Правильно заморожені та розморожені овочі - це як?

Основне правило заморожених овочів: швидка заморозка і повільне розморожування. Так, і розморозити треба з розумом. Адже буде шкода, якщо овочі були правильно заморожені, надійно зберігалися, а розморожування вб'є наповал всі старання. Тому, вийнявши продукти з морозилки, покладіть їх для адаптації на нижню полицю холодильника. Контролюйте ступінь розтавання перед використанням.

Хорошим рішенням буде також відмова від розморожування. Якщо овочі подрібнені на необхідні шматки, їх можна замороженими відправляти в посуд для готування. Розморожування при кімнатній температурі зменшить кількість соку і вітамінів, а у воді - корисних речовин.

Скажіть «ні» повторному заморожуванню! Оскільки воно знищить все добре і корисне, що є в овочах.

Сніг і лід не мають з правильно замороженими овочами нічого спільного. Свідчать про те, що на якомусь етапі (зберігання, транспортування) було присутнє розморожування і, відповідно, повторне заморожування. Ці овочі не обов'язково зіпсовані, але точно позбавлені вітамінів.

Слідкуйте за градусами. Необхідна температура для заморожування овочів залежить від термінів зберігання:

- 2 тижні - -6ºС;

- 2 місяці - -12ºС;

- рік - -18ºС.

Правильно, коли в сезон. Заморожувати овочі треба стиглими, смачними, в красивому вигляді. Саме такими вони є в свій сезон дозрівання, а не після тривалого зберігання на складі.

Пам'ятайте, що заморожені овочі добре зберігаються в середньому протягом року. Якщо їм вже виповнилося 3 і більше - це не корисна заморозка.

Невже заморожені овочі можуть бути кращими, ніж свіжі?

Можуть. Мова йде не про щойно зібрані з грядки овочі. Такі ви в магазині навряд чи знайдете. А про ті, які ми звикли бачити на прилавках - ті, що пролежали на складі місяцями або вирощені у теплиці. Ну, самі посудіть: у правильно заморожених овочах зберігається набагато більше, ніж у згаданих вище, мінеральних речовин і вітамінів.

Безсумнівною перевагою заморожених овочів є сезонна неприв'язаність. Купити їх і використати для приготування смачної страви можна в будь-яку пору року. Широкий асортимент заморозки дає можливість приготувати яку завгодно страву зручним способом. Їх можна варити, смажити, тушкувати, запікати.

Ще один плюс: заморожені овочі вже очищені, помиті й порізані. Вам не треба витрачати на це час і сили.

Перераховані переваги заморожених овочів - це не просто слова. Їх вже довели і затвердили світові науковці. У тому, що якість заморожених овочів набагато вища, ніж свіжих, немає ніяких сумнівів.

Де купити якісну заморозку?

Якість гарантує виробник та реалізатор «Сільверстоун», всі товари якого сертифіковані. Добірні овочі піддаються правильним заморожуванню і зберіганню. Відповідно утримують в собі всі корисні речовини.

Що може бути краще, ніж свіжий горох або цвітна капуста? Тільки заморжений горох та заморожена цвітна капуста!