В даний час автоматизація магазину чи торгової точки є необхідністю. Саме сучасна автоматизація передбачає ведення у виробництві якісного та кількісного фінансового і товарного обліку. І щоб полегшити процес автоматизації, зараз є спеціальне обладнання. Наприклад, у кожного товару є свій індивідуальний штрих код для ідентифікації товару, який легко декодується таким пристроєм, як сканер штрих коду. За допомогою даного обладнання прискорюється обробка товарних залишків і товарів. У статті докладно розглянемо основні конструктивні особливості і моделі даного пристрою.

Можна виділити кілька основних характеристик сканерів штрих кодів для торгових точок:
- стійкість до падінь і надійність;
- є можливість підключення до різного торгового обладнання. Наприклад, POS- системи, касового апарату або реєстратора розрахункових операцій;
- ергономічний дизайн для зручної роботи;
- відмінна якість зчитування кодів, які нанесені на прозору упаковку.

На сьогоднішній день виробники виготовляють сканери штрих коду, дотримуючись всіх перерахованих вище властивостей. Саме тому покупці нерідко звертають увагу при купівлі даного електронного пристрою ще й на такі параметри, як комплектність і ціна.

Зараз по комплектності зчитувачі ділять на звичайні ручні сканери та сканери з підставкою для автоматичної роботи. Найбільш затребуваним є обладнання для автоматичної роботи з лазерною оптичною системою. Використання такої системи дозволяє отримати при високій швидкості достатньо високу якість декодування. Головним мінусом лазерної системи є наявність механічних рухомих частин. При несправності таких систем виходить з ладу і сканер. Даний факт підштовхує виробників до розробки нових оптичних систем сканування. І тому багато заводів почали переходити на IMAGE-технологію. Більш висока швидкість сканування, відсутність механічних рухомих частин, більш вигідна вартість і відмінна якість роботи - ось основні плюси використання даної методики.

Звичайно, головною порадою при купівлі сканера штрих кодів для торгової точки або магазину продуктів є вибір найбільш надійного, функціонального та якісного пристрою. Ви повинні пам'ятати про те, що зчитувач штрих кодів в магазині або в супермаркеті дуже активно і інтенсивно використовується, а його поломка точно позначиться на швидкості обслуговування клієнтів. І щоб робота вашого магазину була бездоганною, звертайтеся в компанію «Укрекспресс сервіс» і купуйте електронні установки. А наші співробітники із задоволенням допоможуть вам підібрати торговельне електронне устаткування, яке в максимальній мірі буде відповідати вашим вимогам і запитам.

З усіх питань телефонуйте за телефонами: +38 (057) 734-99-66, +38 (057) 734-90-81, +38 (057) 750-83-40, +38 (057) 756-04-10.