1. Укрбізнес 3.0 — це перша соціальна мережа для бізнесу.

Окрім усіх атрибутів звичайної соціальної мережі, на порталі передбачено цілий ряд інструментів, які розроблені спеціально для успішної бізнес-діяльності.

2. Підприємство отримує своє повноцінне інтернет-представництво.

Платна реєстрація — це фактично створення повноцінного інтернет-представництва компанії в першій соціальній мережі для бізнесу. І, як це часто буває, — хто швидше зареєструється, той займає краще місце.

3. Це бізнес-середовище, яке постійно зростає.

Укрбізнес — це динамічне бізнес-середовище, яке кожного дня поповнюється сотнями нових зареєстрованих користувачів. Вони шукають товари, послуги, знайомляться з брендами та обговорюють переваги тих чи інших пропозицій на ринках.

4. Укрбізнес 3.0 активує соціальний потенціал підприємства.

Кожне підприємство — це люди, які володіють цілим набором соціальних зв'язків (родичі, друзі, знайомі тощо). Укрбізнес 3.0 створений, щоб контакти ваших працівників працювали на користь вашого підприємства. І щоб контакти контактів ваших працівників теж працювали на вашу користь. За різними оцінками, кожен працівник — це 10-15 тисяч контактів різного рівня.

5. Підприємство бере участь у рейтингу підприємств України.

Укрбізнес протягом кількох років формує національний каталог діючих підприємств України. У новій версії порталу з'явився рейтинг підприємств як загальний, так і окремо по кожній рубриці та підрубриці. Рейтинг тепер напряму залежить від інтернет-активності самого підприємства та його співробітників.

6. Відкрито доступ до усіх інформаційних та рекламних сервісів порталу.

Доступ до широкого набору інформаційних та рекламних сервісів (всього більше півтора десятка) дозволяє спланувати будь-яку кампанію в мережі інтернет, з врахуванням особливості підприємства, ринку та продуктів і послуг, що пропонуються. Усі можливості для підприємств зібрані в єдиній адміністративній частині із зручним розподілом функцій та прав доступу між працівниками підприємства.

7. Діє програма лояльності та надаються гарантії ефективності.

З першого дня реєстрації підприємство починає нарощувати свою постійну знижку на сервіси порталу, яка ніколи не обнуляється, поки підприємство зареєстроване. До того ж з кожною фірмою підписується договір, яким гарантується повнота та якість надання послуг.

8. Підприємство отримує персонального консультанта та цілий штат спеціалістів.

Кожне зареєстроване підприємство отримує від порталу свого персонального укрбізнес-консультанта, який завжди готовий допомогти у виборі та використанні сервісів та можливостей порталу. Окрім нього, на вас працює цілий штат копірайтерів, журналістів, перекладачів, програмістів та дизайнерів, які роблять ваше перебування в мережі щораз ефективнішим та надійним.

9. Доступні три мовні версії порталу.

Укрбізнес долає кордони. Відтепер уся комерційна інформація підприємства може бути представлена відразу трьома мовами: українською, російською та англійською. А це додаткові можливості по залученню потенційних клієнтів.

10. Відсутні обмеження на рекламний бюджет.

Як мінімальні, так і максимальні. На порталі Укрбізнес з будь-яким бюджетом можна розраховувати на доступ до ефективних інструментів та сервісів, і віддача завжди буде прогнозовано високою.

11. Завжди можна отримати більший ефект.

Для цього розроблені і пропонуються усім бажаючим спеціальні готові рішення, апробовані тисячами підприємств та роками досвіду порталу Укрбізнес на ринку інтернет-маркетингу.

Зареєструватись у першій соціальній мережі для бізнесу 

Ознайомитись із статистикою порталу