Статті

Сьогодні, 26 квітня, 19:50
  • Спорт

Надійний баскетбольний щит - запорука якісної і безпечної гри

Кожен з хоча б кілька разів грав у баскетбол або спостерігав за грою. Не важливо де це було - на шкільному майданчику або в вищій лізі. Кожен з нас знає, що центр цієї гри становить баскетбольний кошик і баскетбольний щит…

02 квітня 2014 в 09:01

Що треба зробити перед походом в тренажерний зал (Коростишів)?

Навіщо люди відвідують тренажерні зали, зокрема і розташований у Коростишеві? Для тих, хто тільки збирається туди вирушити або роздумує над поставленим питанням, відповідаємо: щоб відкоригувати свою фігуру. Заняття в «тренажерці» - це один із способів тримати себе в тонусі, виглядати так, як самому цього хочеться. Але щоб домогтися найкращих результатів, треба знати деякі нюанси. Про них читайте далі.

13 січня 2014 в 10:37

Дитячі гірки вибираємо обдумано

28 листопада 2013 в 12:22

Що краще: купити тренажер чи ходити в тренувальний зал?

Ви бажаєте привести себе в гарну фізичну форму, і задумалися про те, що для Вас краще - ходити в спортзал чи купити тренажер собі додому. Якщо ви ще не зважилися придбати спортивне обладнання, наведемо причини, чому краще мати власний тренажер вдома.

14 травня 2013 в 08:20

Амуніція для футзалу: вибираємо футбольне взуття правильно

Якщо хочете отримувати позитивні емоції і задоволення від гри у футзал, бажаєте бути впевненими в собі, виходячи на футбольне поле, тоді - тренуйтеся... і читайте цей матеріал. Адже тут ми поговоримо про те, без чого неможлива…

23 квітня 2013 в 09:56

Баскетбольні стійки: правильно вибираємо обладнання для баскетболу

Баскетбол - одна з найпопулярніших ігор сучасності. У неї грають не тільки на професійних іграх і змаганнях, але й на уроках фізкультури, на спортивних майданчиках і в дворах. Як і будь-який інший вид спорту, баскетбол потребує спеціалізованого обладнання. На цьому етапі найчастіше і з'являються проблеми з вибором якісного спортивного інвентарю. Детальніше про це далі.

18 лютого 2013 в 10:06

Якісна гра в футбол починається з правильного вибору футбольних воріт

Про "справжні" футбольні ворота мріють усі діти. Сьогоднішній ринок спортивного обладнання надає величезний вибір футбольних воріт в залежності від ваших вимог і стану вашого гаманця. Не варто скептично ставитися до подібної пропозиції, адже обладнаний футбольними воротами спортивний майданчик не тільки принесе радість дітям, але привчить їх до спорту.

15 лютого 2013 в 15:57

Все, що потрібно знати про волейбольні стійки, ви прочитаєте тут

Облаштувати спортивний майданчик або шкільний спортзал, при належному бажанні, сьогодні можна без особливих зусиль. При цьому не обов'язково обмежувати себе якимось певним видом спорту. На сьогоднішній день особливою популярністю користується спортивний інвентар для баскетболу, футболу та волейболу. Саме про останній і піде мова в нашій статті.

15 лютого 2013 в 14:56

Улюблена гра мільйонів починається з футбольних воріт

Хоча давно вже стихли захоплені крики фанатів Євро 2012, це не означає, що футбол втратив свою популярність. Футбол - це давно вже не просто гра. Це своєрідний культ. Спосіб життя мільйонів людей по всьому світу.

30 жовтня 2012 в 12:26

Купуйте надійний баскетбольний щит і ... закидайте триочковий!

Баскетбол є однією з найпопулярніших і найбільш захоплюючих спортивних ігор на всій Землі. У нього грають мільйони людей по всьому світу. Ця гра не має вікових або географічних обмежень. Фанати баскетболу - ця своя маленька субкультура, зі своїм світоглядом і стилем життя.

29 жовтня 2012 в 17:56

Найкращий друг туриста - міцний, практичний та функціональний рюкзак Beskid!

Жоден турист не вирушить в похід без рюкзака. Це диво людської винахідливості і практичності здатне вмістити все, що може знадобитися в подорожі. А продумана конструкція рюкзака дозволить правильно розподілити навантаження, щоб максимально зберегти сили його власника.

18 жовтня 2012 в 13:07

 
 
Показати ще