:15

Щоб було менше шуму: нашийники для собак анти-гавкіт

Багато власників собак, незважаючи на глибоку прихильність до своїх вихованців, час від часу відчувають почуття досади через безперервне гавкання своїх домашніх охоронців. Однак є дуже гуманний вихід з даної ситуації - система контролю гавкоту собак NUM'AXES, яка навчить Вашого пса хорошим манерам.

22 жовтня 2012 в 11:30

Розвінчуємо міфи про електронашийники для собак

Для когось застосування електронашийників - зовсім невідома техніка дресирування, хтось таврує її застосування ганьбою, а хтось рекомендує її як панацею. Є, однак, цілком очевидний факт: сьогодні в Україні одиниці знають, про що говорять, розмірковуючи про застосування ЕО.

22 жовтня 2012 в 10:09

 
 
Показати ще