Статті

Сьогодні, 22 лютого, 18:20
  • Спорт

Дитячі гірки вибираємо обдумано

Дитячі гірки вибираємо обдумано. Поради від компанії "Батут Пром"

28 листопада 2013 в 12:22

Столи для більярду: як зробити правильний вибір

Сьогодні вибір більярдів, доступних покупцям України, багатий як ніколи. Розмаїття, представлене в салонах, радує око, але робить покупку нелегкою справою. Як правильно вибрати і не прогадати, щоб не було прикро за безцільно витрачені гроші? Дізнавайтеся зі статті!

07 жовтня 2013 в 10:50

Баскетбольні стійки: правильно вибираємо обладнання для баскетболу

Баскетбол - одна з найпопулярніших ігор сучасності. У неї грають не тільки на професійних іграх і змаганнях, але й на уроках фізкультури, на спортивних майданчиках і в дворах. Як і будь-який інший вид спорту, баскетбол потребує спеціалізованого обладнання. На цьому етапі найчастіше і з'являються проблеми з вибором якісного спортивного інвентарю. Детальніше про це далі.

18 лютого 2013 в 10:06

Якісна гра в футбол починається з правильного вибору футбольних воріт

Про "справжні" футбольні ворота мріють усі діти. Сьогоднішній ринок спортивного обладнання надає величезний вибір футбольних воріт в залежності від ваших вимог і стану вашого гаманця. Не варто скептично ставитися до подібної пропозиції, адже обладнаний футбольними воротами спортивний майданчик не тільки принесе радість дітям, але привчить їх до спорту.

15 лютого 2013 в 15:57

Все, що потрібно знати про волейбольні стійки, ви прочитаєте тут

Облаштувати спортивний майданчик або шкільний спортзал, при належному бажанні, сьогодні можна без особливих зусиль. При цьому не обов'язково обмежувати себе якимось певним видом спорту. На сьогоднішній день особливою популярністю користується спортивний інвентар для баскетболу, футболу та волейболу. Саме про останній і піде мова в нашій статті.

15 лютого 2013 в 14:56

Улюблена гра мільйонів починається з футбольних воріт

Хоча давно вже стихли захоплені крики фанатів Євро 2012, це не означає, що футбол втратив свою популярність. Футбол - це давно вже не просто гра. Це своєрідний культ. Спосіб життя мільйонів людей по всьому світу.

30 жовтня 2012 в 12:26

Купуйте надійний баскетбольний щит і ... закидайте триочковий!

Баскетбол є однією з найпопулярніших і найбільш захоплюючих спортивних ігор на всій Землі. У нього грають мільйони людей по всьому світу. Ця гра не має вікових або географічних обмежень. Фанати баскетболу - ця своя маленька субкультура, зі своїм світоглядом і стилем життя.

29 жовтня 2012 в 17:56

Найкращий друг туриста - міцний, практичний та функціональний рюкзак Beskid!

Жоден турист не вирушить в похід без рюкзака. Це диво людської винахідливості і практичності здатне вмістити все, що може знадобитися в подорожі. А продумана конструкція рюкзака дозволить правильно розподілити навантаження, щоб максимально зберегти сили його власника.

18 жовтня 2012 в 13:07

Доріжки для боулінга - якість від світових виробників

Компанія Домінант пропонує доріжки для боулінгу, виготовлені за передовими технологіями.

18 травня 2012 в 17:07

Стіл для армреслінгу - грай за правилами!

Армреслінг — це один із найдревніших видів спорту, батьківщиною якого вважається Америка. Якщо важко сказати, коли саме зародився армрестлінг, то назвати час його офіційного становлення як виду спорту цілком можливо. 1952 американський журналіст Білл Соберанесу в одному з барів каліфорнійського містечка Петалума організував перші офіційні змагання з боротьби на руках.

14 листопада 2011 в 14:23

 
 
Показати ще