Статті

Сьогодні, 23 жовтня, 18:17
  • Наука і технології

Автоматизація з Вентс: електроніка плюс інтелект

Наступним етапом запровадження програмованих мікроконтролерів у нових продуктах компанії "Вентс" є розробка та початок виробництва сімейства регуляторів-трансформаторів TSC.

28 квітня 2011 в 11:56

Захист дверних прорізів приміщень - повітряні завіси серії ПВЗ

Повітряні завіси серії ПВЗ призначені для захисту від проникнення холодного або теплого повітря з вулиці до дверних або воротних прорізів приміщень.

27 квітня 2011 в 16:29

Як правильно вибрати ноутбук

Ноутбуки впевнено витісняють традиційні персональні комп'ютери. Їх різноманіття на полицях магазинів милує око та зачаровує свідомість. Перед тим, як обирати ноутбук, виріште, навіщо він вам потрібен. Саме від виконуваних функцій буде залежати конфігурація, зовнішній вигляд лептопа, його можливості і вартість.

21 січня 2011 в 17:40

Природні катаклізми: Чим загрожує смерть Гольфстріму

Нафтова катастрофа в Мексиканській затоці у 2010 році може мати значно серйозніший вплив на планету. Велика кількість вуглеводнів та хімічних концентратів, які потрапили у води океану загрожують змінити властивості Гольфстріму - течії, яка несе тепло і життя Європейському континенту. Вже зараз ми спостерігаємо певні ознаки кліматичного дисбалансу, який загрожує перетворитись у новий льодовиковий період.

20 січня 2011 в 09:29

Що таке свідоцтво про визнання відповідності (Свідоцтво про визнання відповідності)?

Свідоцтво про визнання відповідності (іноземного сертифіката) - документ, що свідчить про визнання іноземних документів про підтвердження відповідності продукції вимогам законодавства України.

15 січня 2011 в 17:24

Іонне тонування скла

Світові будівельні компанії пропонують як безбарвне, так і напівпрозоре дзеркальне скло в різній колірній гаммі. Його застосування у будівництві зумовлено простотою виготовлення і незначною вартістю вихідних сировинних матеріалів.

11 січня 2011 в 10:29

Перетворювачі частоти - Ваші економні помічники!

Компанія «Южреммонтаж» пропонує Вашій увазі сучасну систему управління електроприводами на базі частотних перетворювачів.

06 грудня 2010 в 12:00

Екологічно чисті ручки від компанії ТМ Viva Pens

Компанія «Деварос» представляє ручки з матеріалу, який піддається повному біологічному розкладанню

27 серпня 2010 в 12:00

Кондиціонери та системи вентиляції: тонкощі експлуатації

Кондиціонер, як і будь-який предмет побутової техніки, вимагає догляду. При правильній експлуатації він прослужить довго, а Ви зможете заощадити - адже не доведеться витрачати гроші на ремонт або, ще гірше, на покупку нового…

16 листопада 2009 в 12:00

Сонячні батареї

Сонячна батарея - джерело електричного струму використовує фотоелектричні перетворювачі.

29 січня 2009 в 12:00

 
 
Показати ще