Часи примусового підключення того чи іншого виду телебачення в Києві, мабуть, безповоротно зникли. Те ж стосується і Інтернету - вибір оператора повністю добровільний і цілком залежить від клієнта. Очевидно, прийшов час говорити про здорову конкуренцію серед операторів телебачення та Інтернет-провайдерів нашої столиці. Або хоча б про зародження такого явища.

Сьогодні в Києві послуги підключення до теле- та Інтернет-мережі пропонує безліч провайдерів. Кожен з них розробляє певну стратегію, згідно з якою проводиться залучення клієнтів. В основі даної стратегії зазвичай покриття в місті, гнучка цінова політика, якість зображення, якщо справа стосується телебачення, і швидкість Інтернет з'єднання.

 Практично всі компанії столиці мають два напрямки діяльності: підключення цифрового телебачення, такого популярного на сьогоднішній день, та Інтернету.
Відмінною рисою деяких організацій є підключення аналогового телебачення, відомого своєю абсолютною або відносною безкоштовністю.
Особливою значущості такі компанії набули в часи масового відключення звичного аналогового ТБ і нав'язування компанією-монополістом цифрового. Якщо не враховувати безліч очевидних плюсів нововведення, зокрема можливості обирати пакет бажаних каналів і більш якісне зображення, такі дії телеоператорів викликали вкрай негативну реакцію з боку користувачів.
У першу чергу,
цифрове телебачення зобов'язує до щомісячних виплат та купівлі декодерів, що перетворюють цифровий сигнал в аналоговий, для кожного телевізора в будинку. Так, і ціни на подібні послуги з самого початку не порадували мешканців міста.

Компанія «Інформаційні технології», ім'я якої, як показав моніторинг, присутнє на багатьох київських форумах, розробила декілька варіантів вирішення сформованих проблем. Сьогодні - це єдина компанія столиці, що має в своєму розпорядженні справді унікальні пропозиції. У першу чергу, це аналогове ТБ, яке по наповненню пакетів не поступається цифровому телебаченню інших операторів. По друге, це унікальні пакети, в яких, набуваючи послугу доступу в Інтернет, клієнт одержує у подарунок послугу аналогового ТБ в подарунок. Зазначимо, ця послуга не прив'язана до кількості телевізорів у квартирі.

Розглянемо детальніше послугу аналогового телебачення від ІТ. Унікальною особливістю в пакеті «Універсальний», розробленого компанією, є наявність в ньому 72-х каналів, що за якістю не поступається, а іноді навіть перевершують цифрові. Серед них такі популярні канали як Discovery, Viasat, OPT, PTP-планета та інші.

У пакет включені традиційно платні цифрові канали. Символічна вартість у 34 гривні за місяць плюс відсутність необхідності в додатковому обладнанні незмінно приваблюють нерозбещеного особливим вибором користувача. І це не кажучи про знижки для соціально не захищених верств населення, і безлічі програм лояльності, що практикуються компанією.
Крім того, аналогове телебачення безкоштовно можна «заробити», підключивши попередньо Інтернет за допомогою ІТ.

Варто відзначити, в деяких місцях Києва прийом ефірного телебачення неможливий або якісно обмежений. Та професійне обладнання та досвід ІТ дозволяють компанії домогтися високої якості зображення з ефіру, де це допускають умови прийому.

Що стосується нині популярного цифрового телебачення, то і тут Інформаційні технології внесли деяку родзинку. Користувачам дається унікальна можливість самим власноруч формувати індивідуальний пакет каналів.

Також клієнти можуть вибирати пакети, так скажемо, за інтересами. Це тарифні плани «Пізнавальний», «Розважальний», «Мода-Музика», «Дитячий», «Кіно», «Спорт» і.т.д.

Тобто клієнт платить виключно за те, що йому до душі. Така ціна комфорту і, очевидно, данина часу, якщо говорити про порівняння аналогового і цифрового телебачення.

У той же час ІТ пропонують послугу підключення до Інтернету. Широка зона покриття, висока швидкість підключення, все більш і більш прийнятна ціна стають запорукою майбутнього успіху, як компанії «Інформаційні технології», так і її клієнтів.
Незмінно радують постійно діючі акції і всілякі мотивації для клієнтів.
Можна ще раз згадати, що кожен хто підключиться до Інтернету від ІТ, має можливість отримати у подарунок і аналогове телебачення, яке нині потерпає від зазіхань і всіляких відключень.

До слова про відключення. Саме «Інформаційні технології» стали в свій час таким собі ковтком свіжого повітря і рятувальним колом для користувачів ефірного телебачення, яких не санкційовано переводили на цифрове.
Запропонувавши альтернативні способи підключення, ІТ допомогли мешканцям столиці заощадити кошти і залишитися вірним своїм улюбленим телепередач.
На сьогоднішній день, компанією розробляються технології, завдяки яким перехід на «цифру» не так сильно вдарить по кишені існуючих і потенційних користувачів.

Принцип компанії «Інформаційні технології» - орієнтування на інтереси користувача. А це і є майбутнє будь-якої діяльності.

Довідка: Науково-виробниче об'єднання «Інформаційні технології» - один з провідних операторів кабельного телебачення на українському ринку з 1992 року, оператор цифрового телебачення та Інтернет-провайдер в Києві з 2006 року.