Статті

Сьогодні, 20 листопада, 23:09
  • АПК, сільське господарство

Зерносушарки від виробника або як підготуватися до жнив?

Про виробника!Літо вже не за горами, а тому про збирання урожаю потрібно задуматися вже сьогодні. Адже, як каже народне прислів'я, "Готуй сани влітку, а воза взимку", тому хороший господар вже розпочинає підготовку до жниварного…

23 квітня 2013 в 10:31

Органічне добриво «БіоЛайф»: на 50% вища урожайність або що потрібно знати аграріям!

Досі не знаєте, як покращити структуру грунту, підвищити урожайність? Не можете вирішити, які добрива використовувати? Тоді ця стаття саме для вас. Ви маєте це знати!

22 квітня 2013 в 11:46

Щоб соняшник був справжнім «Золотим Руном»!

Як і в давні часи, так і сьогодні народними героями стають не відразу. Важкі випробування подолав Ясон в пошуках «Золотого Руна». Висміяний царями та недругами, він таки дійшов до своєї мети та отримав народне визнання. Не менш складні труднощі довелось подолати гібриду соняшника Ясон. Про врожайність цього гібриду та найважливіші речі, які потрібно знати фермерам, читайте далі.

19 березня 2013 в 10:26

Гібриди соняшника Дарій та Ясон Харківської селекції: вдала композиція – добрий врожай!

Без сумніву гібриди соняшника Дарій та Ясон Харківської селекції є чи не найпопулярнішими сортами у економних фермерів.

19 березня 2013 в 10:08

Вишуканість у простоті. Саджаємо плакучу вербу

Немає жодної людини, яка б не чула вислову "плакуча верба", хоча при такій "сумній" назві дане деревце зовсім не виглядає похмурим. Навпаки, плакуча верба несе в собі спокій. Видів цієї рослини дуже багато, серед них можна зустріти як дерева, так і чагарники. Хочете більше дізнатися про це декоративне дерево? Читайте далі.

26 лютого 2013 в 15:57

Найкраща підготовка та добування рослинної олії: маслопрес та жаровня від виробника ТАН

Підготовка та добування рослинного масла — це процеси, які під силу тільки професійній техніці для обробки олій. Завод ТАН пропонує ринку України обладнання, яке на відмінно впорається із цими завданнями — жаровню та маслопрес!

26 лютого 2013 в 10:21

Фільтри для рослинної олії від компанії ТАН: робимо ставку на якісне обладнання та отримуємо олію вищого гатунку!

Сьогодні немає підстав, аби попит на соняшникову олію змінився, адже це продукт першої необхідності у кожному домі. Тому виробництво масла викликає чималий інтерес у підприємств. Будь-яку олію отримують або пресуванням, або екстракцією, і те й інше вимагає додаткової фільтрації. Де купити фільтри для рослинної олії, які б максимально очищали Ваш кінцевий продукт? Читайте далі.

26 лютого 2013 в 09:24

Ще кілька слів про те, чому варто купити модрину

Для ландшафтного дизайну давно не в новинку використовувати не тільки садові рослини, але і великі дерева та чагарники. Вони створюють основу для майбутньої задумки дизайнера. Ідеальним варіантом для ландшафтного дизайну будь-якої складності стане модрина звичайна, європейська (Larix europaea).

25 лютого 2013 в 16:16

«Родзинка» ландшафтного дизайну - плакуча черешня

Різноманіття листяних і хвойних декоративних рослин дозволяє створити на присадибній ділянці унікальну композицію з чагарників і дерев на будь-який смак. Але якщо ви дійсно хочете внести родзинку в свій сад або галявину перед будинком - посадіть плакучу черешню.

25 лютого 2013 в 15:55

Турецьке насіння соняшника - вирощене під жарким небом та виготовлене з королівським смаком!

Смаження насіння - це справжнє мистецтво! А справжнім мистецтвом володіють фахівці підприємства Масаєв А.В., що реалізує турецьке насіння соняшника ТМ «SULTAN». Відмінна якість, смак, запах та колір — головні "козирі" насіння!

15 лютого 2013 в 16:22

 
 
Показати ще