Статті

Сьогодні, 23 листопада, 14:55
  • Політика і влада

Усе що потрібно знати для звернення до Державної виконавчої служби

Сьогодні після отримання позитивного рішення суду за заявою стягувача, суд видає виконавчі листи для їхнього подальшого пред'явлення до органів виконавчої служби. У зв'язку зі змінами до Закону України "Про виконавче провадження…

03 липня 2017 в 12:50

Як учаснику АТО отримати земельну ділянку від держави

Надання земельних ділянок - один із видів соціальних пільг та державної підтримки учасників антитерористичної операції, які передбачає Законодавець. Пункт 14 ст. 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх…

12 червня 2017 в 10:22

Авторські права в Україні

26 квітня 2017 в 10:40

Відповідальність за порушення норм Закону України «Про звернення громадян»

Відповідальність за порушення норм Закону України «Про звернення громадян» Вже звикли до того, що звернення до державних органів, посадовців, юридичних осіб мають бути письмовими, з обов'язковою відміткою про їх отримання…

12 червня 2015 в 15:21

The Wall Street Journal: Останнє полювання Путіна

Сцени зі столиці України виявились надзвичайними: скинута статуя Леніна, сотні тисяч демонстрантів з національними прапорами, набіги міліції на працівників мас-медіа та опозиційні партії. Але це лише слайди до повноцінної картини: крах спроби ЄС інтегрувати своїх пострадянських сусідів проти зухвалого наміру екс-КДБіста Володимира Путіна відродити Російську імперію.

13 грудня 2013 в 10:10

New York Times про євроінтеграцію України

Одинадцять днів інтенсивних протестів з приводу відмови Віктора Януковича від підписання угоди з ЄС вже зараз значно похитнули позиції президента і перспективи залишитись при владі. Тріщини почали з'являтись в його політичному фундаменті: голова Адміністрації президента подав у відставку, декілька депутатів покинули Партію Регіонів, засудивши насильство міліції над мирними активістами Євромайдану.

02 грудня 2013 в 14:05

Податковий Кодекс-2011: вчимося жити по-новому з податком на прибуток

Напевно, немає в Україні людини, яка не чула б про події прийняття Податкового Кодексу. Протягом 2010 року країна щодня обговорювала прийдешні податкові зміни і чекала прийняття Податкового Кодексу України. Кодекс дійсно можна вважати найбільш обговорюваною і резонансною подією для бізнесу та простих громадян.

11 квітня 2011 в 16:42

Злет і падіння путінізму

Як виник путінізм, ця типово російська суміш авторитарної політики та адміністративно-командних методів управління економікою? А тепер, коли це сталося, як можуть росіяни вплинути на нього, щоб використовувати свої права і свободи, закріплені в Конституції країни?

26 січня 2011 в 14:52

Теракт в Росії: Путін утримався від коментарів

24 січня в московському міжнародному аеропорту «Домодєдово» стався великий теракт. За найпоширенішою версією, якийсь смертник, чи то кавказької, чи то арабської зовнішності, з криками «Я вас всіх вб'ю» привів у дію вибуховий пристрій. За попередніми даними понад 30 людей загинули, близько 150 поранені.

25 січня 2011 в 10:21

Бандера: Я не хочу бути Героєм України...

Тема справжніх героїв в постколоніальному українському суспільстві завжди викликає неабиякий резонанс та збурює громадську свідомість. Українські політичні еліти полюбляють бавитися в ордени та медалі. Одні отримують задоволення від їх милостивої роздачі, перевтілюючись в образ всемогутнього монарха. Інші ж вимолюють собі почесні звання.

14 січня 2011 в 18:05

 
 
Показати ще