Надворі глибока осінь, про це говорить не тільки жовте листя, але і наростаючий холод. Ось я і вирішила зробити своєму коханому презент - придбати модне чоловіче пальто. Рішення прийнято - приступаємо до його виконання.

Крок перший. Дізнатися, які чоловічі пальта модно носити в сезоні осінь-зима 2013-14. На допомогу приходить, звичайно ж, всемогутній інтернет. Загуглила і ось що дізналася.

У модному сезоні осінь-зима 2013-2014 залишаються актуальними чоловічі пальта трохи вище коліна, прямий або злегка приталений силует, лацкани, хутряний комір-шалька.

Наявність тих або інших модних елементів залежить від початкового стилю. Актуальні в цьому сезоні пальто-бушлати - дуже зручна і стильна річ.

Щодо кольору, також залишається торішня консервативність: чорний, сірий, сріблястий, коричневий кольори, рідше зустрічаються сині, червоні та фіолетові варіанти.

В цьому році дизайнерами узятий на озброєння стиль мілітарі. Пальта в цьому стилі найбільше нагадують військові шинелі. Їх відмінною рисою є велика кількість погонів, лацканів, гудзиків з металу, двобортних застібок, накладних кишень і ременів.

На другому місці - дафлкоти. Крій абсолютно прямий, обов'язкова деталь - зручний капюшон. Такі пальта можуть шитися з різних матеріалів, а тому пасують як для осені, так і для зими.

Ну і замикає трійку лідерів в цьому модному сезоні осінь-зима 2013-2014 нестаріюча класика. Характерні риси пальто - наявність комірців шальок.

Ну ось і визначилися зі стилем, тим більше мені завжди подобалася класика. Вона однаково добре виглядає і з діловим костюмом, і з джинсами і джемпером.

Крок 2. Зі стилем визначилися, йдемо купувати. Ну для очищення совісті, ми з моїм хлопцем навідалися на парочку міських ринків. Асортимент і якість нас не вразили. Практично однаковий набір моделей, більшість з яких минулорічні, а то й позаторішні, і це практично в кожному контейнері. А ще настирливі продавці, які буквально хапають тебе за рукав, запевняючи, що їх товар найкращий і найякісніший. До речі про якість... Могла б бути і краща. Тому ринок - це варіант для тих, кому все одно, що носити, головне, щоб не холодно було.

Наступним пунктом були бутіки. Тут з асортиментом і якістю справи йдуть набагато краще, але ціни дуже високі. З нашою середньостатистичною зарплатою в кращому випадку вистачить на два рукави від пальта. Коротше, варіант не для простих смертних.

Ми повернулися до інтернету. Тут пропозицій дуже багато, але чого вже гріха таїти, не завжди якісного товару, незважаючи на начебто схвальні відгуки. Переглянули ми дуже багато. Поки не натрапили на фірму Аппарт. Чому звернули увагу саме на неї? Тому, що навіть з картинки було видно, що товар якісний. Асортимент влаштовував. І потім це виробник, а значить ціни на чоловічі пальта більш ніж адекватні. Подивилися, замовили і задоволені. Пальто сидить як влите. Матеріал хороший міцний, до нього нічого не чіпляється. І як згодом з'ясувалося, пальто переться дуже добре, не осідає і не линяє після прання.

Якщо комусь терміново потрібно придбати модне чоловіче пальто можу залишити посилання.

Вдалих покупок!