Все більше українців сприймають колись страшне поєднання слів «глобальна мережа Інтернет» як щось звичне і навіть буденне. Вже більше десяти мільйонів українців в Інтернеті працюють, купують, продають, спілкуються, шукають необхідну або просто цікаву інформацію, здобувають освіту або надають її, ведуть щоденники і просто живуть.

Настає своєрідний переломний момент в плані суспільного сприйняття дійсності. Все більш розвинені технології вже дозволяють відмовлятися навіть від телебачення, а не тільки від преси, бібліотек, театрів, кіно, клубів, адже в Інтернеті ти сам обираєш, що і коли дивитися, які книги читати (без черги), як і з ким спілкуватися (та хоч з усім світом). Тепер кожен може розповісти всьому світові про свої думки і бажання, і обов'язково хто-небудь почує, прочитає, побачить, відгукнеться. Соціальна складова життя людини плавно, але впевнено перетікає в мережу. Багато молодих людей вважають, що якщо чогось немає в Інтернеті, то цього просто немає взагалі. Власне, це і малось на увазі під словами «зміни суспільного сприйняття дійсності».

Перенісши ці зміни на бізнес-середовище, ми побачимо, що популярність торгової марки взагалі тепер багато в чому залежить від її присутності і популярності в мережі. Адже дуже багато людей, почувши про якийсь новий товар, продукт, послугу, спочатку перевіряють відгуки про новинку саме на форумах, блогах, на спеціалізованих сайтах. А власне, де зараз брати достовірну інформацію? Рейтинги довіри до традиційних ЗМІ, якщо не впали повністю, то, як мінімум, не ростуть, та й хто тепер вірить «говорячим головам».

Інша справа Інтернет. Тому зараз як ніколи важливо для досягнення загального ділового успіху як мінімум бути присутнім в мережі. І мова не тільки про корпоративний сайт чи декілька банерів. Присутність має бути активною і динамічною, адже тут (в глобальній мережі), як мінімум чимось зайняті більше десяти мільйонів наших співвітчизників. І, щоб тримати рівень, потрібно використовувати максимальну кількість сучасних рекламних та PR-рішень для Інтернет.

Саме таким комплексним продуктом є програмна розробка порталу ділової еліти «Укрбізнес» - ub.пакети. Безумовно, є можливість купувати вміщені в пакет сервіси окремо, але ціна такого підходу буде значно (у рази) вище. Але найголовніша перевага ub.пакета, в тому, що власник отримує можливість використовувати практично всі існуючі технології для Інтернет-реклами, тим самим оберігає себе від хаотичних ситуативних рішень, які часто неефективні. І зволікати з вирішенням цього питання не можна. Адже чим раніше компанія стає відомою в Інтернеті, тим менше ресурсів потрібно надалі витрачати на підтримку досягнутого рівня.

Зареєструвавшись і купивши ub.пакет, підприємство не просто забезпечує свою динамічну присутність в глобальній мережі Інтернет, а приєднується до першої Всеукраїнської бізнес-мережі, в яку зараз входять вже близько 100 000 компаній.