Настали холодні зимові дні. Зігрітися в цей період можна різними способами. Наприклад, за допомогою звичайної грілки, теплої піжами, вовняних шкарпеток або ж є більш ефективний спосіб - вибрати і купити електроковдру.

Сама назва «електрична ковдра» говорить за себе. Це ковдра, яка зігріє вас завдяки дії електрики. Тобто в ній регулюється температура за допомогою різних нагрівальних елементів, які виробляють тепло при включенні кабелю в електричну мережу. Під електричною ковдрою легко зігрітися. Вона притупляє відчуття болю, допомагає швидше впоратися з застудою і стимулює кровообіг.

Але далеко не всі споживачі готові купити електроковдру через забобони і вважають за краще вибирати звичайні синтетичні або вовняні ковдри. Наявність проводів турбує багатьох і одночасно лякає. Але не варто боятися електричної ковдри. Нижче ми спробуємо розвіяти найпопулярніші міфи, які пов'язані з даною ковдрою.

Основні міфи

Ковдра може «перемкнути» і вона відразу загориться. Це найпоширеніший міф, пов'язаний з ковдрою. І його можна легко зруйнувати. Більшість електричних ковдр відрізняються достатнім рівнем ізоляції. До того ж вони виготовлені з негорючого і нетоксичного матеріалу і при виникненні будь-яких ушкоджень зможуть автоматично вимкнутися. І до всього іншого, у багатьох ковдрах можна налаштувати функцію відключення через 1-2-3-6-9 або 12 годин.

Ковдра може вдарити струмом. Напевно, це другий за популярністю міф про електричні ковдри. Насправді в ковдрах всі дроти надійно захищені. Досить іноді перевіряти ковдру на наявність яких-небудь пошкоджень на шнурі живлення, вилці або на корпусі регулятора.

Ковдра дуже важка. Якщо хочете купити електроковдру, то не сумнівайтеся. Вона навіть легше, ніж пухова і вовняна ковдра. Більшість виробляється з бавовни, тому вона ще й дуже приємна на дотик.

Ковдру не можна чистити і прати. Електричну ковдру можна прати, але обережно. Наприклад, можна зняти чохол і вже вільно випрати в машині при температурі 30 градусів і зі зменшеною кількістю обертів віджимання. Сушити ж ковдру в машині не варто.

Під електричною ковдрою спати шкідливо для здоров'я. Це не так. Під ковдрою легко зігрітися і вона допоможе при простудних захворюваннях. Винятком служать хвороби, при яких протипоказано зайве тепло. А іншим же людям не варто побоюватися даної постільної приналежності.

А корисну, якісну і абсолютно нешкідливу електроковдру купити ви зможете в компанії Shine. Хороший вибір, відмінна якість від виробника та вигідні ціни для вас. Звертайтеся до нас і ми обов'язково допоможемо вам з підбором ковдри.