Торф'яний біотуалет є ідеальним рішенням для дачних ділянок. Може бути вбудований як в туалетну кімнату заміського будинку, так і в будь-яку надвірну споруду. На відміну від звичайних біотуалетів, заснованих на дії хімічно активних рідин, у складі яких формальдегід і синильна кислота, небезпечні для здоров'я людини, в пропонованому нами торф'яному біотуалеті як наповнювач використовується торф'яна суміш без хімічних добавок, яка ефективно усуває запахи і переробляє туалетні відходи в екологічно чистий компост. Як наповнювач можна використовувати звичайний торф, але ефективніше використання поглинача запахів на основі торфу. Таких наповнювачів ви зможете купити в будь-якому магазині садового приладдя (одна упаковка входить в комплект біотуалету).

Вдосконалена конструкція торф'яного туалету максимально спрощує процес його експлуатації: туалет забезпечений механізмом тієї, що підсипає торф'яної суміші в накопичувальну ємність, а ефективне усунення неприємних запахів забезпечується за рахунок витяжної труби. Торф'яна суміш, використовувана в біотуалеті, володіє великою поглинювальною здатністю.На 1кг торф'яної суміші поглинається 10літров рідкої фракції. В результаті площа поверхні випару рідкої фракції значно збільшується. І 90 % рідині віддаляється за допомогою комплекту витяжної труби. Торф'яний туалет встановлюється в приміщення з можливістю виведення вентиляційної труби. Вентиляційна труба необхідна для видалення неприємних запахів і випару надлишків рідини з туалету, а також призначена для постачання киснем компостної маси.

Дана модель забезпечена перфорованим контейнером (об'єм 45 літрів), що додатково забезпечує відділення фільтрованої рідкої фракції, що покращує випаровування і перешкоджає закисанню маси, що компостується. Для ефективнішої роботи туалету, при частому використанні, рекомендується відводити відфільтровану рідку фракцію в дренажний приямок.

Первинне дно приймального бака заповнюється торфом на 1-2см, а також торф засипається у верхній бак туалету (об'єм 7літров). Після відвідин туалету оберніть ручку дозатора на верхньому баку кілька разів вправо-вліво, щоб торф рівномірно покрив вміст приймального бака туалету. Спорожнення біотуалету виробляється у міру його наповнення таким чином: верхня частина конструкції знімається, і вміст виноситься на город або до компостної ями. Через рік ви отримаєте збагачену добривами яму.