Масаж - це мова тіла. Це метод механічного й рефлекторного впливу на тканини й органи. Це панацея від багатьох хвороб. А іноді це краща лікувальна процедура! Тому перш ніж панікувати та бігати з кабінету в кабінет по лікарях — зверніться до фахівців Реабілітаційно-профілактичного центру ! Реабілітологи пропонують лікувальний масаж у Луцьку. І про нього в деталях поговоримо далі.

На сьогоднішній день лікувальний масаж є важливою частиною профілактики та лікування захворювань опорно-рухового апарату та й не тільки... А саме масажисти у Луцьку лікують безліч видів хвороб, серед яких: лікування болі у спинні, протузії, грижі диску, вегето-судинної дистонії, головного болю, кіфозу, міжреберної неврології, а також лікування остеохондрозу, радикуліту, синдрому хронічної втоми, артрозу, артириту та ще багатьох захворювань.

Дослідження доводять, що такий масаж сприяє швидкому відновленню м'язової працездатності, покращує кровообіг і лімфовідтік, активізує процеси обміну речовин в організмі. Під час масажу механічна енергія рухів переходить в енергію нервового збудження, яке позитивно впливає на нервово-м'язовий апарат. Масаж підсилює і гальмівні процеси в центральній нервовій системі, знижує кількість больових відчуттів. Зникають набряки, тканини очищаються від шлаків, покращується кровопостачання суглобів і навколосуглобових тканин (зв'язок, суглобових капсул).

А ще підвищує еластичність м'язових волокон, уповільнює їх атрофію і зменшує гіпотрофію, покращує їх скорочуючу функцію.

Варто зазначити, що такі лікувальні масажні процедури у Луцьку приносять тілу одне задоволення, а самопочуття повертають в колишню норму.

Лікувальний масаж у Луцьку проводиться висококваліфікованими сертифікованими фахівцями. Тут не калічать людей, а «ставлять на ноги». І в цьому переконалось багато лучан та навіть гостів міста.