Статті

Сьогодні, 20 вересня, 19:34
  • Будівництво та нерухомість

Збудувати басейн - дізнатися як виглядає розкіш!

Замислюючись про будівництво басейну, людина не завжди усвідомлює, що за привабливою гладдю води ховається робота складного обладнання, праця і знання десятка фахівців. Басейн - це серйозна споруда, і в цьому його відмінність від просто ємності великого розміру, наповненою водою. Побудувати басейн, який буде не тільки радувати красою, а й дасть можливість щоденно отримувати справжню насолоду від кришталево чистої води, може тільки колектив висококваліфікованих фахівців.

30 серпня 2011 в 14:35

Корисна інформація про вибір порошкових фарб для замовників алюмінієвих конструкцій

На ринку порошкових фарб, як і на інших споживчих і промислових ринках, часто відбуваються дискусії про престижність тієї чи іншої торгової марки, країни-виробника і т.д. У той же час для замовників найбільш важливими є питання не престижу, а гарантій позитивного результату у вигляді рівня блиску, точності кольору плівки покриття і очікуваного терміну його експлуатації. Сподіваємося, що дана стаття допоможе замовникам прийняти зважене рішення при виборі алюмінієвих конструкцій.

26 серпня 2011 в 14:55

Головне змонтувати правильно

12 серпня 2011 в 15:15

Як зробити будинок теплішим?

11 серпня 2011 в 10:21

Установка пожежної сигналізації

29 липня 2011 в 14:45

Будівництво сучасного спортивного майданчика

Сучасний спортивний міні-майданчик - це універсальний майданчик на відкритому повітрі, зі спеціальним синтетичним покриттям, розміткою для різних ігрових видів спорту та відповідним обладнанням. Розмітка майданчика відповідає правилам, встановленим для кожного виду спорту.

06 червня 2011 в 14:39

Дерев'яні сходи у будинку: рецепт ідеального підбору

Чи задумувались ви коли-небудь, де починається нове і закінчується затерто-нецікаве? У будинку, як і у житті, новий поверх - це ще одна спроба стати кращим. Підкорення як домашніх поверхів, так і життєвих висот неминуче потребує східців, які приведуть вас у місце призначення. Саме про мистецтво виготовлення сходів та нові можливості замовників буде іти мова. Читайте далі...

03 червня 2011 в 15:19

Автоматичні відкатні ворота - візитна картка вашого будинку

Автоматичні відкатні ворота - це не просто компактність на межі з гармонійністю. Це ще й зручність та універсальність. Без зайвих клопотів та витрачаючи мінімум зусиль Ви зможете насолоджуватися вашим будинком та прилеглою територією. Купити автоматичні відкатні ворота, як і автоматику для воріт, буває складно, особливо, коли асортимент вибору широкий, а от інформації мало. Пропонуємо вам короткий огляд головних характеристик та особливостей автоматичних відкатних воріт.

27 квітня 2011 в 15:10

Як підготувати бетонні поверхні до фарбування?

Як і будь-які інші поверхні, бетон необхідно підготувати, перш ніж починати фарбування. Крім того, бетонна стіна повинна бути ретельно просушена та очищена від старої обробки - будь то фарба, шпалери, або інші декоративні покриття. Стару фарбу можна видалити за допомогою хімічних засобів, для цього використовуйте луг і шпатель.

21 квітня 2011 в 09:50

Вибираємо пам'ятник

Бажаючи віддати данину пам'яті покійному, багато хто намагається забезпечити його всіма атрибутами відразу, в тому числі і пам'ятником. Створення надгробків і пам'ятників - це не тільки знак поваги і пам'яті про покійних, це справжнє мистецтво, кращими зразками якого не можна не захоплюватися.

18 квітня 2011 в 14:42

З легким паром ! Або обираємо піч для лазні

“Розумієте, щороку 31 грудня ми з друзями ходимо до лазні. Це в нас така традиція...” - цей звичай героїв відомого фільму “Іронія долі, або з легким паром”, збирає чималу аудиторію і сьогодні, і не лише 31 грудня...

12 квітня 2011 в 10:06

Пасивний будинок - активна економія? На що чекати українцям

Кого за останній рік ще не налякали активні підйоми цін, плата за комунальні послуги та зміна рівня забезпеченості? Напевно, кожного 10 точно. На фоні такого цінового "божевілля" постає питання цивілізованого життя, а подекуди навіть виживання. Про що задумалися українці і чи так далеко нам до альтернативної енергетики? Читайте в статті

05 квітня 2011 в 12:12

 
 
Показати ще