Статті

Сьогодні, 23 жовтня, 18:19
  • Наука і технології

Вітре, вітре, ти могутній: переваги вітряних генераторів

Вітряні генератори (вітряні електростанції) - це установки, що перетворюють кінетичну енергію вітру в електричну енергію. Вітряні генератори - економічне джерело альтернативної електроенергії. Основними перевагами вітряних генераторів є їх екологічність, економічність і автономність.

24 травня 2012 в 15:21

Системи гарантованого електроживлення – кращий захист від непередбачуваних збоїв в електропостачанні

Якісна робота різного електрообладнання в першу чергу залежить від якості електропостачання. Техніка та обладнання, яке входить до складу будь-якого підприємства, як правило, відповідає найвищим вимогам до надійності електропостачання.

07 травня 2012 в 16:21

Різновиди парафінів і їх застосування

Спектр використання парафіну і його похідних дуже широкий. В даний час широке застосування парафіну зумовлюють і його хіміко-фізичні показники і важливі економічні фактори: доступність і низька вартість.

18 січня 2012 в 10:25

Надпровідник нітрид титану - надізолятор?

Нітрид титану - з'єднання титану та азоту, отримується азотуванням титану при 1200 ° C або іншими способами. Нітрид титану застосовується як жароміцний матеріал, використовується в мікроелектроніці як дифузійний бар'єр спільно з мідною металізацією та в інших областях.

24 листопада 2011 в 14:51

Консервація старожитностей за допомогою стереомікроскопії

Старожитності, що пережили більше, як 50 років, заведено називати антикваріатом. В це поняття входять будь-які речі, у тому числі й предмети мистецтва. Цінність антикваріату з роками зростає, однак для точного визначення вартості речі, її віку, а також правильного зберігання необхідне спеціалізоване обладнання.

14 листопада 2011 в 10:14

Еластомери ППУ: ефективність на випередження

Поліуретанові еластомери, які не мають аналогів за експлуатаційними показниками, стають все більш використовуваним матеріалом в сучасній промисловості і будівельних роботах.

25 жовтня 2011 в 08:18

Економічність і надійність азбестоцементних технологій

Азбестоцементні листи, азбестоцементні труби і конструкції на їх основі отримують все більш широке поширення в будівництві. Будь-які азбестоцементні вироби є не чим іншим, як міцним каменем, в якому волокна азбесту монол…

13 жовтня 2011 в 09:12

Такі картини зігрівають не лише душу

Твори мистецтва, які виконують роль обігрівачів, а саме керамічні картини з підігрівом - досить нетривіальна річ, до того ж ефективний прилад для обігріву будь-яких приміщень.

12 жовтня 2011 в 09:42

Баки-акумулятори - інвестиція в майбутнє

Нові способи отримання теплової енергії вимагають застосування засобів для акумуляції та нагромадження тепла. Важливим елементом в цьому становлять акумуляційні баки. Через розділення виготовлення енергії та її споживання можна оптимально та безпечно експлуатувати опалювальні твердопаливні котли, сонячні радіатори, електрокотли (через застосування багатотарифних лічильників), теплові насоси тощо.

26 вересня 2011 в 08:48

Яким має бути приміщення для нанесення порошкових фарб

При проектуванні і будівництві ділянки або цеху для фарбування з використанням порошкових лакофарбових матеріалів слід враховувати необхідні вимоги до приміщення, в якому буде розміщено виробниче обладнання.

29 серпня 2011 в 15:31

 
 
Показати ще