Сьогодні вогнегасники порошкові користуються неабиякою популярністю. Вони знайшли своє широке застосування для гасіння різного класу пожеж, підходять для гасіння електроустановок, що знаходяться під напругою до 1000 вольт. Але це далеко не всі причини такої популярності. Про це детальніше і поговоримо далі. Крім того, дочитайте обов’язково статтю до кінця. Ми розкажемо, де в Україні вигідно купувати порошкові вогнегасники оптом.

Отож порошкові вогнегасники… Які ж в них переваги? Найперший плюс, який важко недооцінити – це легка конструкція та легкість у використанні. Щоб працювати з ним не обов’язково мати якісь додаткові навики. Це в екстрених ситуаціях, погодьтесь, відіграє багато. Грає свою роль в ефективному гасінні пожежі і легка вага вогнегасника та компактний розмір. Це друга вагома перевага.

Не менш важливою особливістю порошкових вогнегасників є універсальність застосування. З його допомогою можна гасити різні типи пожеж, зокрема A, B, C. Крім того, моделі на основі порошку забезпечують безпеку при гасінні різного електроустаткування під напругою до 1000 вольт. Ще одним плюсом, яким наділені вогнегасники порошкові, є можливість працювати на вулиці при низьких або високих температурах.

Крім того, при нормальній вологості порошок не викликає корозії на чорних і кольорових металах (виключене псування устаткування і матеріалів ), не псує лакофарбові поверхні, скорочуючи витрати на ремонт після гасіння пожежі. Маленьким недоліком використання ОП є необхідність ретельного прибирання приміщення. Втім ця необхідність існує після використання будь-якого іншого виду протипожежного обладнання. До цього списку переваг можна додати ще одну – високу якість та надійність у роботі. Але лише за умови, що ви замовляєте порошкові вогнегасники в надійного виробника.

До речі, про виробників. Як і обіцяли, відкриємо завісу над іменем компанії, яка пропонує якісні порошкові вогнегасники оптом в Україні. Це підприємство Акін-М. Компанія гарантує надійність пожежного обладнання, пропонує вигідні умови співпраці.

Замовлення приймаються від клієнтів з усієї України. Якщо вас цікавить пропозиція, звертайтесь за контактними номерами телефонів.