Коли всі говорять «неможливо», складані столи кажуть «можливо»! А це й не дивно, за декілька секунд у кімнаті або на дворі може стояти досить комфортний столик, який так само швидко та легко можна заховати в будь-яке для Вас зручне місце.

Компанія «Трансформер Стелс» забезпечує комплексні поставки складаних столів власного виробництва по всій території України. Якість - європейська! І в цьому переконались тисячі оптових та роздрібних замовників.

У виробництві столів під назвою «Стелс» акцент робиться на чотири речі, а це - естетика, функціональність, комфорт, ну і, звісно, якість!

Складані столи незамінні для літніх кафе та ресторанів, де часто виникає необхідність збільшення або скорочення місць для гостів закладу. Загалом ці столи мають найширше застосування у відкритих майданчиках.

Але компанія-виробник пішла далі і сьогодні готова запропонувати моделі столів, які можуть бути також незамінними в проведенні конференцій, тренінгів, фуршетів, бенкетів... Адже тепер в асортименті стильні рішення в оформленні дизайну. Є всі варіації розмірів та форм, а також можливий вибір фактури та кольору стільниці.

Крім того, можливе індивідуальне виготовлення складаних меблів на замовлення (деталі дізнавайтесь за контактними номерами телефонів).

До того моменту, як продукція потрапляє в руки замовника, компанія «Трансформер Стелс» проводить колосальну роботу з перевірки її практичності, надійності та ступеню ефективності.

Все це робиться для того, щоб завоювати любов замовників гідною продукцією, яка буде максимально затребуваною. 

Не забуває виробник також і про розумну цінову політику, яка йде пліч-о-пліч з якістю. Підприємство робить все можливе, аби оптимізувати ціни на складні столи «Стелс». А для оптових замовників та дилерів - особливі умови співпраці.

Ви хочете допомоги спеціаліста у виборі складаних столів в Україні? Експерти фірми «Трансформер Стелс» завжди готові допомогти Вам підібрати необхідні меблі, які повністю відповідатимуть параметрам Вашого приміщення, враховуючи при цьому вимоги до зовнішнього вигляду, якості та ціни.