Настав час зими. Він не тільки приємний приходом Нового Року та яскравих розваг на снігу. Він приємний ще й оновленням гардеробу і взуття. І для підприємців це ще один важливий привід оновити свій асортимент і купити жіноче взуття оптом в Україні. І якщо ви хочете купити відразу велику оптову партію жіночого взуття, то вам варто знати не тільки надійних постачальників, а й головні тренди сезону. Компанія Lexi, яка впродовж багатьох років займається виготовленням і продажем взуття для слабкої статі, розповість вам на яке взуття вам варто звертати більшу увагу.

Найголовніший тренд сезону зима 2013-2014 - це високі чоботи. Є безліч варіантів - від коліна і вище, які зможуть відмінно підкреслити стрункість ніжок і відмінно покажуть себе при низьких температурах. І найбільш вдалим рішенням будуть прості чоботи з прямою халявою.

Крім того, для цієї зими краще вибирати більш витончені моделі взуття. Не повинно бути платформи, тільки немасивна, міцна і щільна підошва.

Якщо вибирати моделі з каблуком, то краще буде високий, широкий і стійкий каблук. Шпилька цієї зими буде недоречною.

Звертайте увагу і на декор. Хутряні вставки, різні браслети навколо щиколотки, бахрома - ці деталі будуть тільки прикрашати жіноче взуття зими 2013-2014. Звичайно, можна підібрати і прості моделі без додаткових прикрас. Якщо взуття виготовлене з якісної шкіри або замші, то воно буде чудово виглядати і без декору. Моделі з прикрасами і прості моделі взуття ви зможете подивитися в каталозі компанії Зима 2013-2014.

Не обійшли стороною прихильниць яскравих і зухвалих моделей взуття. Чоботи й черевики в дусі рок - це те, що обов'язково сподобається відв'язній рокерші й буде доречним в даному сезоні. Таке взуття можна купити і на танкетці, і на підборах, і на плоскій підошві.

Ну, це ще не все. Матеріал взуття також має велике значення. Не потрібно дивитися на взуття з штучних матеріалів. Вони в теперішньому сезоні відійшли на другий план. Зараз перевагу віддали красивої замші і натуральній шкірі. Крім того, не вибирайте взуття навіть з якісної шкіри з нереальними принтами, кислотними відтінками і кричущими кольорами. Глибокий синій, благородний фіолетовий, стриманий чорний, простий сірий і універсальний коричневий - прекрасний варіант кольору для жіночого взуття.

Тепер, коли ви знаєте основні тренди сезону зима 2013-2014, то ви зможете вибрати великий і актуальний асортимент і купити жіноче взуття оптом в Україні. У компанії Lexi
представлений досить широкий вибір тільки модних моделей взуття для жіночих ніжок. Всі моделі є в кількох кольорах, що ще більше дозволить вам розширити свій асортимент. До того ж всі вироби пропонуються за дуже вигідними цінами.

Всі питання з купівлі жіночого взуття оптом в Україні ви зможете задати, звернувшись в компанію Lexi за контактними телефонами +38 (067) 452-37-68, +38 (095) 916-02-95.