Статті

Сьогодні, 20 травня, 13:26
  • АПК, сільське господарство

Найпопулярніше насіння томатів оптом. Яке насіння купувати, щоб залишатися на піку продажів?

А ви вже знаєте насіння томатів варто купувати, щоб на нього був попит у майбутньому посівному році? Ні? Тоді швидше читайте статтю.

05 грудня 2013 в 12:08

Потужні лінії гранулювання або Якомога більше комбікорму та пелет

Задумалися про виробництво комбікорму або пелет? Думаєте, варто чи ні, якщо так, то з чого почати і як би краще все зробити? Пропоную роздумувати, відштовхуючись від основ, від суті продукції та процесу виготовлення. Адже щоб добитися хорошого результату, треба знати всі нюанси. Треба знайти продуктивне обладнання - лінії гранулювання. Без них нікуди.

04 грудня 2013 в 09:50

Диво-лікар – королева Ехінацея

05 листопада 2013 в 17:10

Вибираємо насіння ячменю: корисні поради

Якщо Ви зазнали невдачі або робите тільки перші кроки у вирощуванні ячменю, тоді Вас зацікавлять наші поради. Як правильно обирати насіння ячменю, які сорти варто купувати і де в Україні знайти недорогий та якісний посівний матеріал – про це читайте далі…

21 жовтня 2013 в 10:30

Насіння сої: в чому секрет хорошого врожаю?

Плануєте вирощувати сою на своїй присадибній ділянці? Тоді Вам варто прочитати декілька порад та звернути свою увагу на українське господарство "МТД". Саме воно виготовляє якісне насіння сої, яке неодмінно принесе Вам хороші врожаї.

21 жовтня 2013 в 09:30

Нехай ростуть та плодоносять: елітні сорти саджанців винограду!

Виноградную косточку в тёплую землю зарою, И лозу поцелую, и спелые гроздья сорву,И друзей созову, на любовь своё сердце настрою,А иначе зачем на земле этой вечной живу. Б.Окуджава Величезна любов до землі та до винограду…

16 жовтня 2013 в 15:58

Головне про станок для обробки копит КРС або Чому нові копита не купиш?

Здорове поголів'я худоби - це ключ до усіх замків успішної фермерської діяльності. А регулярна обробка копит ВРХ - це запорука того ж здоров'я. Про головне, що мають знати фермери та власники сільськогосподарських підприємств, читайте далі...

15 жовтня 2013 в 14:57

Малина Фенікс - на заздрість конкурентам або 5 головних переваг на користь сорту!

Вибрати морозостійкий сорт малини - питання № 1 для усіх аграріїв та садівників. Читайте далі про один із сортів малини, якому не тільки не страшні морози, але і різноманітні хвороби.

11 жовтня 2013 в 14:00

Садоводи усієї України, єднайтеся... і купуйте саджанці малини Феномен!

Неважливо, займаєтесь ви вирощуванням малини на професійному рівні чи ви просто аматор у цій справі. Маєте багаторічний досвід чи тільки робите перші кроки на ниві садовода... Ви маєте обов'язково знати правду про один із найпопулярніших сортів малини — Феномен. Ми вам в цьому спробуємо допомогти.

10 жовтня 2013 в 12:01

Саджанці малини Полка — могутнє військо як для саду, так і для великого господарства!

Займаєтесь вирощуванням малини? Маєте власне господарство чи є початківцем-любителем у цій справі? Тоді ви обов'язково маєте знати усе про один із найпопулярніших сортів малини. Читайте далі...

10 жовтня 2013 в 11:00

Гроші, не пахнуть! Але мають смак… малини! Або як я бізнес будував!

Гроші можна "виростити" і в землі, якщо знайти вигідну і прибуткову справу. Вирощування малини - прекрасний приклад такої діяльності. Про підводні камені, які можуть чекати на аграріїв та садівників-любителів, а також про те, де купити саджанці малини оптом в Україні читайте далі.

10 жовтня 2013 в 10:00

 
 
Показати ще