Статті

Сьогодні, 20 вересня, 19:38
  • АПК, сільське господарство

Ви знаєте, який догляд потрібний черешні?

Опис донецьких і виділених в колекціях сортів кісточкових і коротко - агротехніка Л.І. Тараненко. Черешня.

31 січня 2013 в 09:47

Морозник — рослина, що віддає перевагу зимі та морозу!

Перші квіти завжди найкрасивіші та найбільш довгоочікувані. Це відноситься, зокрема, до морозника. У теплих регіонах України він пробивається з-під землі в розпал зими та кокетливо прикрашає землю своїми ніжними квітами. Він захоплює погляд приголомшливим різноманіттям забарвлення квітів - від легких білих, кремових, жовто-лимонних, рожевих до насичених, наприклад, кольору бургундського вина.

30 січня 2013 в 11:10

Трактор CLAAS: «права рука» в роботі розумного фермера

Будь-який досвідчений фермер вам скаже, що експлуатація тракторів на сільськогосподарських роботах має свою специфіку. Це пов'язано, перш за все, із сезонністю робіт і великими земельними площами, які потрібно обробити…

17 січня 2013 в 09:31

Рости, морквинка, велика і ... велика! Секрети дружного проростання насіння

Морква добре відома своїми корисними речовинами і багатством вітамінів. Жодна дачна ділянка не обходиться без цього коренеплоду, яким люблять похрумтіти і діти, і дорослі. У цій статті наведені корисні поради про те, як підготувати насіння моркви до посадки і які способи сівби дадуть дружні та густі сходи.

15 січня 2013 в 09:28

Зима - час подбати про майбутній урожай. Вибираємо насіння огірків

Зима поступово добігає кінця і всі власники дачних ділянок та фермерських господарств починають замислюватися над купівлею насіння для весняного посіву. Поговоримо сьогодні про насіння огірків і головні критерії його правильного вибору. Що купувати - сорт або гібрид і якому віддати перевагу? Де купити насіння огірків, яке гарантовано дає високі показники врожаю?

15 січня 2013 в 09:04

Продаж яблук оптом від вітчизняного підприємства — більше сортів, менше хімії!

На сьогоднішній день зарубіжні фрукти втрачають свою популярність. Український ринок тепер купує яблука вітчизняних виробників, що сповна збагачені вітамінами. Обираємо найсмачніші сорти яблук тут.

09 січня 2013 в 17:31

Купуйте яблука оптом з нашого саду! Секрети успішного фруктового бізнесу

Найбільш поширеним фруктом на території України є всіма улюблене яблуко, яке можна з задоволенням вживати практично цілий рік. Для кожного продавця яблук важливо підібрати найбільший асортимент цих смачних фруктів. Але важливо зважати і на якісні показники підбору яблук, аби дарувати своїм покупцям здоров’я у вигляді цих “овальних кульок” та відмінні смакові якості.

09 січня 2013 в 16:48

Екологічно чисте м'ясо преміум-класу - що це? Продаж баранини в Україні - для вас!

Сьогодні провідне місце на м'ясному ринку України починає займати продаж баранини. Чим приваблює це м'ясо покупців?

27 грудня 2012 в 08:28

Розведення і продаж овець і баранів - чи вигідно це?

Розведення і продаж овець і баранів - чудовий приклад того, як можна заробити хороші гроші в агропромисловій галузі. Вівчарство може бути виходом для сільської молоді, так як «стати на ноги» в місті не дуже легко.

25 грудня 2012 в 17:17

Вівчарство в Україні: яких овець вигідно розводити?

У цій статті мова піде про унікальну для України породу овець - «Німецький Меріноланд», яка вже встигла завоювати особливу прихильність рестораторів завдяки ніжному м'ясу чудової якості класу преміум.

25 грудня 2012 в 14:50

 
 
Показати ще