Високовольтні вимірювальні установки на вітчизняному ринку

Перед процесом проведення високовольтних випробувань ізоляції силових кабелів перш за все потрібно провести досить серйозну підготовку. Адже процес перевірки трудомісткий, серйозний та складний. Адже саме від стану ізоляції напряму залежить стабільна та безперебійна робота обладнання. Тому, щоб провести процес перевірки, потрібно використати якісні високовольтні випробувальні установки. Дане обладнання було спеціально розроблене та сконструйоване.

За рядом параметрів випробувальні установки відрізняються один від одного, але мета їх використання несе у собі єдину суть — максимально забезпечити довготривалу та безперебійну роботу устаткування та кабелів.

Де купити дане обладнання? Питання вирішується без проблем. На території України є значна кількість компаній, які займаються реалізацією та виготовленням даної продукції. Ні для кого не секрет, що купувати краще все ж таки у виробників.

Лідируючі позиції у даній сфері займає вітчизняний виробник — компанія “Молнія”. Підприємство вже багато років працює у даній галузі. Фірмою було виготовлено та реалізовано сотні високовольтних вимірювальних установок.

Обладнання, яке пропонує виробник, використовуються для перевірки якості ізоляційних матеріалів для високовольтних проводів. В комплект з даними установками йдуть високовольтні джерела та вимірювальні прилади, які для збільшення діапазону потужності використовують трансформатори.

В каталозі компанії “Молнія” представлені кращі зразки випробувальних установок.

Коротка характеристика установок...

- захист від короткого замикання на виході;
-  міцна конструкція, мала маса;
-  вбудований таймер
- вихідну стабілізовану напругу, що плавно регулюється;
- внутрішній зарядний пристрій для батареї, захист від глибокої розрядки;
-  вбудований розрядний пристрій;
- схема захисного заземлення;
-  легке управління;
-  захист від блукаючої хвилі;
- універсальне живлення.

Використовують установи в таких випадках:

• випробування оболонки кабелю;
• випробування кабелів і кабельних з'єднань перед введенням в експлуатацію;
• випробування електрообладнання;
• випробування кабелю при повторному введенні в експлуатацію кабельних систем.

Не втрачайте свій шанс купити якісну та надійну високовольтну випробувальну установку у вітчизняного виробника “Молнія”. Довготривалість роботи обладнання, гарантійне та післягарантійне обслуговування, навчання персоналу замовника, прийнятні ціни — все це чекає вас тут!