Статті Сьогодні, 30 березня, 09:44
  • Політика і влада

Суспільне моделювання та роль індивідуума в розвиткові історичних процесів

Суспільне моделювання та роль індивідуума в розвиткові історичних процесів. Людмила Веспер, керівник Інформаційно – аналітичного Центру «Український інтелект» Моделювання будь-якої системи, особливо суспільної – процес зворотн…

15 жовтня 2015 в 07:00

Відповідальність за порушення норм Закону України «Про звернення громадян»

Відповідальність за порушення норм Закону України «Про звернення громадян» Вже звикли до того, що звернення до державних органів, посадовців, юридичних осіб мають бути письмовими, з обов'язковою відміткою про їх отримання…

12 червня 2015 в 15:21

Злет і падіння путінізму

Як виник путінізм, ця типово російська суміш авторитарної політики та адміністративно-командних методів управління економікою? А тепер, коли це сталося, як можуть росіяни вплинути на нього, щоб використовувати свої права і свободи, закріплені в Конституції країни?

26 січня 2011 в 14:52

Теракт в Росії: Путін утримався від коментарів

24 січня в московському міжнародному аеропорту «Домодєдово» стався великий теракт. За найпоширенішою версією, якийсь смертник, чи то кавказької, чи то арабської зовнішності, з криками «Я вас всіх вб'ю» привів у дію вибуховий пристрій. За попередніми даними понад 30 людей загинули, близько 150 поранені.

25 січня 2011 в 10:21

Бандера: Я не хочу бути Героєм України...

Тема справжніх героїв в постколоніальному українському суспільстві завжди викликає неабиякий резонанс та збурює громадську свідомість. Українські політичні еліти полюбляють бавитися в ордени та медалі. Одні отримують задоволення від їх милостивої роздачі, перевтілюючись в образ всемогутнього монарха. Інші ж вимолюють собі почесні звання.

14 січня 2011 в 18:05

 
 
Показати ще