Ви навіть не уявляєте, наскільки різноманітні побажання мам , які планують залишити своє улюблене чадо на няню: одна хоче, щоб няня була м'якою, чуйною і доброю, обіймала малюка, пестила його, як бабуся, інша - не дозволяє навіть низько нахилятися, щоб не дихали на дитину, третя шукає таку няню, яка б тримала в строгості, чітко, посекундно дотримувалася складеного мамою режиму дня, четверта хоче знайти няню, яка вміє і знає, як навчати п'ятимісячного малюка читанню і т. д.

Кожна з них намагається замінити себе незамінну і виховати свою дитину такою, якою би хотіла виховати сама. На агентство лягає дуже велика відповідальність: реалізувати побажання батьків, не розчарувати їх, щоб вони постійно залишалися впевненими за малюка, його виховання, навіть за їх відсутності.

Як же підбирається персонал в агентстві? Є люди, які вже працювали в агентстві і зарекомендували себе, тобто ті, яких рекомендують, гарантуючи порядність і професіоналізм, є звичайно й ті, яких відбирають у процесі особистого знайомства і співбесіди, спираючись на власний професійний і життєвий досвід. Якщо ж кандидат працює і в інших агентствах, то зідзвонюються з колегами і з'ясовують усі потрібні моменти. За бажанням замовника можна перевірити працівника по лінії МВС.

Як же «захищаються» агенції від недбалих працівників? Напевно, ні для кого не секрет, що існують «чорні списки». А саме, більшість офіційних агентств спілкуються між собою і, нечасто, але все ж поповнюють «чорні списки». Як же підібрати саме ту няню, яка максимально допоможе у вихованні і догляді за Вашою дитиною, зовні, внутрішньо і професійно відповідаючи Вашим побажанням і вимогам?

1. Перш за все, необхідно максимально докладно викласти працівникові агентства, яку саме няню Ви бачите поруч зі своїм малюком, її функціональні обов'язки, графік роботи, чи буде він з часом змінюватися, попередьте, якщо найближчим часом плануєте кардинально змінити місце проживання, що для Вас є головним у підборі няні, а що категорично відкидаєте, і т. д. Всі ці та деякі інші нюанси значно спростять завдання підбору персоналу, забезпечать у процесі роботи відсутність непорозумінь.

2. Бажано особисто зустрічатися з претендентами на вакансію, для цього агентство пропонує різні варіанти зустрічей: в офісі агентства або там, де Вам зручно (на нейтральній території, у дворі Вашого будинку, в квартирі, в кафе, у Вашому робочому офісі, і т. д .). Адже спілкування по телефону дасть можливість лише визначити правильність мовлення няні, а «сухе» резюме розповість про професійні якості людини. Але ж до Вас в сім'ю приходить людина з певними професійними якостями. Для цього потрібно подивитися в очі і відчути її серцем. І навіть якщо перша зустріч виявилася не зовсім вдалою в плані вибору, то агентство буде точно знати, після обговорення з Вами запропонованих кандидатур на вакансію, яку няню треба підібрати.

3. Звертайтеся в декілька агентств, адже Вашій дитині потрібна няня! Адже та няня, яку Ви шукаєте, може бути як у великому, так і в маленькому агентстві. Найкраще зустрічатися з претендентами в офісі агентства, де Ви можете побачити і документ, що підтверджує офіційність його, і працівників, які в особистій бесіді зможуть швидше та якісніше підібрати персонал.

Існує думка, що няню треба брати надовго. Дозволю зауважити, що це не завжди так. Дійсно, є діти, які дуже страждають, коли змінюються няні. Але є діти, які майже не реагують на зміну нянь раз на рік чи півроку. Адже дитина росте, змінюється і треба вибирати ту няню або гувернантку, яка найкраще розвине здібності маленької особистості на кожному етапі розвитку. Буває, що в процесі підбору няні дитина протягом місяця знайомиться з десятком претендентів. Цим Ви тільки травмуєте малюка. І чим більше буде в домі претендентів за короткий проміжок часу, тим гірше.