На ринку маса пропозицій по вибору дитячих гірок. І повірте, якість їх дуже відрізняється залежно від виробників і моделей

Давайте розбиратися разом

Напевно, Вам, як будь-яким батькам, знайоме почуття занепокоєння за свою дитину, коли вона вирушає гуляти на вулицю в місті або на дачі. Найчастіше дитина вередує від того, що їй просто нічим зайнятися під час прогулянки або хоче переглядати телевізор і грати у комп'ютерны ігри замість активного відпочинку на вулиці, що не дуже добре позначається на організмі. Рішенням такого непростого питання для Вас і Вашого чада може стати покупка домашньої дитячої гірки.

Варто відзначити, що дитячі ігрові гірки є одним з головних елементів, навколо якого концентруються дитячі забави на майданчику. Наші спортивні гірки зроблені з гладкого нетоксичного пластику. Всі елементи комплексу з'єднані болтами з потайною або округлою голівкою, а конструкція виконана таким чином, щоб дитячі гірки, пісочниці, лавки і інші елементи не мали гострих кутів і маленьких отворів, де може застрягти рука або нога Вашого маленького дослідника. Всі наші дитячі ігрові гірки, будиночки проходять обов'язкове тестування на безпеку і мають сертифікат відповідності.

Дитяча домашня гірка, безумовно, стане вигідним придбанням як для господаря заміського котеджу або дачного будиночка, так і для жителів багатоквартирних будинків. У будь-якому разі, дитячі ігрові гірки для дому зроблять повсякденні прогулянки Вашої дитини веселими і корисними. Проводячи час на свіжому повітрі, виконуючи різного роду спортивні вправи і придумуючи свої власні пригоди, малюк буде не тільки відпочивати і спілкуватися з однолітками, а й розвивати моторику, координацію і уяву. А коли прийде час відпочинку, дитячі гірки для дачі також стануть безпрограшними придбанням і прекрасним подарунком для Вашого непосиди.

Перш ніж купити дитячу гірку, варто ознайомитися з цікавими спец пропозиціями на дитячі гірки від компанії "Батут Пром", подробиці яких завжди можна уточнити на нашому сайті або за телефоном. Найчастіше в кінці сезону наша компанія влаштовує розпродаж дитячих гірок, значно знижуючи ціни і роблячи покупку ігрового майданчика не тільки корисним, але й вигідним придбанням.