Статті

Сьогодні, 20 травня, 13:27
  • Будівництво та нерухомість

Літній майданчик кожному кафе і ресторану!

Літній майданчик для кафе і ресторану - це збільшення доходів практично без зусиль і витрат. Відвідувачі люблять літні майданчики, як в жаркий полудень, так і в похмуру дощову погоду.

04 травня 2012 в 08:44

Оренда бетононасосу в Києві - найкраще рішення при будівництві

Оренда бетононасосу в Києві: якісне обладнання, відмінні ціни! Що краще: оренда бетононасосу чи його покупка? Ми надаємо однозначну відповідь на це питання - звичайно ж, оренда бетононасосу. Подумайте самі. Немає необхідност…

03 травня 2012 в 16:47

Посилення фундаменту - щоб стояв у кожній хаті!

Коли з'являються дефекти в несучих конструкціях діючих будівель - це перша ознака того, що пора згадати про посилення фундаменту. Посилення фундаменту проводиться для забезпечення надійної роботи бетонних, залізобетонних…

19 квітня 2012 в 17:53

Електромонтажні роботи: довіртеся професіоналам

Електромонтажні роботи - процес досить копіткий та важкий. Електрифікація приміщень виконується якщо не назавжди, то надовго. Дуже важливо, щоб все було продумано, якісно і безпечно. До того ж, для того, щоб якісно провести електромонтажні роботи, потрібні спеціальні знання та навички.

17 квітня 2012 в 08:54

Монтаж ліній електропередач: підготовчі роботи

При виконанні монтажу будь-якої лінії електропередач початковим етапом є підготовчі роботи. До підготовчих робіт відносяться виробничий пікетаж, вирубка просік та розчищення траси, перевлаштування інженерних споруд, які вона перетинає, знесення будов, а також влаштування тимчасових споруд - складів, доріг та ін.

13 квітня 2012 в 13:00

Сантехнический крепеж, Кабельный крепеж

Те строители, что строили Кижи, знать не знали, что такое крепежи! Ну, а если Вы не строили Кижи, Вам необходимы крепежи!

27 березня 2012 в 14:59

Перфороване кріплення - все геніальне просто!

Оцинкована сталь має велику корозійну стійкість, що дозволяє використовувати перфороване кріплення як при внутрішніх, так і при зовнішніх роботах. Перфороване кріплення широко використовується при сантехнічних та електротехнічних роботах, для монтажу сходів, складання та реставрації меблів.

27 березня 2012 в 11:02

Анкер, дюбель, саморіз - для з'єднання любий каприз!

Анкери, дюбелі, саморізи та інші представники "сімейства" кріпильних виробів найвищої якості і за найвигіднішими цінами завжди є на КРОС Лтд, в Києві на вулиці Тираспольській 12-14.

26 березня 2012 в 16:03

Композитна черепиця - те, чого не вистачає вашому дому!

Композитна черепиця... Ще кілька років тому про неї на вітчизняному ринку будівельних матеріалів не було і слуху. Сьогодні ж цей покрівельний матеріал користується неабиякою популярністю. Яка, до того ж цілком виправдана. Якщо ви досі не визначилися у виборі покрівлі чи дах вашого будинку підмочив свою репутацію? Тоді читайте далі та дізнавайтесь чому варто купувати композитну черепицю.

21 березня 2012 в 08:52

Індивідуальне опалення - економить нерви, подовжує життя!

Жителі України борються за тепло, а комунальні господарства за оплату його відсутності. Перемога над комунальниками - це Піррова перемога. Вам повернуть 100 гривень за недоотримане тепло після 20 судових засідань, 385 довідок з підписами 87 свідків і термометром з сургучною печаткою. Вам це треба? Якщо Ваша мета - адреналін, Ви його отримаєте, якщо - тепла квартира, встановлюйте індивідуальне опалення і живіть довго і щасливо в теплі і спокої на зекономлені нерви.

12 березня 2012 в 09:41

 
 
Показати ще