Статті

Сьогодні, 17 серпня, 20:32
  • Спорт

Головна складова успіху вашого боулінг-центру. Обираємо обладнання для боулінгу

Від чого залежить комерційний успіх боулінг-центру? Безумовно, від правильного вибору обладнання для боулінгу. Як же вибрати якісне обладнання для боулінгу?

27 травня 2013 в 10:40

Що краще: купити тренажер чи ходити в тренувальний зал?

Ви бажаєте привести себе в гарну фізичну форму, і задумалися про те, що для Вас краще - ходити в спортзал чи купити тренажер собі додому. Якщо ви ще не зважилися придбати спортивне обладнання, наведемо причини, чому краще мати власний тренажер вдома.

14 травня 2013 в 08:20

Улюблена гра мільйонів починається з футбольних воріт

Хоча давно вже стихли захоплені крики фанатів Євро 2012, це не означає, що футбол втратив свою популярність. Футбол - це давно вже не просто гра. Це своєрідний культ. Спосіб життя мільйонів людей по всьому світу.

30 жовтня 2012 в 12:26

Купуйте надійний баскетбольний щит і ... закидайте триочковий!

Баскетбол є однією з найпопулярніших і найбільш захоплюючих спортивних ігор на всій Землі. У нього грають мільйони людей по всьому світу. Ця гра не має вікових або географічних обмежень. Фанати баскетболу - ця своя маленька субкультура, зі своїм світоглядом і стилем життя.

29 жовтня 2012 в 17:56

Найкращий друг туриста - міцний, практичний та функціональний рюкзак Beskid!

Жоден турист не вирушить в похід без рюкзака. Це диво людської винахідливості і практичності здатне вмістити все, що може знадобитися в подорожі. А продумана конструкція рюкзака дозволить правильно розподілити навантаження, щоб максимально зберегти сили його власника.

18 жовтня 2012 в 13:07

Доріжки для боулінга - якість від світових виробників

Компанія Домінант пропонує доріжки для боулінгу, виготовлені за передовими технологіями.

18 травня 2012 в 17:07

Стіл для армреслінгу - грай за правилами!

Армреслінг — це один із найдревніших видів спорту, батьківщиною якого вважається Америка. Якщо важко сказати, коли саме зародився армрестлінг, то назвати час його офіційного становлення як виду спорту цілком можливо. 1952 американський журналіст Білл Соберанесу в одному з барів каліфорнійського містечка Петалума організував перші офіційні змагання з боротьби на руках.

14 листопада 2011 в 14:23

Футбольні ворота в офісі?! Готуємося до Євро-2012!

Футбол - це мистецтво! Футбол — це більше ніж гра! Це життя... Якщо для Вас ці вислови давно стали постулатами, але Ви не гравець футбольної команди, а лише її фанат або просто прихильник футболу, тоді варіанти. як можна вдало “пришвартувати” футбольні ворота на власному газоні чи у дитячій кімнаті, Вам обов’язково сподобаються.

22 березня 2011 в 12:36

Спортивне покриття

Зараз поліуретанові підлоги щось більше, ніж просто високоякісне спортивне покриття.

06 грудня 2010 в 12:00

 
 
Показати ще