Незалежно від того, чи Ви створюєте сайт для свого нового бізнесу, чи хочете поліпшити свій уже існуючий сайт -  варто перевірити, чи все Ви робите вірно. Хороший сайт надає відвідувачам всю необхідну інформацію про бізнес і продукцію, в ньому легко орієнтуватися, він правильно розроблений з точку зору пошукових систем. Ці та інші поради від Еріка Брантнера з американського інтернет-ресурсу seohosting.com обов'язково допоможуть у роботі. 

    
* Контакти 
Рекомендуємо розмістити свою контактну інформацію на кожній сторінці, але також  необхідно мати основну сторінку з контактами. Відвідувачам має бути якомога простіше зв'язатися з Вами, а Ваш імідж має бути якомога професійнішим і надійнішим. 
    
* Відгуки 
Це ще одна сторінка, яку не завжди можна знайти на сайтах. Нові відвідувачі вашого сайту не почнуть довіряти  відразу ж. Звісно, Ви будете стверджувати, що Ваші продукти і послуги чудові - кожна компанія так робить. А відгуки дадуть скептично налаштованим відвідувачам неупереджену рекомендацію щодо  компанії від таких самих людей, як і вони. 
    
* Гарантія 
Якщо Ви пропонуєте гарантію на свою продукцію або послуги, то, швидше за все, вона має певні обмеження. Викладіть детальні умови Вашої гарантії на окремій сторінці - зробіть це простою мовою, яку зможе зрозуміти середньостатистичний споживач. 
    
* Карта сайту 
Карта чітко структурує  сайт для відвідувачів і пошукових систем. 
Чи є якісь важливі сторінки, що не були зазначені в цьому списку? Чекаємо Ваших коментарів. 
Джерело: американський інтернет-ресурс seohosting.com 
Переклад - портал УкрБізнеНезалежно від того, чи Ви створюєте сайт для свого нового бізнесу, чи хочете поліпшити свій уже існуючий сайт -  варто перевірити, чи все Ви робите вірно. Хороший сайт надає відвідувачам всю необхідну інформацію про бізнес і продукцію, в ньому легко орієнтуватися, він правильно розроблений з точку зору пошукових систем. Ці та інші поради від Еріка Брантнера з американського інтернет-ресурсу seohosting.com обов'язково допоможуть у роботі. 

Отже, які сторінки потрібно включити у свій сайт? 

* Головна сторінка 

Ну, звісно, у Вас обов'язково буде головна сторінка, але дозвольте дати кілька порад для отримання максимальної віддачі від неї. По-перше, ніколи не використовуйте заставку, інакше будете миттєво втрачати нових відвідувачів. По-друге, не варто витрачати час на шапку "Ласкаво просимо". По-третє, слідкуйте за простотою навігації і чистотою дизайну, щоб нові відвідувачі могли якомога швидше знайти те, що вони шукають. І, нарешті, не намагайтеся захопити всі аспекти свого бізнесу на головній сторінці - це буде заплутувати відвідувачів і перевантажувати їх інформацією. Хай Ваш сайт буде простим! 

* "Про нас" 

Розділ сайту "Про нас" допоможе створити "обличчя" Вашого бізнесу, додати йому індивідуальних рис. Крім того, це будує довіру, адже відвідувачі будуть бачити реальну людину, легітимно існуючу фірму, якій можна довіряти.    

* Продукція та послуги 

Якщо ви пропонуєте кілька продуктів та послуг, розбийте інформацію таким чином, щоб кожен продукт чи послуга були на окремій сторінці. Це не тільки полегшить відвідувачам пошук потрібної інформації, але й дозволить Вам покращити індексацію міток пошуковими системами. 

* Питання-відповіді 

Багато сайтів не мають розділу "Питання-відповіді", і це помилка. І ось чому: у відвідувачів будуть виникати питання. Дехто задасть Вам їх електронною поштою. Але більшість не стане турбуватися і просто залишить сайт. Розділ "Питання-відповіді" дозволить надати відвідувачам всю інформацію, позбавивши Вас необхідності відповідати на ті самі питання знову і знову.   

* Контакти 

Рекомендуємо розмістити свою контактну інформацію на кожній сторінці, але також необхідно мати основну сторінку з контактами. Відвідувачам має бути якомога простіше зв'язатися з Вами, а Ваш імідж має бути якомога професійнішим і надійнішим.     

* Відгуки 

Це ще одна сторінка, яку не завжди можна знайти на сайтах. Нові відвідувачі Вашого сайту не почнуть довіряти Вам відразу ж. Звісно, Ви будете стверджувати, що Ваші продукти і послуги чудові - кожна компанія так робить. А відгуки дадуть скептично налаштованим відвідувачам неупереджену рекомендацію щодо компанії від таких самих людей, як і вони.     

* Гарантія 

Якщо Ви пропонуєте гарантію на свою продукцію або послуги, то, швидше за все, вона має певні обмеження. Викладіть детальні умови Вашої гарантії на окремій сторінці - зробіть це простою мовою, яку зможе зрозуміти середньостатистичний споживач.     

* Карта сайту 

Карта чітко структурує сайт для відвідувачів і пошукових систем. 

Чи є якісь важливі сторінки, що не були зазначені в цьому списку? Чекаємо Ваших коментарів. 

Джерело: американський інтернет-ресурс seohosting.com 

Переклад - портал УкрБізнес