У нашій країні клімат не радує постійним теплом. Навіть влітку нерідко доводиться одягатися тепліше. Ось чому чоловічі демісезонні куртки оптом - це товар, який користується попитом практично постійно. Сьогодні ми зупинимо свою увагу саме на них.

У гардеробі кожного чоловіка, навіть такого, що не особливо слідкує за модою, є як мінімум три демісезонні куртки. А асортимент роздрібного магазину одягу зобов'язаний запропонувати покупцеві як мінімум 10-20 моделей. Чоловічі осінні куртки універсальні і тому популярні.

Попит породжує пропозицію. Але якщо ви власник магазину одягу, ви не підійдете до першого ліпшого перекупщика або виробника і не закупите партію чоловічих курток оптом. Правда ж? Має значення їх якість, ціна, умови покупки. Кому потрібен товар, який буде лежати на прилавках?

Для тих, хто не хоче гадати на кавовій гущі при оптовій закупівлі верхнього одягу, пропонуємо звернути увагу на харківського виробника Аппарт.

Чому чоловічі куртки від Аппарт?

- 100% відсутність націнок і перекупщиків. Аппарт є виробником чоловічого верхнього одягу, а у вас є можливість купити товар за собівартістю.

- Широкий асортимент класичних курток для чоловіків будь-якого віку від вимогливої до моди молоді до чоловіків більш солідного віку, які цінують комфорт. Ви зможете оновити колекцію вашого магазину до будь-якого сезону, поповнивши її новинками каталогу.

- Висока якість. Тільки італійська тканина і сучасне обладнання дозволяє створювати одяг єврокласу, але з українськими цінами. Всі моделі створені з урахуванням особливостей чоловічої фігури, основних вимог і уподобань сучасних чоловіків. Були враховані всі кліматичні особливості нашого регіону. В одязі від Аппарт завжди тепло і комфортно.

- Прямі поставки без затримок. Постійна наявність на складі всіх моделей і розмірів. Багаторічна практика дозволила компанії налагодити процес постачання, щоб виключити простої з вини постачальника.

- Доставка. Якщо вас зацікавила можливість покупки чоловічих курток оптом, компанія-виробник здійснює поставку продукції по території всієї України.

Одним словом, компанія Аппарт пропонує вам демісезонні куртки для чоловіків, які не довго затримаються на ваших прилавках. Обираючи продукцію цієї фірми, вам більше не доведеться підлаштовуватися під забаганки покупців або ретельно відстежувати модні тенденції. Даний виробник завжди дбає про те, щоб одяг, який ви купили для свого магазину, був якісним, стильним і викликав незмінний інтерес у покупців, а головне, коштував досить дешево.

З питань оптової закупівлі курток для чоловіків звертайтеся по телефону: +38(050)323-03-51.