Статті

Сьогодні, 27 квітня, 00:03
  • Наука і технології

Щоб було менше шуму: нашийники для собак анти-гавкіт

Багато власників собак, незважаючи на глибоку прихильність до своїх вихованців, час від часу відчувають почуття досади через безперервне гавкання своїх домашніх охоронців. Однак є дуже гуманний вихід з даної ситуації - система контролю гавкоту собак NUM'AXES, яка навчить Вашого пса хорошим манерам.

22 жовтня 2012 в 11:30

Розвінчуємо міфи про електронашийники для собак

Для когось застосування електронашийників - зовсім невідома техніка дресирування, хтось таврує її застосування ганьбою, а хтось рекомендує її як панацею. Є, однак, цілком очевидний факт: сьогодні в Україні одиниці знають, про що говорять, розмірковуючи про застосування ЕО.

22 жовтня 2012 в 10:09

Лічильники тепла та води Х12: сучасна якість

Вимірювальні прилади з автономним живленням, розрахованим на роки, сьогодні вже не рідкість. Також часто використовуються двоканальні прилади з вбудованим багатомовним меню та можливістю зчитувати дані з комп'ютера. Сьогодні це вже норма для лічильників тепла і витратомірів. Прогрес рухається до повсюдного впровадження багатоканальних лічильників тепла і води в житлових і виробничих будівлях, магазинах і офісах.

19 квітня 2012 в 10:07

Пневмопошта: вчора, сьогодні, завтра...

Іноді буває цікаво зазирнути в минуле, і прочитати прогнози футурологів того часу, які роблять ставку на ту чи іншу технологію, яка надалі або розвивається, або ж помирає. Цікавим з цієї точки зору є такий популярний і нині засіб комунікацій, як пневмопошта.

17 квітня 2012 в 15:45

Електроприводи з інтелектом - технологія «4-в-1»

Нові електроприводи з MFT-технологією компанії «Belimo» для заслінок і клапанів систем клімат-контролю виглядають на перший погляд майже так само, як звичайні електроприводи. Вони теж прості у встановленні, підключенні і експлуатації.

10 лютого 2012 в 16:03

Як правильно вибрати колеса для візків

Колеса для візків були вперше використані одним із самих найбільших вчених в історії людства - Ісааком Ньютоном.

08 лютого 2012 в 14:41

Різновиди парафінів і їх застосування

Спектр використання парафіну і його похідних дуже широкий. В даний час широке застосування парафіну зумовлюють і його хіміко-фізичні показники і важливі економічні фактори: доступність і низька вартість.

18 січня 2012 в 10:25

Надпровідник нітрид титану - надізолятор?

Нітрид титану - з'єднання титану та азоту, отримується азотуванням титану при 1200 ° C або іншими способами. Нітрид титану застосовується як жароміцний матеріал, використовується в мікроелектроніці як дифузійний бар'єр спільно з мідною металізацією та в інших областях.

24 листопада 2011 в 14:51

Консервація старожитностей за допомогою стереомікроскопії

Старожитності, що пережили більше, як 50 років, заведено називати антикваріатом. В це поняття входять будь-які речі, у тому числі й предмети мистецтва. Цінність антикваріату з роками зростає, однак для точного визначення вартості речі, її віку, а також правильного зберігання необхідне спеціалізоване обладнання.

14 листопада 2011 в 10:14

Еластомери ППУ: ефективність на випередження

Поліуретанові еластомери, які не мають аналогів за експлуатаційними показниками, стають все більш використовуваним матеріалом в сучасній промисловості і будівельних роботах.

25 жовтня 2011 в 08:18

 
 
Показати ще